Toplu Sorun ve Önerilerim

Toplu Sorun ve Önerilerim

Merhaba, forumda sürekli bulunamadığımdan karşılaştığım sorunları toplu yazacağım.
      1- MOBLOCK kullanırken ekran donma oluyor (birden fazla bigisayarda aynı sorun). ekran donduğunda levelbot saldırıya devam ediyor ama saldırılar düzgün olmuyor ve çar yatıyor.

2- Bazı tıklamalar oyundan oyundan atıyor ve bu durum bazen çok sıkıntı oluyor (kulede özellikle). Örnek tıklamalar Harita üzerinde bir yere tıklama,çar değiştirme,kanal değiştirme

3- Levelbottayken oyundan atıp oyunun giriş ekranın geçiyor birden, burda bazen giriş yapmıyor başlangış ekranında bekliyor. Giriş ekranında kendim giriş yapim diyorum ama kullanıcı adı ve şifre girdikten sonra tekrar giriş ekranına dönüyor. Bir diğer atma sorunuda ayundan atıyor tekrar giriş yapılmıyor client tümüyle kapatılmış oluyor.

4- levelbotta metin yada boss kesme aktifken kestikten sonra bekleme süresi çalışmıyor. süreyi 0 yapsamda yine bekliyor.Ve birde Metin Arama açık ve ekranda göster seçeneği de açıkken metin bulduğunda oyun çok kasıyor.

5- karakter öldüğünde yeniden başlatma (şehirde başla) ve Stop (2. öldüğünde oyundan çık) seçilmiş ama 2. kez öldüğünde direk çıktığı için oyuna girildiğinde yerinde dirilme olduğu için exp kaybı olabiliryor. yüksek leveller için sıkıntılı oluyor. Bu ayarlarıma göre şehirde başlat yapıp sonra oyundan çıksa daha iyi olacak.

6- Bu Öneri: Biri geldiğinde çalışan normal profil bot ayarlanabilir olsa daha iyi olacak. mesela ben kimse yokken kılıç çevirme kullaıyorum ama biri geldiğinde kılıç çevirme kullanmasın çünkü boşa sallıyor kılıcı ve bot olduğu anlaşılabiliyor.

7- Öneri: Envarteri yere at seçeneği 1. envarteri yere at 2. envarteri yere at (3. ve 4.) gibi çoğaltılsa çok işimize yarayabilir. (ETP leri yere at gibi bir özellik olsa çok süper olur)

8- Levelbot açıkken eğer yerinde sabit dur seçili iken başlamışsa çalışma esnasında yerinde vur kapatılırsa dümdüz ilerleryerek vurmaya başlıyor önünde kimse olmasa bile.

9- M2bob açmaya çalıştığımda internet yoksa hata mesajı geliyor. eğer interneti hemen düzeltsemde internet yok mesajları tekrar geliyor ve bekleme süresi çok oluyor.
      10- kafasına göre ch degistiriyor sonra botlar birbirlerine ks atıyor.
      11- Waithack tam anlamıyla stabil degil takılıp takılıp yürümeler yapabılıyor bunun nedeni ise botu baslattıgın ilk alana dönmeye calısıyor. daha düzenli bi 7x hilesi cok cok cok cok daha verimli olur ki bunu cok istiyorum.
      1-) Moblock CPU kullanımını biraz arttırabilir.
      Cpu kullanımın yükseldiğinde kasmaya başlar.
      Zaten okçular , büyücüler gibi canavarlar varsa sıkıntı olur :)
      Eğer ben sabit durup kesmek istiyorum diyorsan 7x yoksa.
      Pozisyonda kalmaya ayarla tek el ve tek vuruşu aktifleştir Pelerinde açıksa tamamdır.

2-)Evet bunu bende fark ettim. Hatanın neden kaynaklandığını bilmediğim için çözümünü bilmiyorum :)

3-)Bunun sebebi çok büyük ihtimalle internet yavaşlığı

4-)Bir ara Boss ve Metin bulduğunda aynı şekilde bende de çok kasıyordu. Sebebini bilmiyorum ama ben bir ara format attım Temiz Kurulum Yaptım düzeldi.

5-)Aynı sorunu bende belirttim. Halledilecekti ama unutuldu galiba :) Bende hesap öldüğünde 5 defaya ayarlıydı bazen tüm oda + boss gelince hesap yatıyor 5 kere ölüyor ve 5.de şehirde başlamadan ch değiştiriyor olan exp ve süre kaybı :)

6-)Moblock ile kılıç çevirme kullanma zaten :) itemler uzağa düşer

7-)Bunlar extra özellikler yapılır mı bilemem :) önerilere yaz aklına gelenleri beğenilirse ileride yapılıyor.

9-)internet sorununu çok acil düzelt bir çok sıkıntıya sebep oluyor.

10-)Evet bunun neden olduğuna bakmak için hesapları biraz izledim.
      Hesaplar kasarken birden oyun tamamen kapanıyor açıldığında farklı chye giriyordu bende.
      Ama her hesaba ayrı ayrı ayar çektim öyle bir sıkıntım kalmadı.
      1) bu sorundaki donma kalablıktan gelen ağırlaşma değil. Ekranda bir iki görüntü iç içe girmiş bir kaç görüntü olarak gözüküyor. Moblock da bu hata gelene kadar hiçbir kasma olmuyor zaten. geldikten sonra bot durdursamda fayda etmiyor. oyundan çıkıp yeniden girmem gerekiyor.

3) İnternet yavaşlığı olduğunu pek sanmıyorum çünkü 1 gb internet ve gayet iyi. Bu sorun M2bob'un yeniden girmeye çalışırken takılması olarak tahmin ediyorum.

6) Kılıç çevirme item için düşünüldüğünde haklısın :) ama ben kasma olarak kullandığımda lazım olacak.
      6- Bu Öneri: Biri geldiğinde çalışan normal profil bot ayarlanabilir olsa daha iyi olacak. mesela ben kimse yokken kılıç çevirme kullaıyorum ama biri geldiğinde kılıç çevirme kullanmasın çünkü boşa sallıyor kılıcı ve bot olduğu anlaşılabiliyor.

Bu maddeye kesinlikle ve kesinlikle katılıyorum. Düşük profilde kullan ayarı direk olarak normale çevrilmesi lazım. Düşük profilde olsa bile hile kullanıldığı anlaşılıyor. Yani biri video vs alsa apaçık belli oluyor :D Eğer bu düşük profil ayarı normal kullanıma çevrilse inanın BAN olayları çok çok aza inecektir. Umarım yöneticiler konuyu okurlar ve önerileri dikkate alırlar.