ÇOK OYUNDAN ATIIYOR

KIZILPENCE schrieb:

Biz yazılan şeyleri görüyoruz editlemenizin bir anlamı yok. Hakaret aile değerlerine küfür aşağılayıcı sözler olmadığı sürece gerekli şekilde profillere uyarı bildirimlerinde bulunuyoruz.

@taylor66 adlı kişinin kullandığı cahil kelimesi aşşağılayıcı bi söz olarak bana söylendi bu adam ceza yada uyarı almicak mı şimdi.
      Güç daima kıskanılır.
      arkadaş diyor ki taylor66 bana cahil dedi ceza almıyacakmı kendi yazdığı ergen kelimesi ne olacak sende alacan ozaman ceza bu mantıkla işte düşünce seviyesini burdan anliyabiliyoruz ben daha ne diyeyim arkadaşım bu postun altına daha fazla yorum yazıp seviye düşürmeye gerek yok

Prepective schrieb:

aynen katılıyorum laroxy @taylor66 küçük bi arkadaşımız gibi davranıyo ergen de olabilir :)

taylor66 schrieb:

arkadaş diyor ki taylor66 bana cahil dedi ceza almıyacakmı kendi yazdığı ergen kelimesi ne olacak sende alacan ozaman ceza bu mantıkla işte düşünce seviyesini burdan anliyabiliyoruz ben daha ne diyeyim arkadaşım bu postun altına daha fazla yorum yazıp seviye düşürmeye gerek yok

Prepective schrieb:

aynen katılıyorum laroxy @taylor66 küçük bi arkadaşımız gibi davranıyo ergen de olabilir :)

Cahille ergen kelimesi arasındaki farkı anlamayan adam bana cahil diyo. Önce ergenin insanı aşşağılacak bir kelime olmadığını öğren sonra bana cevap yaz sana ergen dedim ama sanırım ergenliğe bile girmemiş bi arkadaşımızsın daha ergen kelimesinin anlamını bilmiyorsun ergen çocukluk çağından gençlik çağına geçmiş kişiye denir.
      Gelelim senin söylediğin kelimeye cahil eğitim görmemiş kişi bence burda kimin eğitim görmediği çok açık.
      Güç daima kıskanılır.

Neu

taylor66 schrieb:

Prepective schrieb:

Dostum eğer seni haksız yargılıyor isem şimdiden kusura bakma, lakin konu itibariyle eleştiri dozunu yüksek tutan kişi sensin. Arkadaş sorununu dile getirmiş, ona göre hile sorunlu olabilir bir tek onda sorunluda çalışabilir hileyi sadece kullanıyorsun çalışma mantığı hakkında kesin yargılar yürütmek çok saçma olur, sorunu azaltıcı öneriler vermek yerine aşırı boş yapıp ortamı germekten başka bir şey yapmamışsın.

Cesaret korkunun ettiği duadır

Neu

konu nerelere gelmiş bide su var KIZILPENCE searchbot ta itemleri tarıyorum taradıktan sonra mesela değerli taş parçası alıcam buluyorum bı tane ıkı kere tıkladım ya evet e basarsam satın alıyo hani basıyorum evete dırek oyundan cıkıyo bazen gırıyorum oyuna bakıyorum ıtemı satın almıs ama oyundan atıyo hani ful atıyo tekrar metın2 açılıyo o şekilde kullancı adı ekranına atmıyo yani

Neu

Atma bende de oluyor ama bunun birçok sebebi var.
      Win7 kullanırken atmalar 2 katı daha fazlaydı, 8 e geçtim şuan çok daha iyi.
      3 Bilgisayarda kullanıyorum bilgisayarın birisinde bazen 5 6 saat levelbot yaptığım oluyor.
      Diğer bilgisayarlarda ise en fazla 2 saat oluyor.
      Bu atma olayında internet hızı önemli, işletim sistemi ve driverlar ve donanımlar bile çok önemli.