GAMEGUARD HATASI ÇÖZÜMÜ

GAMEGUARD HATASI ÇÖZÜMÜ

Arkadaşlar 2 gündür bu hatayı alıyordum ve bunun gibi hata alanlar var forumda gördüm ve çözümü olarak format denedim gameguard dosyası silmeyi falan metin2 sil tekrar yükle hepsini denedim olmadı fakat baya bir araştırmadan sonra ekran kartımın driverini kaldırıp bilgisayarı denetim masasından güncelledim ve bilgisayar yeniden başladığında almaz oldum hatayı.Ben sorunu böyle çözdüm metin2 yi defalarca yükledim sildim m2bobu defalarca sildim tekrar yükledim sorun devam etti bu çözümü uyguladım sorun çözüldü...
    Yani hatayı gameguard verince hiç aklıma gelmedi ekran kartı falan zamanınıda çaldık kusura bakma ;D bundan sonrs Foruma bu hatayla gelene senin yöntemi sunarız.
    Merhabalar;
    Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
    zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
    Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
    Tekrar Beraberiz :)

Nedemek bi ise yaramadi söylediklerim ama olsun yinede birsey degil :)
    Merhabalar;
    Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
    zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
    Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!

:thumbsup: Konu kilit ozaman @Halabaya
    Merhabalar;