Metin2 RO

Daca esti atent nu prea ai sanse sa primesti un ban..
      Cat timp am jucat in trecut cu bob pe oficial.. am pierdut putin si am castigat de x10 ori mai mult))
      Daca ai un pc bunicel, poti sa faci minuni cu bob pe RO.. dar din pacate nu mai e ce a fost cu RO, si a devenit un cacat de server..
      Wom2 mult mai bine)
      CUMPĂR UN WARRIOR PE METIN2RO NEMESIS (NU CONTEAZĂ AURĂ SAU MENTAL) ADD PE SKYPE: BROKENHEART2141

zoli2016 schrieb:

decat wom2 mai bn ma las de metin imi dai niste sfaturi unde sa farmez pe ro ?

Eu cand jucam pe Ro, aveam cate 6 farmeri..
      2 map2(pur si simplu il lasam langa arcasi salbatici, si mobi normali astfel luam fms-uri,globuri,manuale)
      2 desert inceput(lvl 50, faceam bani multi numai din upgrade, cozi/ochi/panzele erau scumpe asa ca castigam enorm, pe langa iarasi strangi blessuri,manuale, etc)
      2 munte sohan pentru leacuri+, din nou lv 50, si tot luam diferite upgrade-uri, bless, etc ^^
      Aa si am mai si tinut 3 farmeri odata in map1 la ursi, am strans cam 600 de fieri de urs fara + si cu + multe am strans, dupa care am facut shop x2 buc fara + era la cam 500k pe serveru meu))
      Banii mari se fac din upgrade :D
      Succes si ai grija, RO-u a devenit o prostie, nu mai ai cu cine juca acolo..
      CUMPĂR UN WARRIOR PE METIN2RO NEMESIS (NU CONTEAZĂ AURĂ SAU MENTAL) ADD PE SKYPE: BROKENHEART2141