IP BAN YEDİK MODEM AÇIP KAPATIYORUM ANCAK GENE AÇILMIYOR OYUN

IP BAN YEDİK MODEM AÇIP KAPATIYORUM ANCAK GENE AÇILMIYOR OYUN

IP BAN YEDİM MODEMİ AÇIP KAPAMAK İŞE YARAMADI OYUNA GİREMİYORUM HOTSPOT SHİLED PROGRAMI İLE GİREBİLİYORUM SADECE ODA İNTERNETİ ACAYİP YAVAŞLATIYOR BİLEN Bİ ARAKDAŞ VARSA YARDIMCI OLABİLİRMİ.BİRDE PAZAR ÇARIMI YANİ PARALARI KOYDUĞUM ÇARI BANDAN NASIL KORUYABİLİRİM BOTLAR BANLANSINDA PARALARIN OLDUĞU HESABIMI NASIL KORUYABİLİRİM FİKİR VE YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM İYİ FORUMLAR .
      Öncelikle olarak ip adresinizi kontrol ediniz.
      Kontrol ettikten sonra not defterine not edip kaydediniz.
      Ardından modemi yeniden başlatıp tekrardan ip numaranızı kontrol ediniz.

İp niz değişmiyorsa sabit ip ye sahip olabilirsiniz yada sorun farklı olabilir.
      Eğer değişiyorsa girmesi gerekir zaten, bir problem olacağını düşünmüyorum.
      Bu modem resetleyip ip ban kaldirma olayi geride kaldi diye biliyorum. Bunu düzeltmenin pek tabi bir yolu var. Modemin icin sen bir para ödüyorsun ve bu paranin icinde tam hizmet hakkina sahip olman icinde para kesiliyor, yanu bu demek oluyorki internet saglayicini arayip, belirli be nedenden dolayi ip nin degistirilmesini istersen bu konuda sana yardimci olacaklardir istersen bir dene.

2. konuya gelicek olursak, eger banlanan hesaplarin yanglarin kaldiri hesapla ayni mailde ise veya 2 hesabada ayni ip den girildiyse emin old takibe almislardir bile :) metin2 takimindan tanidigim biri var ismini suan veremiycem yetkisi pek yüksek degil ama ona az cok anlattiklari kadariyla sistem söyle isliyor; Bir hesap banlandiginda o hesapla ayni mailde olan tüm hesaplar sürekli kontrol listesine alinir, banlana hesapla ayni ip yi pek cok kez kullanmis hesaplarda ayni sekilde o listede yer alir. Yaklasik 1-2 haftalik izlemenin ardindan hackshield kayitlari izlemeye alinan hesaplarin durumunu belirler genelde sacma sapan sonuclar cikiyormus üsenip banlamadiklarida oluyormus ama sistem böyle isliyor :) sana tavsiyem (varsa) telefonunun yoksa herhangi baska bi internetten yeni bi mail üzerine bi hesap ac ve parani oraya aktar güvende olur Emin olabilirsin :) para hesabinin mail ine kayitli bir hesap banlandiysa o hesabi aktarman ayni sekilde yararli olabilir :)

Alwuhush Ziyarete geliyorsun hic haber vermiyorsun ;)
      açtığım bütün hesapların e postası farklı telefon numaraları farklı normalde ip den çıkmayan çarlara e postadan falan buluyorlar şimdi bende 2. pc ile kasa çarımı açıcam bu sefer bulsunlarda göreyim :D bilgin için çok teşekkür ederim.

internet olayına gelirsek interneti ben yukarda kiracıdan çekiyorum :D müşteri hizmetlerini aramadan çözemezmiyiz bu işi :)
      Kesinlikle olmaz :) Sabit ip ni müsteri hizmetleri bildirmedigi taktirde degistirmiyorlar. Sen istesende olmaz bu modem resetleyip actiginda modemin bilgisayarina verdigi ip degisiyor modemin ip si hep aynidir onuda dedigim gibi degistiremezsin sen.

Komsunun haberi varsa rica edersen yardimci olur illaki para falan alacaklarini sanmiyorum. :) Hic olmadi bilgisayarini temizle metin 2 dosyasini sil tekrar yükle ve mail yaz pazar kurmustum ip bani falan yedim durduk yere diye onlar dosyalarini %100 kontrol ediceklerdir belki bi yarari dokunur.

1 - Konuyu dogru okumadigin bariz, arkadas yukarda vpn tarzi programlar kullandigini, fakat fazla lag yaptigini yazmis. Bende farkli fikirler sunuyorum.
      2 - Mac adresi bilgisayarinin numarasidir ip ile bi alakasi yok, ki olsada degistiremezsin.
      3- Mac adresinin banlasmasi ip ban yemek anlamina gelmiyor, Mac adresi banlanirsa o bilgisayar birdaha oyuna giremez. (Mac adresini banlasmasi diye bir olayda yoktur zaten !)

