bilgisaayarım kapanıyor yardım ?

Selam @yusuf

Sorun büyük bir ihtimalle bilgisayar ayarlarinda olmali. Bana m2bob a bagli gibi gelmedi.

Söyle deneyelim;

ÇÖZÜMÜMÜZ:Çok basit bir çözümü var bunun. Lenovo , Acer , Casper , Samsung Laptoplarda denenmiştir , diğer markalar ve işletim sistemleri
      (W7,W8,Vista) içinde benzer türdeki adımları izleyebilir ve sorunu çözümleyebilirsiniz.

ADIM 1: Ekranımızın sağ alt köşesinde (Saat ve Tarih kısmının olduğu köşe) "PİL SEVİYESİ"'ni gösteren simgemize sağ tıklıyoruz ve açılan menü den "Güç Seçenekleri" sekmesini tıklıyoruz.
      ADIM 2: Ardından açılan "Denetim Masası" penceresinden "Ekran Zamanlaması yada Ekranın ne zaman kapanacağını seçiniz" sekmesine tıklıyoruz.
      ADIM 3: Karşımıza gelen seçeneklerde "5 dakika , 10 dakika vs." gibi ibarelerin olduğu kutucuğu tıklatıp "Hiçbir Zaman" seçeneğini seçip ayarlarımızı kaydediyoruz.Sorunumuz böyle çözebiliriz.

NOT: Bu adımları bilgisayarında uygulamayanlar için genel bir çözüm yolu ; Denetim Masası -> Donanım ve Ses -> Güç Seçenekleri ..Alıntı değildir konu "Secret My Curse" adlı üyeye aittir.

Kaynak: forum.shiftdelete.net

Alwuhush Ziyarete geliyorsun hic haber vermiyorsun ;)
      Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „UgurBey“ ()

Dieser Beitrag wurde vom Autor aus folgendem Grund gelöscht: Yorum yanlis konuya yazildi ().
      Öyle olsa oynarkende veya baska birsey yaparkende kapanmasi gerekmezmiydi :) Durdur yere kapanmasi tuhaf geldi, o yüzden böyle bir cözüm gösterdim. Bilgisayarinin ısındigini söylememissin neden bilebilirim :D

Alwuhush Ziyarete geliyorsun hic haber vermiyorsun ;)