Kasılan paraları, yeni çara aktarma

Selam @marquis

Bi öneri;

Bugün forum anasayfasindaki chatde de biri sordu onada aynisini söyledim, Para transveri yapmak pek mantikli degil, özellikle market kurup 1 pot u 500m den koyup diger char dan cekmek zaten %100 süpe cekicek ve ban a sebeb olabilecek birsey artik. Ticaret yöntemi ile para yollamakta güvenli görünsede ben güvenmiyorum yani Ticaret gecmisi loglara illaki düsüyor, p server kuranlar bilir ben birinin durduk yere birine onca parayi beles verdigini görsem süpelenirdim. Bence en güvenlisi para ile gold bar satin alip öyle aktarmak. Tabi bir kerede 9 tane 500m lik bar falan degil belki bu gün 4 tane 1 saat sonra bi kac bar daha böyle :) zaman var önemli olan dikkat cekmemek. Ben Yangdan cok Gold Barlara güveniyorum oyüzdende sana bu öneriyi sundum sen bilirsin :)

@THOT

Gold Barlari biriktirip saat saat bekleyip tektek vermiyorum tabi öneri istedi bende verdim. Ben yinede Gold Bar alana kadar biriktirik diger char a atiyorum.

Burada bahsetmek istedigim fazla para dikkat cekiyor, Hic yoktan P server kurduysaniz bazi programlar sayesinde ticaret gecmisine erisebiliyorsunuz bilirsin.

Önemli olan kac tane biriktirip verdigin degil, önemli olan Gold Bar kullanman. Arastir bu Ticaret gecmis sistemi falan internette cok :)