tecrübeli arkadaşlar bakabilir mi?

tecrübeli arkadaşlar bakabilir mi?

beyler botu yaklaşık 2 senedir kullanıyorum şuana kadar herhangi bir ban yemedim allaha şükür fakat forumda okuduğum bir kaç konu aklımı kurcaladı.bazı arkadaşlar ip ban var diyor bazı arkadaşlar da karakter üzerinden ban atılıyor diyor.bunların hangisi doğrudur acaba? dreamfancy kullanırken 1 kere ban yemiştim onuda sadece karaktere attılar.gerçekten aklımı kurcalayan bir konu yardım ederseniz sevinirm.
      internetcafe ile normal kullanıcların ip leri farklıdır. internetcafede haksız yere ipban yediyseniz itiraz sonucu incelenip açıyorlar hesabı ki onlarda ip nin internet cafe mi normal user mi olduğunu anlayabiliyor. ticari ipler farklı anlıyacağınız.

ana konuya gelecek olursak ip ban diye bir şey artık yok önceden vardı. ip ban diye bir şey olsa o ipden ban yediğinizde sunucuya bağlanırken hata yazısı ile karşılaşıyordunuz artık böyle bir durum söz konusu değildir.
      ama ip ban yok dediysem şu şekilde anlamayın sadece 1 tane hesap ban yer hayır aksine ne kadar hesap o ipden bağlanmışsa veritabanı üzerinden bağlanan bütün hesaplar ban yer farklı pc olsada fark etmez onlarda yer umarım anlatabilmişimdir.
      Senin söylediğin ip ban eskidendi zaten benim dediğimi anlasan mevzuyu anlardin zaten kardeşim internet cafe konusuna gelicek olursam sene 2009 2010da metin2 ye kanitlayamazsin eskiden bahsediyorum ben sen günümüzden 2009da pvp dosyasi bulundurmaktan 89 level çarim 2036 ya kadar kapatildi şimdi pvpler serbest anlatabilmişimdir umarim.