Benlede düzgün konus, kimin bilip kimin bilmedigi belli. Öneri yapmak yasak diye bir kural yok !

Dostum yukarida Devlet sirri falan vermedik, bu olaylari bilmeyen yok metin 2 ekibide afedersin ama salak degil. Metin2 de günde kim bilir kac kisi mail degistiriyor kim bilir kac kisi yanlislikla banlandim diye mail yaziyor bazilarida aciliyor.

Bak sana bisey anlatiyim, zamaninda bende cok takintili olmustum bu forum olayina. Önüne gelen birseyin cözümünü yaziyordu bende uyariyordum, olay ama ne biliyormusun ? metin2 sadece bizim aramizda dönmüyor, tek oyuncu biz degiliz bu yukardakileri yapan tek biz degiliz, hile kullanmayanlarda var bir ipucuna kimse kimseye bisey yapmaz.

Sen bizim burada bahsettigimiz seyleri daha dogrusu gizlemeye calistigimiz seyleri onlar tahmin edemiyormu saniyorsun ? ben söyliyim foruma bile bakmalarina gerek yok, bizim edebildigimiz gibi onlarda günde belirli bi saatden fazla kimsenin balik tutmayacagini, 1 günde 35-40 level olamayacagini, bir günde milyonluk bilmem kac item kasamayacagini tahmin edebiliyor. Vpn, ip degistirme olaylarindan bahsetmiyorum bile, emin ol o konuda benden senden daha fazla bilgileri zaten var. Botun sürekli fixlenmesi ve bizim ban yememiz bu bi kac sözde (gizli) konulra bagli degil. Eger gün icerisinde insan disi bi sekilde abartirsan seni bu ufak taktikler ne yazikki ve tabikide koruyamaz sonra ban yersin olay yine gelir döner dolasir "Forumda gizli taktikler, konular konusuluyor gm ler falan bunlari ögrenip bizi banliyor" Emin ol bende basta öyle tahmin ediyordum, ama bu insanlar icin hile okadar umursanmayacak birseyki, okadar üsengec tipler varki o ekipde inanamazsin. Hackshield programindan medet uman, "belki bi kac log verirde calisiyoruz gibi görünürüz" diyen ayda yilda bir köye gelip afk birakan tipler. Ben inanmiyorumki bu güne kadar Bir GM tarafindan banlanan m2bob kullanicisi olsun vardir mutlak ama banlananlarin belki anca si. Oda biz burada böyle konusuyoruz diye degil, Ameleleri bol oldugu icin. Avci dedikleri tiplere "hadi kanka sen böylesin sen söylesin, sende bizdensiz [AVCI] oldun artik" deyip kandiriyorlar adamlar yaranicam diye yalakalik olsun diye oyun oynamiyor 7/24 map gezip bot kullanan ariyor :D Neyse bu konu uzun hikaye ben yinede sirf istiyorsunuz diye konusmayacagim bu konulari ama söyledigiminde arkasindayim burada kimse FBI bilgilerini falan paylasmiyor mt2 ekibininde takip edicegi bi yer degil, ki diyelimki öyle bi yer, gelir 2 gün takilir 2 gün sonra sana yazar "kanka su özel taktikleri banada yazda ban yemiyim" der sende pasa pasa yardim edersin.

Eger banlanmayi önlemek istiyorsan 1. Köyde hunharca level bot kasanlari önlemeye calis,
      Eger banlanmayi önlemek istiyorsan günde 40 level kasip üzerine bilmem kac milyon cikaranlari engellemeye calis,
      Eger banlamayi önlemek istiyorsan ayni rota üzerinde dag tas demeden wallhack ile 3-5 gün gezenleri engellemeye calis,

Kolay gelsin :)

Onlar zaten sığır söylenecek laf yok hak onlar için banda sen genede kendine sakla botun çalışıp çalısmadıgı verim alınıp alınmadıgını gene forumdan takip ediyorlar sen buraya belkıde bot çalısmıyor yazsan halbukı bt çalısıyor olsa ban atmayacaklar belkıde bunu söylemeye calısıyorum biz burda botu 10 kısı kullansak onlara sıkıntı degıl abartmaya başlanınca ban atmaya başlıyorlar kaç defa aynı olayı yaşadım ki zaten senelerdir böyle bobcular azmaya başlayınca bi kısmını engelliyorlar orta düzeye düşünce serbest bırakıyorlar azınca tekrar ban