BAN ÖNLEMLERİ

konu ilgisiz ve alakasız yorumlar görüldüğü için kaldırmıştı öncelikle geçmiş olsun.

1. m2bob u açarken kesinlikle normal metin2 aynı anda açık kalmasın m2 bob temiz bir şekilde girilmelidir.
      2.botu kullanırken hızlı koşma açtım demişsiniz bu uzaktaki oyuncular tarafından algılanabilir video alıp gönderip işlem yapılmasını talep edebilirler.
      3.m2bob ile bot kurulduğunda bizlerin her zaman önerisi anti ban kısmındaki yerden oyuncu gelince ch değiştir gm gelince botu kapat seçeneklerini aktif etmenizdir, aksi halde olan biten kullanıcının sorumluluğundadır.
      4.herhangi bir yang satışı vs ticari faaliyetlerde gereksiz önemsiz hesapları kullanmanız ve sonra o hesaplarla hiç bir şekilde bağlantıya geçmemeniz o hesaba bilgisayardan girmemeniz ve hiç bir şekilde normal bot hesaplarınızla oynadığınız hesaplarla o hesabı aynı ip de girmemenizdir.
      5.bu en önemli neredeyse sizin gibi yüksek level oyuncuların yaptığı en büyük hata kesinlikle bot kurduğunuz hesaplar ile normal metin2 yüksek level hesaplarınızla ticaretten normal bir alışveriş yapmayın. aynı ip den sakın girmeyin ip adresiniz: whatismyipaddress.com/ burada yazmaktadır. sabit ip adresi kullanıyorsanız eğer zaten değişmeniz mümkün değildir diğer internet sağlayıcılarını kullanıyorsanız modemi kapatıp açmanız yeterlidir.
      6.1 mail adresine 1 adet üyelik alınız 1 den fazla aldığınızda karşı tarafta dikkat çekebiliyor özelikle bot kuranlar bu söylenilene göre hareket etmelidir.
      7.kayda açık sunucularda botu kullanıyorsanız eğer bol bol hesaplarınızı değiştirmeye özen gösteriniz, aktarımlarınızı sürekli yapmalısınız hiç bir bot hesabının 1 saat sonraya sağlam kalacağının garantisi yoktur ona göre hareket ediniz.
      8.hiç bir harici yazılımda olmadığı gibi m2bob dada asla ban olmayacağının garantisi yoktur lütfen buna göre satın alıp kullanınız.Yapılan ayarlanan fonksiyonlar sadece ban olayına karşı önlemi arttırmak amacıyladır, söylemek gerekirse eğer 10 larca 100 lerce kullanıcı çok rahat 90 100 levellere bu bot ile ulaşmışlardır.
      9.Eğer bir hesabınız ban yerse kesinlikle ticket atmayın m2 board forum sayfasında konu ve ya support a herhangi bir ticket göndermeyin mail atmayın hesabınız zaten açılmaz eğer ticket atarsanız diğer bütün hesaplarınızı derinlemesine araştırıp hepsini kapatırlar.
      10.burada konu açarken ve ya konu altında foto paylaşımı yaparken kesinlikle karakter oyuncu isimlerinizi gizleyip öyle paylaşın forum hesabınızla oyundaki hesaplarınız kesinlikle aynı olmasın.Kesinlikle şu bölgede şu level hesapla çar kasıyorum gibi yazılar yazmayınız, kendinizi ifşa açık edicek davranışlarda bulunmayınız.

konuyu sabitliyoruz burası herkese açık bir platform bu konunun görünmesinde bir sakınca görmüyoruz. Bunlar bilinen şeyler, ama burdaki kullanıcıların bile bir çoğu bilmeyip bu hatalara düşüyor malesef. Önlemlerinizi lütfen buna göre alınız.

Dieser Beitrag wurde bereits 4 mal editiert, zuletzt von „KIZILPENCE“ ()

kadavra173 schrieb:

Konuyu neden siliyorsunuz haklı olduğumuz içinmi ? Sadece hızlı gitmeyi kullanığım için 95 lvl ve 75 lvl hesabım ban yedi bu normal birşeymi konuyu siliceğinize yardım etseniz keşke

arkadasım m2bob kullanıyosan kesinlikle ve kesinlikle kendi çarına girme sadece 0dan çar aç bot olarak kasabildigin kadar para kas 30 lvle kdr ondan sonra zaten ban yiyo 90 lvl çarı neden riske atmasaydın keşke :( geçmiş olsun

kadavra173 schrieb:

