Ankündigung Dolandırıcı Siteler Serisi Bilgilendirme

Bildiklerimi saymak istiyorum en azından insanların parası çöpe gitmez diyerek başladım cümleme evet bir siteyi kötülemek amacıyla bu konu hakkında bir yazı yazılmayacaktı üsstede sayın moderatörümüz KIZILPENÇE'NİN dediği gibi
      D***cı olarak adlandırdığınız siteyi araştırıyorum ve inceliyorum şuanki sözünüzden dolayı çünkü yukarıda bu site hakkında güvenilir damgası koydum incelemeye başlıyorum saat 6:32
      2016-06-2015 Te oluşturulmuş sanırsam

whoisten baktım

Facebook sayfalarına epincity yazarak girip baktım olumsuz yorum göremedim

Şimdi sikayetvar'ı inceliyorum

Evet toplamda 6 adet şikayetini gördüm ve 5 tanesi olumlu 1 adeti hala yanıtlanmamış sanırsam bir anlaşmaya varamadıkları için eski bir şikayet çözümlenmemiş.

6 şikayetin 5 i olumlu olduğuna göre son kalan şikayeti görmezden gelebiliriz

Forumlarda yorumlarına rastlayamadım bir kaç tane tanıtımını gördüm

Dolayısıyla yukarıdaki mesajımda güvenilir dediğim siteyi hala destekliyorum ve karalama yaptığınızı düşünüyorum

@Frustration söylenicek pek bi söz yok herkeze tekrardan iyi forumlar eğer mesajlarımda olumsuz bir durum seziliyorsa hepsi silinebilir.

Mesajımı tekrar editliyorum adamlar m2bob'da yetkili satıcıymış bir önceki mesajımdaki resmi inceleyince farkettim. Madem m2bob satın alabiliceğimiz yer olarak belirtilmiş belli ki güvenilir ve resmi ozaman bu mesajınızda cidden bir karalama çalışması olduğunu düşünmeye başladım resim bu.

i.hizliresim.com/lb5yZb.png
      Bana güvenirken iki kere düşünmen gerektiğini düşünüyorum :thumbdown:
      arkadaşlar çok uzun zamandır yang satan biri olarak su bilgileri paylaşayım:
      kim güvenli kim değil demiycem çünkü her hangi bi şahıs bir site açıp güvenli alış veriş yapıp... gün gelip bırakacağı tutar ve ne var ne yok toplayıp gitse kim ne yapabilecek.
      çoğu site eskiden yangı alır hesabına geçer 24 saat içinde paranı yollardı sonraları kendilerinin satış sistemi olan (pazar kurup bekleyin) sistemi hepsi ban yemeye başlayınca ben zarar edeceğime yangı veren etsin diyip yangı alıp hesabına geçmiyor sattıkca hesabına geçiyor ne kadarını sattıysa o kadarının parasını gönderiyor ne kadarı ban yediyse onu yollamıyor. bölece sadece yangı veren zarar ediyor. peki ne kadarını sattı ne kadarı ban yedi bunu kim bilecek :( ayrıca ban yediyse banane ben yangı teslim ettim demek lazım ya neyse.. ama tabi onalrda böle olmasını engelemek için ve won çıktığından dolayı genelde ticarretten veriyor ama bazı siteler hala pazarla verdiği için banlar devam ediyor. diyelimki çoğu ticarretten veriyor bu seferde eski alışkanlıklşardan dolayı alıcı pazar kurarsa neden kurdun diyip başka karaktele gel ticaretten vercem demiyor pazardan eşyayı alıp yangı veriyor bu yüzdendirki ban oluyor ve yang parası ödenmiyor
      kısaca güvenli olduğunuz siteye bu durumu sorun ona göre verin. kendiniz herhangi bi şekilde yang satıyorsanız paranızı almadan hiç bi işlem yapmayın yang aktarma bi araya getirme gibi.. bi yerden ilanla satıyorsanız bile satışınız geçip sipariş verilmeden bi işlem yapmayın genelde yangınızı yang olarak tutun satışı yapınca wona çevirin. 1 level boş çara toplu yang won stığu yapmayın bulundurmayın. paraçalar halinde uvak tefek eşyalarla birlikte olsun . aktarma ayırma işlemi yaptıktan sonra ip adresi değişin. k.g

Neu

Güncel tutulması gereken bir konu
      spam botlarıyla sürekli alış satış yazıp duruyorlar

1.Dolandırıcı olarak adlandırılan site elmasgame.com
      2.Dolandırıcı site ksoepin.com
      3.Dolandırıcı site oyunvar.net
      4.Dolandırıcı site oyundady.com

mağduriyet yaşamamanız için uzak durunuz çevrenizdekileride uyarınız problem yaşayan dolandırılan şikayeti olan durumu izah edip konu altından devam edebilir.