Donma problemi

Eger Oyuna girer girmez ekran donup gidip geliyor sadece chat arada sirada görünorsa o hatayi biliyorum, bunun botla bir alakasi yok. Metin2 bilgisayarinda sorunlu calisiyor demektir. Metin2 dosyani güncellemeyi dene ve ekranina uyumlu büyüklügü en az 1 kere kullan sonra istedigin büyüklüge tekrar geri getir. Eger sorun bu degilse büyük ihtimal ile bilgisayarinin yogun CPU kullanmasindan meydana geliyorda olabilir. Botla birlikte metin2 calistirinca bazen sebebsizce yükselebiliyor :D

8.0.1 yada 8.0.2 nasıl inidip kurucam reis ben inidiyorum sadece 1 tek dosya inio 8.0.1 man adında bi [email protected]
    Yani bende öyle düsünüyorum ve dedigim gibi denemelere basladim. Ben denemeyi tr de yapiyorum bu arada.

Simdiye kadar levelbot, pazar, buff, search, fisch botta sorun bulamadim. Farm botu bilerek sona sakliyom onda sorun var dedeiginiz icin. Sorunu direk video cekipde adabilirim slaite.

UgurBey schrieb:

Yani bende öyle düsünüyorum ve dedigim gibi denemelere basladim. Ben denemeyi tr de yapiyorum bu arada.

Simdiye kadar levelbot, pazar, buff, search, fisch botta sorun bulamadim. Farm botu bilerek sona sakliyom onda sorun var dedeiginiz icin. Sorunu direk video cekipde adabilirim slaite.

Hocam move speed, atack speed ve moblock bunlar malum. Levelbot'ta ayrıyetten şu sorun başlamış 8.0.4 ile beraber karakter markete gidip envanterdeki itemleri satmaya başlayınca yarıya kadar satıyor sonra ' ????? ' hatası veriyor oyun kapanıp tekrar açılıyor ve üzerini tam boşaltmadan geri kasmaya gidiyor. yani envanteri tam verimli kullanamıyor böylece zırt pırt markete gidiyor zaten movespeed çalışmıyor hasılat yerlerde anlayacağınız...
    Hayat bazen big range toplama, bazen ch değiştir. Napalım yani ? :whistling:
    Hocam üyeliğime bakarsan ne kadar zamanlık bobcu olduğumu görebilirsin, daha bir kere free kullanmadım şu botu. 2014 yılından beri premium oynarım ayrıca yeni server'da oynamıyorum. Bana güvenebilirsin yakışıklı ;)
    Acikcasi üyeliginin ne kadar eski oldugu birsey degistirmiyor, sonuc olarak herkezle ayni botu kullaniyorsunuz. Diger kapatilan özelliklere gelicek olursak yanlis degilsem düne kadar bazi serverlarda kullaniliyordu oralardada suanlik kapatildi. Tabiki bu tutum sizi gereksiz zaman kaybina sokmak degil, yani öyle bir sitem ediyorki bazilari sanki biz bilerek engelliyoruz sizin isinizi. Bugüne kadar nezaman bir kaybiniz olduysa verdik birileri gibi hileyi satip ne yaparsan yapda diyebilirdik ki kimlerden bahsettigimi bazilariniz anladi. Eger bu özellikler kapatilmissa ilerde siz daha iyi kullanabilin diye dir, veya ciddi bir sorun oldugu icindir. Bizde gidip adamlara hile fixlemeyin diyemeyiz sonucta, karsida kim bilir kac bilgisayar uzmani calisiyor, kac yazilim mühendisi calisiyor. Bu düsündügünüz kadar kolay degil Benim veya Halabayaninda elinden birsey gelmiyor siz bize söylüyorsunuz biz slaite oda ugtasiyor iste 100 kisi ayni olayi farkli farkli konularda yazmasi pek birsey ifade etmiyor. Tek yapmaya calistigimiz yardim etmek bu yolda demekki birkac özelligin devre disi birakilmasi gerekiyormus öyle yapmislar beklemede kalin slait sorunu halledecektir ben güveniyorum ona :)

Son söyledigin satma hatasina gelicek olursak hemen deniyorum eger sorun genelse slait le konusacagim. Sende bana güvenebilirsin Delikanlı ;)

Benim derdim bağcı dövmek değil üzüm yemek. Ben bir elektrik-elektronik mühendisiyim ve kendi yazdığım pyhton kodlarıyla bir sürü eklenti kullanıyorum. 2010 yılından beri bot işinde yang ticareti yaparım bob daha yokken easymetin2 ile başladım bu işe. bu botu beta sürümünde daha 2012 yılında id-pw girişi olmadan kullanıyordum bu birincisi, ikincisi yaşım 26 delikanlı diyecek yaşta değilsin, üçüncüsü benim çalışmıyor dediğimin çalışma, çalışıyor dediğimin çalışmama ihtimali zaten yok. C++ , C# , java dillerini bilmen gerekir bu üslubun için ki bilmediğin ortada bilsen p-server tester olmazsın. Ego kasmayın burda işinizi yapın... ha bu arada işin içinden çıkamazsan diye söylüyorum yardımım dokunsun, itemleri markete sat'a basılarak manuel yapılınca sorun yok, levelbot envanter dolup kendi satınca sorun var. Hadi kolay gelsin yakışıklı, başka yazmam.
    Tekrar söylüyorum nezamandir botu kullandiginin pek bir önemi yok artik üstelemeyi birak rica ediyorum. Üslubun benimde hosuma gitmedi bende senin konusma tarzina göre konustum. Ayrica bende Isvicrede 1. sinif Elektirik Mühendisligi ögrencisiyim ve 2 Yildirda Fransizca egitimi aliyorum anlayacagin benim yazilim kodlarini bilip bilmemek gibi veya gelecekle ilgili bir derdim olmayacak ilerde. Su forumda yardim etmek icin ugrasmamin sebebide insanlara yardim etmeyi sevmem ve bunun beni mutlu etmesi. Metin2 yang satarak falanda gecimimi saglamiyorum, botdan herhangi bir beklentimde yok anlayacagin. Bu forumda kimse kimseye abi kardes olmak zorunda degil senin üslubun nasil olursa bende senle öyle konusurum bu bukadar basit. Delikanli neden bukadar rahatsiz etti seni bilmiyorum kesinlikle kötü bir kelime degil, burada bunuda tartisacak degilim. Ego kasma gibi bir derdimde yok, p-Server Tester olmayida kendim istedim buda benim hobim kimseye hesap verecek degilim hesap vericek degilim.

Sorununa gelicek olursa Bugün yeni bir güncelleme daha geldi, Move ve Attack speed hileleri hala kapali, cok yakinda yeni güncelleme ile onlarida halledicez. Hallettikten sonra bot birdaha markete giderken hizli hosma hilesini kullanmayacak bu sayede birkac sorun ve problem önlenmis olacak. Yeni güncellemeden sonra hata alip almadigina tekrar bakabilirsin o konudada bir gelisme olacakti.

Not: Bu konuyu tartisma yasandigi ve yasanabilecegi icin kapatiyorum. Forum sadece m2bob hakkinda olmali kisisel sorunlari burada görmeyi sevmiyoruz baska sorunun varsa skype dan ulasabilirsin.

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „UgurBey“ ()