Konuyu neden siliyorsunuz haklı olduğumuz içinmi ? Sadece hızlı gitmeyi kullanığım için 95 lvl ve 75 lvl hesabım ban yedi bu normal birşeymi konuyu siliceğinize yardım etseniz keşke

metin2 forumuna ban yedim diye konu açarsan tabikine ban yersin. Sorun Bob'da değil sende. Amma rahat adamlarsınız ilgi çekmeye bayılıyorsunuz, oyun isimlerinizi burada kullanmayın.. board.tr.metin2.gameforge.com/…uk-yerde-ban/#post8105851

serbela schrieb:

kadavra173 schrieb:

metin2 forumuna ban yedim diye konu açarsan tabikine ban yersin. Sorun Bob'da değil sende. Amma rahat adamlarsınız ilgi çekmeye bayılıyorsunuz, oyun isimlerinizi burada kullanmayın.. board.tr.metin2.gameforge.com/…uk-yerde-ban/#post8105851

hahhahahahaha ne güldüm ya :thumbsup:
      gerçekten anlayamıyoruz sizleri adamlara davetiye çıkartıyorsunuz resmen bu forumda daha öncede bu tarz durumları gördük hesaplarınız bob yüzünden değil orada konu açtığınız için kapatılmış hiç mi düşünemiyorsunuz biz burada defalarca yazdık ban yediğiniz çar için asla ticket atmayın diye eğer ticket atacaksanız burda işiniz olmasın bot ile işiniz olmasın üzülebilceğiniz hesabınız ban yiycekse kurmayın bot falan diye
      derin darbenin yazdığı yazı ne güldüm :D :Merhaba

Bildiriminiz için teşekkürler. Sizi banlayan yönetici arkadasımız adına özür dilerim. Uyarınız üzerine tespit ettigim diğer hesaplarınızı da inceledim ve gözden kacan, hala harici yazılım kullanmaya devam etiginiz 95+ ve diğer onlarca düsük level hesaplarınızı da ben banlayıverdim. Sanırım hileli yüzlerce karakteriniz zayi oldu. Ve muhteşem bir süpriz!!! Ayrıca bizden size bonus hediyesi olarak forum hesabınızı da engelledim. Halen gözden kacan hesabınız oldugunu düsünüyorsanız bize tekrar bildirmekten çekinmeyin.
      bu arada geçmiş olsun kardeş

deatly212134 schrieb:

Bildiriminiz için teşekkürler. Sizi banlayan yönetici arkadasımız adına özür dilerim. Uyarınız üzerine tespit ettigim diğer hesaplarınızı da inceledim ve gözden kacan, hala harici yazılım kullanmaya devam etiginiz 95+ ve diğer onlarca düsük level hesaplarınızı da ben banlayıverdim. Sanırım hileli yüzlerce karakteriniz zayi oldu. Ve muhteşem bir süpriz!!! Ayrıca bizden size bonus hediyesi olarak forum hesabınızı da engelledim. Halen gözden kacan hesabınız oldugunu düsünüyorsanız bize tekrar bildirmekten çekinmeyin.

ss at bakalım :D efsane olur

deatly212134 schrieb:

:D
      buradaki asıl sorun hile kullanıcılarının fazla detay bilmemesi örneğin metin2 destek bölümünde şöyle bir açıklama var "bot kullandığını düşündüğünüz kişilerin videosuna gerek yoktur sadece isimleri belirtmeniz yeterlidir" buradan anlaşılan ban yeme nedeninin esasen video olmadığı tıpkı fish bot gibi yazılımsal olarak hilenin tespit edildiği gerçeğini ortaya çıkarıyor..

yani siz video da normal vuruş yapıyor görünsenizde, slot çekme görünmesede ban yiyebilirsiniz .. bu da demek oluyor ki hile kullananların bilmedği çok şey var. esasen m2bob yazılımını yapanların buna önlem alması gerekmektedir.. ve aslında biz kullanıcıların olayı derinlemesine bilip aslında neden ban yediğimizi bilmemiz gerekir. yani gameforce yazılımsal olarak metin2 oyununda hileyi nasıl tespit ediyor?

çoğu video da hile kullanıldığı asla anlaşılmamasına rağmen ban yiyiorsunuz.. bu gameforce un hile çıplak gözle görülmese dahi başkaca yöntemlerle hileyi tespit ettiğinin kanıtıdır.

abrex30 schrieb:

deatly212134 schrieb:

ss at bakalım :D efsane olur

Hagen schrieb:

deatly212134 schrieb:

:D

Derindarbeyi izlerken farkettim arkadaştan bahsediyor gibi,
      11:57'yi açın bu arkadaştan bahsediyor sanırsam ahaha :D