M2star -Elvanmt2

Arkadaslar o bu server degil sorun bariz ortada Loyein ve Dazy bunlarida ilettim sunu dene bunu dene demiycem artik bu böyle devam etmez.

Kolay gelsin...
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
      Tekrar Beraberiz :)

Bilemiyorum ne yaziki
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!

Arkadaslar bu Elvanmt2 sorunsali baya uzun sürdü, bu konu hakkinda Halabayanin gerekli yerle konusugunu, sorunun serverde degil güvenlik sisteminde oldugunu da belirttim. Konuyu genisletmeye gerek yok, bir yararida yok. Eger yapabilirse her zaman oldugu gibi sali günkü güncellemeye yetistirir olmazsa bu güvenlik sistemlerine göz atar ve rica ediyorum bu konularda bizzat kendiniz slait e gitmek yerine Halabayaya söyleyin. Ayni konu birden fazla kez gidince emin olun yapacagini düsünmüyor, hatta ilgilenmeyecegini bile tahmin ediyorum. Beklemekten baska care yok ne yazikki. Eger oynamak istiyorsaniz sizlere Rubinium serverini önerebilirim hem cok fazla türk var hemnde m2bob düzenli calismakta, Ayrica serverin Türkce versionuda mevcut. Bu elvan konusunu uzatmayin rica ediyorum Ayni konu bilmiyorum kac kez acildi :)

Iyi günler.
      Merhabalar;

UgurBey schrieb:

Arkadaslar bu Elvanmt2 sorunsali baya uzun sürdü, bu konu hakkinda Halabayanin gerekli yerle konusugunu, sorunun serverde degil güvenlik sisteminde oldugunu da belirttim. Konuyu genisletmeye gerek yok, bir yararida yok. Eger yapabilirse her zaman oldugu gibi sali günkü güncellemeye yetistirir olmazsa bu güvenlik sistemlerine göz atar ve rica ediyorum bu konularda bizzat kendiniz slait e gitmek yerine Halabayaya söyleyin. Ayni konu birden fazla kez gidince emin olun yapacagini düsünmüyor, hatta ilgilenmeyecegini bile tahmin ediyorum. Beklemekten baska care yok ne yazikki. Eger oynamak istiyorsaniz sizlere Rubinium serverini önerebilirim hem cok fazla türk var hemnde m2bob düzenli calismakta, Ayrica serverin Türkce versionuda mevcut. Bu elvan konusunu uzatmayin rica ediyorum Ayni konu bilmiyorum kac kez acildi :)

Iyi günler.

Dediklerinde Hak Sahibisin Hocam Sıkıntı Yok Ama Bu Üyelik Bir Kere Alınan Bir şey Değil Günümüzden Gidiyor Sallıyorum Ben Bunu Bir Kere Almış Olsam Sınırsız Olsa Bekleyeyim O Günü Yapılsın Belki Yapıldığında Benim Sürem Bitecek ve Yapılmasının Hiçbir Anlamı Olmayacak Bunun İçin Israrcı Oluyoruz
      @wesley712 Selam öncelikle,

Söylediklerinde son harfine kadar haklisin cidden bizde elimizden hatta biz demiyim nekadar calismiyor desenizde Halabaya Slait in bu loyein ve dazy sorunsaini halletmesi icin elinden geldigince calisiyor. Güzel haber, yakinda m2bob yaklasik 2 hafta bedava olucak süren gitmiycek ayni zamanda umarim o bi nebzede olsa gitmis sürelerinizi geri getirir :) Cidden anlasiyisiz icin tesekkürler yinede.
      Merhabalar;

Peki UğurBey bir şey sormak istiyorum. Bilindiği gibi ücretsiz kullanım p serverler için geçerli değil. Şuan premium um ama böyle giderse sanırım ElvanMt2 de premium özelliğimi kullanamayacağım gibi duruyor. 4-5 gündür bekliyorum. Bu bedava süre kullanımı bizler için en azından P serverleri de kapsayacak mı? (Ekstra bir konu açıp konu kalabalığı yapmak istemedim. En azından bu P Server hakkında haberleşmeyi bu konu üzerinden yaparsak hem sizler hem de bizlerin takibi açısından daha rahat olur. Sadece naçizane fikrim)

​Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
      "Ne mutlu Türküm diyene!"
      Ulu Önder ve Baş Komutan (Gazi) Mustafa Kemal Atatürk

Tabiki, Bedava süre boyunca premium olarak görüneceksiniz. Bedava version olarak gececek ama tüm Premium özellillerine sahip olacaksiniz. Bu konuda süpen olmasin :)
      Merhabalar;

Teşekkürler. Salı gününü gerçekten bir umutla bekliyorum. Umarım bir aksilik veya problem çıkmaz. İlginiz ve alakanız için ayrıca teşekkür ederim.
      ​Salı gününe kadar rahatsınız benim adıma :). Tabi ki bu işin esprisi umarım her şey umulduğu gibi olur. İyi çalışmalar.
      "Ne mutlu Türküm diyene!"
      Ulu Önder ve Baş Komutan (Gazi) Mustafa Kemal Atatürk

Herhangi bi sorun olacagini sanmiyorum, M2bob her yil söz verip tuttugu gibi bu yil da aynisi olacak ve yil basinda herkez bedava kullanabilecek. Ayrica sorun yasamayin diye güncellemede beraberinde gelecek. :)
      Merhabalar;