Angepinnt KIZILPENCE VEDA

KIZILPENCE VEDA

Merhaba M2bob topluluğu Merhaba değerli kardeşlerim
    Bugün buradaki görevimi dönmemek üzere bırakıyorum. Bundan sonra burada aranızda olmayacağım.5 yıl önce tam bugün başladıgım bu yolda yolun sonu bugün.Bu 5 sene içinde 100 lerce yüz tanıdım 10 yaşından 50 yaşına kadar abi kardeş hukukumuz olan 10 larca insan oldu yüz yüze geldiğim bir çok insan oldu.Burada ilk başladıgım gün inanın burada o kadar büyük bir rant döngüsü vardı ki Çinli üreticiler tr deki satıcılar, yapım hakkına sahip Almanya kanadı vs bu döngünün Bizlere hepimize dönmesi için elimden geleni yaptım. bu süre zarfında son 1 yıldırda bu ticari döngü tamamen buradaki 10 larca insanın cebinde kalmaya devam etti.Ben üstüme düşen görevi iyisiyle kötüsüyle layıkıyla yerine getirdiğim düşüncesindeyim.Yeri geldi bu döngüyü değiştirmek için olmaması gereken şekilde bile bağlantılara geçtik bugün sizlerin bot hesaplarınızı kapatan o insanlarla sizlerin ve kendi çıkarlarım doğrultusunda hareket ettim, çine giden binlerce dolarlar artık bu ülkedeki insanların cebine giriyor az ve ya çok ve siz burada bulunduğunuz süre zarfında karşı taraftaki herkes sizlerin varlığı yüzünden çok büyük şeyler kaybediyor.Burayı layıkıyla koruyacağınzdan şüphem yok uğraşın başarın kazanın.Sayfalarca yazılacak anlatılacak şey var.Hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim. iyiki burda bulunup sizleri tanımışım sayısız değerli insanla gece gündüz burada bulunmuşum.Kalbini kırdığımız insanlar olmuştur bu süre zarfında benden yana kusur olmuşsa affola.Artık hayatımda başka mücadeleler vermem gerek.Benden yana hakkım helal olsun. Hepinizi saygıla selamlıyorum.Bundan sonraki hayatınızda başarılar dilerim.

https://www.youtube.com/watch?v=pLLQ2lNerGY

Dieser Beitrag wurde bereits 6 mal editiert, zuletzt von „KIZILPENCE“ ()

gidecek olman beni üzdü senle 3-4 yıllık hukukumuz oldu emin ol bize çok hakkın geçti.Sen okadr çok kişiye yardım ettinki saysak sayamayız bot ilk çıktıgında hep yabancılar çin botları vs.. bunlara para akıyodu sen bu akımı bize çevrdin ve senin sayende kazanmaya başladık hakkında hayırlısı olsun yolun açık olsun :)
    Bu bot işinde bana maddi manevi gerek oyun bilgisi gerek bot bilgisi bunları hiçbirşekilde saklamadan paylaşan bütün desteğini esirgemeyen KIZILPENÇE ye canı gönülden teşekkürler bundan sonraki hayatında umarım mutlu olursun herşey dilediğin gibi olur Allah'a emanet ol
    M2bobAskin
    Kardeşim . Skypeden vedalaştık ama seni hiç tanımadan bu yorumu koyuyorum. Yanlış anlayan olursa onun zaafıdır artık .

Bu kadar kısa sürede işinin adamı dediğim tek insansın . Yardımların için teşekkür ederim .

Düşünmen bile yeterdi .

Kendine iyi bak iyi şanslar real hayatında .