Kasılma ile ilgili yardım.

Neu

menefure schrieb:

Amacın lvl kasmaksa oto av daha mantıklı , botta illa ban riski var bide cok emek verdiysen cok üzülürsün.
      Kardeşim oto av biraz sıkıntılı çalıştığım için her daim pc başında değilim oto av şeklinde kastırsam hesabı ticareti fısıltıyı falan kapasam şamanı da bota koysam yanına normal kasılsınlar biri gelince de ch atsınlar.Ban riski ne olur bu durumda acaba

Neu

@elobuddy2 nin sözleri tamamen kişisel ve tahmin üzerine.
      @mehmetalierki Güvenlik önlemlerini alıp sürgünde dahil istediğin yerde çarını kasabilirsin ban zamanları bakımda falan olmaz takibe alınma video yeme o videoyu atan kişiyle ilgili ticketın incelenme süreci vs süreç bu şekilde işliyor.
      Anti bandaki güvenlik önlemlerini sağlam almanız gerekir sürgün için konuşuyorum karakter saldırı hızı hareket hızı kapalı wallhack kapalı bütün fonksiyonlar kapalı pot (mana) kullanma açık gerisini kendinize göre ayarlarsınız.

https://www.youtube.com/watch?v=pLLQ2lNerGY

Neu

KIZILPENCE schrieb:

@mehmetalierki Güvenlik önlemlerini alıp sürgünde dahil istediğin yerde çarını kasabilirsin ban zamanları bakımda falan olmaz takibe alınma video yeme o videoyu atan kişiyle ilgili ticketın incelenme süreci vs süreç bu şekilde işliyor.
      Anti bandaki güvenlik önlemlerini sağlam almanız gerekir sürgün için konuşuyorum karakter saldırı hızı hareket hızı kapalı wallhack kapalı bütün fonksiyonlar kapalı pot (mana) kullanma açık gerisini kendinize göre ayarlarsınız.

Peki şamanı buffbota bırakıp bufflansa çar durmadan burada başla desek sıkıntı olur mu biri geldiğinde.?
      Fısıltı tic vs hepsini bloklasak? Ha bir de yerden düşen itemleri normal modda toplarsakta sıkıntı olur herhalde çünkü wayne sandığı yok adam bişe yazacak fısıltı blok sanırım sakıncalı olurdu.

Neu

KIZILPENCE schrieb:

Moduma katılıyorum.

Ben zamanında sürgünde canavar gibi kastım. Hiç bir şekilde ceza almadım.

Ben Birisi menzile girdiğinde oyunu kapatmaya ayarladım.
      Sebebi şu ch değiştirince adamda değiştirse yakalama şansı var.
      Ama zaten bulunduğum odaya kimse gelmiyordu.
      Günde 1-2 defa cadı kesmeye gelen oluyordu.

Haraket hızı 170 saldırı hızı kapalı, wall hack kapalı , 7x açık, ata binme açık.
      Ölünce Şehirde başla %100 hp olana kadar bekle.
      Birisi geldiğinde oyundan tamamen çıkartıyordum.

Eğer ben hesabın başında böyle bekleyemem diyorsanız.
      Bu ayarların üstüne 1 saatte bir kapatıp açmaya ayarlayın.
      Ben böyle yapıyordum.

İsmail diye bir arkadaş var sürgünde ücretsiz hilelerden birisi ile kasıyordu. Açmış hileyi ve 7xi kesip kesip duruyor.
      Bilgisayar başında da değil :) PM attım korkutma amaçlı.
      Bu zamana kadar kimsenin videosunu almadım zaten. Buna anlattım M2bobu şimdi Günde 400m'den fazla para kasıyor 1 hesapla :)