Ankündigung Dolandırıcı Siteler Serisi Bilgilendirme

Mümkün oldukça itemci dışında bir site kullanmamaya çalışın arkadaşlar. Evet belki canlı destek ekibi daha imla kurallarını bile doğru kullanamıyor olabilir fakat sistem hatasız ve hızlı işliyor. Havuz sistemleri güzel oturmuş, satışlar güzel gerçekleşiyor fakat malesef biraz fazla komisyon alıyorlar (%10 kadar).
      Kabasal eski ve gayet sağlam bir site olarak biliyorum. Dün bakiye çekimi yaptığımda gönderilmedi canlıya sebebini sordum muhasebede sorun var yarın göndeririz dediler. Biraz önce para geldi.
      Oyuncubakiyesine sitenin eski ismi epingold dur isim değiştirmeleri beni şüphelendirdi zaten. Değişmeden önce 1 defa satış yapmıştım 11won onun parasını göndermişlerdi şimdi nasıl bir site bilmiyorum.
      kabasakal paramı yatırdı. oyunbayisini şikayet ettim. zor bela site ile iletişim kurdum kendileriyle geçen diyalogum şöyledir
      siteniz neden kapalıydı?
      -ofisi taşıdık efendim o nedenle kapalıydı
      transferimi neden iptal ettiniz peki?
      -Sistemden yanlışıkla iptal olmuş efendim, lütfen tekrardan çekim talimatı geçebilir misiniz

Transferimi şuan itibariyle gerçekleştirdim. bakalım yatacak mı beklemedeyim

kenjue2134 schrieb:

kabasakal paramı yatırdı. oyunbayisini şikayet ettim. zor bela site ile iletişim kurdum kendileriyle geçen diyalogum şöyledir
      siteniz neden kapalıydı?
      -ofisi taşıdık efendim o nedenle kapalıydı
      transferimi neden iptal ettiniz peki?
      -Sistemden yanlışıkla iptal olmuş efendim, lütfen tekrardan çekim talimatı geçebilir misiniz

Transferimi şuan itibariyle gerçekleştirdim. bakalım yatacak mı beklemedeyim

​bende 70 tllik won sattım bekliyorum
      Son zamanlarda kabasal ve aktifgame sitelerinde hesap id şifre ile won alımı başlamıştır. Bu sisteme göre içinde won olan hesabınızı siteye veriyorsunuz onlarda uygun bir zamanda kendilerine aktarım yapıyorlarmış(!)
      Sözde sistemlerini bu şekilde anlatıyorlar ama böyle olmuyor müşteri ne zamanki onlardan won siparişi veriyor sizi hesabınıza girip o zaman wonu alıp site bakiyesini veriyorlar.
      Örneğin;
      Siteye 10won sattınız hesap id şifresini verdiniz. 1 gün sonra hesabınıza girip 6wonu sattılar. Elinizde 4won kalmış oluyor bu süre zarfında satış yapılan çar ban yerse ortada siz kalıyorsunuz site hiç bir sorumluluk almıyor. Sıfır risk ile sizin üzerinizden para kazanmaya çalışıyor. Hem zamanınızı çalıyor ve bütün ban yeme riski sizde olup daha çok ban yeme şansınız artıyor. Won'u sattıktan sonra alan siteye bu sorumluluk aittir ona göre stok alması lazımdır. Sizleri yalanları ile enayi yerine koyan böyle çakallara üzerinizden para kazandırmayın...
      kabasakalın yaptığı bu durum hoş değil. malesefki satacak başka yer bulamadığımdan dolayı oraya satış gerçekleştiriyorum. 20 won satış gerçekleştirdim 2 gün sonra bakiye geldi ertesi gün de havaleyi gerçekletirdiler. tekrardan 50 wonluk bir satış gerçekleştirdim ve bekliyorum. umarım bahsettiğiniz sıkıntıyı yaşatmazlar.
      @kenjue2134 dediğim gibi ne zaman satacak bir müşteri bulurlarsa o zaman alacaklar ve tabi müşteri 20won alırsa hesabından sadece o kadar alacaklar ve 30wonun riske girecek ban yersen eline bir şey geçmeyecek. Bende 2 gün önce satış geçmiştim hala aktarım yapıcak diyorlar ben çoktan wonları itemcide sattım daha çok beklerler. Benim görüşürüm bizi mağdur eden bu sistemde çakallara havadan gelen ekmek yedirmeyin. Tabi yinede karar sizlerindir.
      Kafanıza göre sitelere yang satmamayı tercih edin bu piyasada kendini köklü göstermeye çalışan tonla site var ona bakarsan epinsultan denen firma oyunbakiyesi epinevi gamexpin eforgame ve itemsultan'ında sahibidir. Piyasaya doymayıp farklı farklı sitelerle de piyasayı bir nevi elinde tutmayı hedefliyorlar. Aynı zamanda kabasakal enucuzepin aktifgame nekgame bunlar hep aynı kişiler yani bi sitenin aynı kişiye ait olup olmadığını anlamak zor değil iletişim kısmına girin canlı desteğe bağlanın hep aynı kişileri gördüğünüz zaman o siteninde kopya bir site olduğunu gayet iyi anlayabilirsiniz yani sağa sola şu site güvenilir mi bu site güvenilir mi diye sormanıza gerekte yok açıkcası yapmanız gereken şey birazcıkda olsa kurcalamak 2 gün önce spam açmaya başlamış olan sitelere yang satmayı tercih etmenize de söyleyecek hiçbirşey bulamıyorum.

