Ban yememek için bir soru ?

Ban yememek için bir soru ?

Merhaba arkadaşlar bizim evde 2 pc var biri leptop biri masaüstü.2'side aynı wifi ile internete bağlanıyor.Ancak masaüstüne hotspot vpn premium aldım ve ip adresimi değiştiriyorum.http://whatismyipaddress.com/ adresinde ip amerikada gözüküyor.Masaüstü pc ile botları açsam leptoptaki asıl charım ban yer mi ?
      gameforge sana ip bann verese, her char ayni ipden bann yiyerama
      gameforge baka bilir ki, bu bot charlar hangi über charlaradan ticaret aynasi item veriyor onlar göre bilirler bide ona da belgi ban vere bilirle
      bu isler cok zaman alir, gameforge boyle bisey bana göre hic yapmaz
      ben belgi bottu 2-3 senedir kullaniyorum bide hic ip bann yemedim - ama tapiki sen yazdigin gibi yaparzan Ban riskini düşürebilirim

ben hep ayni ipden bottlardan bide satan charlarden giriyorum

hic sikinti cikmadi - satan charlar hic ban yemedi( tapiki ben bi kac defa bann yedim, ama satan char yemedi) - bide bende ticaret aynasi hep veriyorum

ama tapiki gameforge baka bilir bide uzaman belgide bann vere bilir

sen bilirsin...sen sadece ip destiresen bann riskini düsüriyorsun ama 100% yok

Selam arkadaslar,

Simdi Parace burda böyle birseyi hic yapmaz demis ama unutma Parace sen DE serverlerinde oynuyorsun :D TR deki cakallarin ne yollarla banladigini bilmiyorsun. Ticaretten tut pazar kayitlarina kadar takip ediyorlar, zaten Adminlerin isi bu istihbarat gibiler :)
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
      Tekrar Beraberiz :)