BANNED SORUNUNA CÖZÜM BULDUM BANLANANLAR GELSİN

BANNED SORUNUNA CÖZÜM BULDUM BANLANANLAR GELSİN

arkadaşlar bu aralar ban sorunum olmadı ve bi çarımda denedim sorun şudur ch değiştiriciyi kullanmayın yaklaşık 12 gündür hesap kastım bi problem olmadı ama 1 lw çar açıp ch değiştim ve ban yedi hesap çözüm şçyle
      1 . ch değiştirici kullanmayın
      2 . hesapları 1 kerede olsa normal metin2 den acin
      3 . balık botunu 2 gün üst üste kullanmayın sakın
      3. abartı şekilde hack acmayın ayarlar kalsın sadece cekme değiştirin hızlı vurma bide
      bunları yapın 12 gün boyunca 11 gece bot acık kaldı ve herhangi bi sorun yaşamadım
      hala banned olanlar bunlara uysunlar !!!!! 8)

çözüm bulanlar yazsın faydalanalım arkadaşlar 100% denendi başka sorunlarla karşılaşırsam yada sorunlarınız varsa yazın bakalım hep beraber
      BANNG... BANNG..... : D
      Arkadaşlar bir sorum olacak belki denemişsinizdir.
      vmwaredan sanal pc ile yeni pc oluşturup orjinal hesabıma oradan giriş yapsam ve item aktarımlarımı oradan sağlasam hasılatı orada toplasam ve o sanal pcde sağlam bi vpn kullansam ipban yediğimde o sanal pcden girdiğim hesap ban yer mi? Deneyen arkadaşlarımız yorum yapabilir mi lütfen çünkü böyle bir planım var eğer işe yaramıyorsa şimdiden söylesinler boşuna zaman harcamıyım :)

Gabbertj schrieb:

Arkadaşlar bir sorun olacak belki denemişsinizdir.
      vmwaredan sanal pc ile yeni pc oluşturup orjinal hesabıma oradan giriş yapsam ve item aktarımlarımı oradan sağlasam hasılatı orada toplasam ve o sanal pcde sağlam bi vpn kullansam ipban yediğimde o sanal pcden girdiğim hesap ban yer mi? Deneyen arkadaşlarımız yorum yapabilir mi lütfen çünkü böyle bir planım var eğer işe yaramıyorsa şimdiden söylesinler boşuna zaman harcamıyım :)

işe yarasa dahi kendini ifşa etmişsin artık yaracağı muamma :D

RedCliff schrieb:

Gabbertj schrieb:

:D tüm olay vpnde bitiyor

Gabbertj schrieb:

RedCliff schrieb:

Gabbertj schrieb:

Kardeşim defalarca söylendi bu tarz konuları konusmayın burada özelden yazın gmler forumu takip ediyor buldugun yöntem işe yarıyorsada yaramaz olacak vpn mpv hikaye ticaret bağlantısı kurup banlarlar asıl hesaplarınıda veya aktarım yaptıgın neresi varsa konuşmayın herkese açık şekilde lütfen hepimize sıkıntı @Halabaya delete

Gabbertj schrieb:

Gameguard yüzünden Metin2 GF-Serverleri bir VIrtualMaschine'de calismiyor.

metr34 schrieb:

Gabbertj schrieb:

RedCliff schrieb:

Gabbertj schrieb:

Kardeşim defalarca söylendi bu tarz konuları konusmayın burada özelden yazın gmler forumu takip ediyor buldugun yöntem işe yarıyorsada yaramaz olacak vpn mpv hikaye ticaret bağlantısı kurup banlarlar asıl hesaplarınıda veya aktarım yaptıgın neresi varsa konuşmayın herkese açık şekilde lütfen hepimize sıkıntı @Halabaya delete

Tamam kardeşim sen haklısın

Halabaya schrieb:

Gabbertj schrieb:

Gameguard yüzünden Metin2 GF-Serverleri bir VIrtualMaschine'de calismiyor.

evet denedim kardeşim doğru söylüyorsun
      bakın vpn tor ip vs değiştirmek hikaye arkadasım
      çarlarınızı kasın paraları toplayın atın asıl çarınıza bunun için ben kendimi yormuyorum ticaretten atıyorum herhangi bi sorun yaşamadım ilk servere başlayınca m cektiğim oluyor kısa süreli asıl cara direk atıyorum ama risk var yok değil bununolmasını istemyosan asıl carını pazara bırak m leri t leri yang ları tek merkezde topla sonra asıl carına git ordan koydugun item al bunda herhangi sorun yaşamazsın ve bot asıl carını bırakmadıgın sürece sorun yaşamazsın başıma gelmedi ama cok rahatım dır tavsiye ederim asıl çarımı bile gece bot bırakıyorum 61 lw ban yemişti sonra bugun nolduysa acıldı :D dediklerime uyun gece bırakın göz önünde değil düşük derecede bakın
      sadece balık botunda sorun yaşarsınız bende aynı şekilde 1 saatten fazla tutmayın konum değişin arada şuan balık deniyorum onuda atıcam

tunacinarx97 schrieb:

bakın vpn tor ip vs değiştirmek hikaye arkadasım
      çarlarınızı kasın paraları toplayın atın asıl çarınıza bunun için ben kendimi yormuyorum ticaretten atıyorum herhangi bi sorun yaşamadım ilk servere başlayınca m cektiğim oluyor kısa süreli asıl cara direk atıyorum ama risk var yok değil bununolmasını istemyosan asıl carını pazara bırak m leri t leri yang ları tek merkezde topla sonra asıl carına git ordan koydugun item al bunda herhangi sorun yaşamazsın ve bot asıl carını bırakmadıgın sürece sorun yaşamazsın başıma gelmedi ama cok rahatım dır tavsiye ederim asıl çarımı bile gece bot bırakıyorum 61 lw ban yemişti sonra bugun nolduysa acıldı :D dediklerime uyun gece bırakın göz önünde değil düşük derecede bakın
      sadece balık botunda sorun yaşarsınız bende aynı şekilde 1 saatten fazla tutmayın konum değişin arada şuan balık deniyorum onuda atıcam

bot ile asıl çarına griyorsan ve yanda diğer çarlar para kasıyorsa tüm hesapların ban yiyor(bot ile açtığın)
      ama eğer normal metin2den asıl çarıma girip item aktarıyorum m t aktarıyorum diyorsan o başka bide sürekli ip resetlemen lazım panele girip işte o zaman sıkıntı olmuyor.
      Botu çar kasma aracı değil para kasma aracı görüyorum ben arkadaşlar.Bu konu hakkında konuşmak isteyen özel mesaj atabilir.
      bot ile asıl çarına griyorsan ve yanda diğer çarlar para kasıyorsa tüm hesapların ban yiyor(bot ile açtığın)
      ama eğer normal metin2den asıl çarıma girip item aktarıyorum m t aktarıyorum diyorsan o başka bide sürekli ip resetlemen lazım panele girip işte o zaman sıkıntı olmuyor.
      Botu çar kasma aracı değil para kasma aracı görüyorum ben arkadaşlar.Bu konu hakkında konuşmak isteyen özel mesaj atabilir.[/quote]

böyle bi hata yaptıgına inanilmaz üzülüyorum ?? ban yersen hepsinden ister botta gir ister normal ac bi fark yok bunu yaşıyan bilir acemi oldugundan sen botla girip uzerine normal acarsan metini ban yememe gibi avantajın olmaz !!!!!!!! bunu bidaha deneme