bilgisaayarım kapanıyor yardım ?

Selam @yusuf

Sorun büyük bir ihtimalle bilgisayar ayarlarinda olmali. Bana m2bob a bagli gibi gelmedi.

Söyle deneyelim;

ÇÖZÜMÜMÜZ:Çok basit bir çözümü var bunun. Lenovo , Acer , Casper , Samsung Laptoplarda denenmiştir , diğer markalar ve işletim sistemleri
      (W7,W8,Vista) içinde benzer türdeki adımları izleyebilir ve sorunu çözümleyebilirsiniz.

ADIM 1: Ekranımızın sağ alt köşesinde (Saat ve Tarih kısmının olduğu köşe) "PİL SEVİYESİ"'ni gösteren simgemize sağ tıklıyoruz ve açılan menü den "Güç Seçenekleri" sekmesini tıklıyoruz.
      ADIM 2: Ardından açılan "Denetim Masası" penceresinden "Ekran Zamanlaması yada Ekranın ne zaman kapanacağını seçiniz" sekmesine tıklıyoruz.
      ADIM 3: Karşımıza gelen seçeneklerde "5 dakika , 10 dakika vs." gibi ibarelerin olduğu kutucuğu tıklatıp "Hiçbir Zaman" seçeneğini seçip ayarlarımızı kaydediyoruz.Sorunumuz böyle çözebiliriz.

NOT: Bu adımları bilgisayarında uygulamayanlar için genel bir çözüm yolu ; Denetim Masası -> Donanım ve Ses -> Güç Seçenekleri ..Alıntı değildir konu "Secret My Curse" adlı üyeye aittir.

Kaynak: forum.shiftdelete.net
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
      Tekrar Beraberiz :)

Öyle olsa oynarkende veya baska birsey yaparkende kapanmasi gerekmezmiydi :) Durdur yere kapanmasi tuhaf geldi, o yüzden böyle bir cözüm gösterdim. Bilgisayarinin ısındigini söylememissin neden bilebilirim :D
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
      Tekrar Beraberiz :)