M2Bob'da yeniyim yardımcı olabilir misiniz.

M2Bob'da yeniyim yardımcı olabilir misiniz.

Arkadaşlar öncelikle herkese merhabalar.

​Bot arayüzünü açıp kullanmaya başlamaya çalıştığımda Client bölümünde bir türlü ElvanMt2 nin client ını göremiyorum. Ne yapmam lazım
      "Ne mutlu Türküm diyene!"
      Ulu Önder ve Baş Komutan (Gazi) Mustafa Kemal Atatürk

Selam @Architect

1 - Ilk bilmen gereken sey, M2bob Premium hesabin yoksa P-Serverlarda oynayamazsin,
      2 - Eger Premiumsan;

M2bob Hesap giris ekraninda P-Serverda oynamak istiyorum dusuna bas > Elvanmt2 nin kurulu oldugu dosyaya git > elvanmt2 nin bin dosyasini sec.
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
      Tekrar Beraberiz :)

Yani Elvanmt2 de hic oynamadim ama elvanv1.bin i dene en güncelli o görünüyor :) Ben p serverlarda oynamiyorum. Olmassa sirayla dene iste.
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
      Tekrar Beraberiz :)