İnstal hataası?

Cevaplar dogru, anti virüs programin engelliyor ama görünüse göre bilgisayarin yetkileri otomatik kullanmiyor, admin olarak calistira tiklayin ilk hata cözülür.
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
      Tekrar Beraberiz :)

Evet sen sorunu cözdün bende sorunun kaynagini buldum :)

Aldigin hata internet baglantinda kesintiler ve baglanti sorunlari oldugunda meydana geliyor, M2bob patcher i calistirinca birkac dosya indiriyor eger baglantinda sorun olursa indirme askiya alindigi icin m2bob istediklerini indiremiyor ve bu hata meydana geliyor. Eger tekrar ayni sorun gelirse bil istedim :)
      Merhabalar;
      Yaklasik 1 bucuk aydir Okudugum bölümün yogun olmasi Vizeler, Kurslar, Projeler, Stajimin
      zamanimin cogunu almasi sebebiyle Sizlerle ve Forumla ilgilenemiyorudum, Son sinavlarim bitmek üzere
      Artik sizlerle daha fazla vakit gecirebilecegim icin Mutluyum, Bana ulasmaya calistiginiz süre boyunca Cevam veremedigim arkadaslardan ÖZÜR DILIYORUM!
      Tekrar Beraberiz :)