Herkezden ricam şudur güvenilir olduğunu anlamak için bir sitenin sikayetvar'ına giripde aa 3 5 şikayeti varmış bunlar kesin dolandırıcıdır ifadesini kullanmayın. önce gidip siteyi bi araştırın google'deki adına bakın reklamlarına bakın kilometre taşlarına bakın sonra anlaşmalı olduğu firmalara bakın online oyunlarla arasında yaptığı resmi anlaşmalara bakın paylaştığı içeriklere ve haberlere bakın.bunları öğrenin çünkü bunlar bir site sahibi için önemli püf noktalardır bunları dikkatli ve güzel bir şekilde sizlere açık açık gösteren ve profesyonel bir şekilde işleyen bir site sizleri asla aldatmaz yapmanız gereken herşeyi birilerine sormak yerine kendi sorularınıza kendi cevaplandırmalarınızı ekleyebiliceksiniz.
      İnsanların yorumlarına bakarak hareket etmemeyi öğrenin bir bilginin doğru olup olmadığını yorumları okuyarak öğrenemezsiniz. 3 4 tane fake hesap açıp buradan A sitesini yüceltip B sitesini yerin dibine sokabilirim ve bunu profesyonel bir şekilde yaparsam sizlerde buna inanabilirsiniz bu sayede avlanıcak bir kaç insan daha elde etmiş olurum. Bu tarz manipülasyonlara gelmeyin düşünün! kararlarınızı kendiniz verin.

Bu sektörde sizlere asla yamuk yapmayacak siteleri zaten google arama motorundan kolaylıkla bulabilirsiniz.
      Google'yi kullanın

Arama kısmına aradığınız şeyi yazın örneğin ''metin2 ep, metin2 yang, metin2 item satışı, metin2 bot hile satın al vb. '' bu anahtar kelimelerin üzerine çıkan reklamları bir kenara bırakıp diğer siteleri de görün onları inceleyin çünkü google arama motoru bir siteyi ilk sıralamalarda sıralıyorsa bu bir tesadüf değildir. SEO nedir araştırın ve bu son yazdığım bir kaç cümleyi daha iyi anlamanıza fayda sağlayacaktır.

Güvenilir bulduğum online oyun firması benim fikrimce sadece itemci'dir sebebi şudur oyuncular arasında bir ticaret yapmanızı sağlıyor ve bu ticaretin karşılığında sizlerden düşük miktarda komisyon alıyor ve bu dediğimi senelerden beri yapan bir firmadır kendileri buna benzeyen siteler açılmaya başladığına göre de taklitler başlamıştır bilirsiniz taklit edilmeye başladığınız zaman başarıyı elde etmişsiniz demektir.

Hadi biraz araştırında kimlerden satış kimlerden alış yapıcağınızı kendiniz bulun :) iyi forumlar
      Bana güvenirken iki kere düşünmen gerektiğini düşünüyorum :thumbdown:
      goo.gl/7cazoB 8o