Angepinnt Farmbot Kullanımı Resimli Anlatım

Farmbot Kullanımı Resimli Anlatım

Farmbot Kullanımı Resimli Anlatım
    Sadece 1 haritada Metin-Boss keser yada maden Çıkarırsınız.
    İlk olarak seçeneklerden Farmbott seçeneğini seçiyorsnuz..

Farmbott kısmında rotanızı belirlemek için karakterinizin gezmesi istediğiniz yerlerde '' START '' butonuna basıyoruz.
    Rotanızı tamamladıktan sonra '' STOP '' seçeneğinden durduruyoruz. Bot her seferinde seçtiğiniz rota üzerinden gider.

Daha sonra saldırı kısmına geçiyorsunuz ordan metin taşı seçeneğinden kesmek istediğiniz metin taşlarının levelleri de gösteriliyor.
    0-105 arasıdır. Tercihen aynı şekilde dursun. Haritada bulunan tüm taşları keser...

Güvenlik kısmından loncaya bağışlamasını istediğiniz leveli seçiyorsunuz. Bir loncaya kayıtlı değilse ikon aktif olmaz.

Toplama kısmından beceri kitabı yazıyoruz. İgnore yapıyorz ve tüm beceri kitaplarını topluyor. Kitabın adını yazamıyorz.
    Örneğin : Kutsama beceri kitabı.. Bunu kabul etmez.. '' Beceri Kitabını '' İgnore yapıyoruz.

Son olarak envanteriniz dolduğunda satıcıya gitmesi için resimdeki gibi ikonları aktif yapıyoruz. Satıcıya gitmesini için de ayarları:
    [Kilavuz] Önemsiz Kitablari Siz Ayarlayin
    Burdan bulabilirsiz..

Umarım iyi anlatabilmişimdir...
    Yanlış yaptığım bi yer varsa yada başka öğrenmek istediğiniz bir yer varsa sorabilirsiniz.
    Sadece bir thank yeter :)

İYİ GÜNLER :)

FeArHaTEe

Dieser Beitrag wurde bereits 8 mal editiert, zuletzt von „fearhatee“ ()

iyi de kardeşim 2k hpli abanoz kolye düşse kaç bk ve taştan daha iyi olmazmı?sen bunları da sattırırsın bu şekilde..markete sık gitmemesi için ordaki lwl ve +sına göre ayarlarsın yüksek lwl ve yüksek +lı ama önemli efsunsuz itemleri toptan satar gelir ta ki envanter bidaha dolana kadar..ben böyle yapıyorum şahsen..