Kasılan paraları, yeni çara aktarma

Selam @marquis

Bi öneri;

Bugün forum anasayfasindaki chatde de biri sordu onada aynisini söyledim, Para transveri yapmak pek mantikli degil, özellikle market kurup 1 pot u 500m den koyup diger char dan cekmek zaten %100 süpe cekicek ve ban a sebeb olabilecek birsey artik. Ticaret yöntemi ile para yollamakta güvenli görünsede ben güvenmiyorum yani Ticaret gecmisi loglara illaki düsüyor, p server kuranlar bilir ben birinin durduk yere birine onca parayi beles verdigini görsem süpelenirdim. Bence en güvenlisi para ile gold bar satin alip öyle aktarmak. Tabi bir kerede 9 tane 500m lik bar falan degil belki bu gün 4 tane 1 saat sonra bi kac bar daha böyle :) zaman var önemli olan dikkat cekmemek. Ben Yangdan cok Gold Barlara güveniyorum oyüzdende sana bu öneriyi sundum sen bilirsin :)
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
      Tekrar Beraberiz :)

@THOT

Gold Barlari biriktirip saat saat bekleyip tektek vermiyorum tabi öneri istedi bende verdim. Ben yinede Gold Bar alana kadar biriktirik diger char a atiyorum.

Burada bahsetmek istedigim fazla para dikkat cekiyor, Hic yoktan P server kurduysaniz bazi programlar sayesinde ticaret gecmisine erisebiliyorsunuz bilirsin.

Önemli olan kac tane biriktirip verdigin degil, önemli olan Gold Bar kullanman. Arastir bu Ticaret gecmis sistemi falan internette cok :)
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
      Tekrar Beraberiz :)