m2Bob Fiyatları

fanki53 schrieb:

Güncellemeden önce 110 günlük keyi bekletip bonus günde basacaktınız benim gibi :D

Mesele para değil sadece ama açıklama yapılıyor söz veriliyor sadece gün azaltımı olacak diye ama peş peşe zam yiyor bot ben kesinlikle m2bob a karşı değilim zaten böyle giderse botu bırakanlara karşılık daha fazla fiyat artışına gitmek zorunda kalıcaklar zaten euro kurunu bahane edeceklerse yakında 100tl olur bot fiyatı

rallici schrieb:

fanki53 schrieb:

Güncellemeden önce 110 günlük keyi bekletip bonus günde basacaktınız benim gibi :D

Mesele para değil sadece ama açıklama yapılıyor söz veriliyor sadece gün azaltımı olacak diye ama peş peşe zam yiyor bot ben kesinlikle m2bob a karşı değilim zaten böyle giderse botu bırakanlara karşılık daha fazla fiyat artışına gitmek zorunda kalıcaklar zaten euro kurunu bahane edeceklerse yakında 100tl olur bot fiyatı

Zam olması onlara kalmış bir şey değil dostum kur farkından dolayı oluyor bu. Adam 20€ sabit tutar ama ülkemizde durum belli fiyat bu yüzden değişiyor @Slait in yaptığı bir şey değil yani.
      Hepsi bir şaka!
      Değer verilen ve uğruna mücadele edilen her şey...
      Hepsi devasa, kaçıkça bir şaka!
      Öyleyse neden komik tarafını görmüyorsun?
      Neden gülmüyorsun?
      @fanki53 dostum bu zamlar zaten kur farkını çoktan geçti , ayrıca almanyada çalısan adam ulkesının para bırımıyle 10 para bırımıne alırken 33 gunluk botu ben nıye 52 para birimi veriyorum , üstelik 10 euro 46 lira yaptıgı halde 33 gunluk botu 52 tl ye satmaya çalısıyorlar , bugunlerde verılen hiç bir söz tutulmamaya başladı m2bob tarafından , zaten suan 1 lvl açılan çarlar dahi boş durdukları pazar yerınde bilen ban yıyor bot pasif oldugu halde bilen .

laroxy schrieb:

@fanki53 dostum bu zamlar zaten kur farkını çoktan geçti , ayrıca almanyada çalısan adam ulkesının para bırımıyle 10 para bırımıne alırken 33 gunluk botu ben nıye 52 para birimi veriyorum , üstelik 10 euro 46 lira yaptıgı halde 33 gunluk botu 52 tl ye satmaya çalısıyorlar , bugunlerde verılen hiç bir söz tutulmamaya başladı m2bob tarafından , zaten suan 1 lvl açılan çarlar dahi boş durdukları pazar yerınde bilen ban yıyor bot pasif oldugu halde bilen .

Çünkü aldığın siteler üzerine kendi kârlarını koyuyor paypal wallet ın varsa ordan alışveriş yapabilirsin ne yazık ki yapacak bir şey yok. Paypal Türkiye'ye kapalı başka yollarla wallet ına para aktarabilirsen biraz tasarruf edebilirsin.
      Hepsi bir şaka!
      Neden gülmüyorsun?

fanki53 schrieb:

laroxy schrieb:

Çünkü aldığın siteler üzerine kendi karlarını koyuyor paypal wallet ın varsa ordan alışveriş yapabilirsin ne yazık ki yapacak bir şey yok.

lan arkadaş amada bobcu çıktın yeminle yav.. admin falanmısın hocam adminler bile savunmuyor yaa :) pahalı değil mi şimdi

GaRaGENeRAL schrieb:

fanki53 schrieb:

laroxy schrieb:

Çünkü aldığın siteler üzerine kendi karlarını koyuyor paypal wallet ın varsa ordan alışveriş yapabilirsin ne yazık ki yapacak bir şey yok.

lan arkadaş amada bobcu çıktın yeminle yav.. admin falanmısın hocam adminler bile savunmuyor yaa :) pahalı değil mi şimdi

Adam m2bob ucuz demiyor, buradaki bizim insanların oluşturuğu yanlış alıgıyı düzeltmeye çalışıyor. Slait dediği gibi oldu 40günlük bot 52tl civarı(paypal ile 10 euro) bir şeydi şimdi 33günlük bot 52tl(paypal ile 10euro) bunu anlatmaya çalışıyor

GaRaGENeRAL schrieb:

fanki53 schrieb:

laroxy schrieb:

Fiyatı ben belirlemiyorum dostum ben sadece fikrimi söylüyorum benim için pek fark etmiyor 20 günlük 50tl de olsa şuan bile bunu çıkarabiliyorum günde bir de adamlar tek bobu 2pc ye koymuş madem pahalı geliyor anlaşın ortak alın herşeyi ben mi söyleyeyim. Mantıklı düşünürsek adam 33 günlüğe 10€ koymuş şimdi bu adam ne kadar indirsin bizim ülkemizde pahalı diye ne yapalım ülkeyi bok götüyor 1€ olmuş 4.6TL sitede kendi kârını koydu mu bu fiyat çıkıyor.
      Hepsi bir şaka!
      Neden gülmüyorsun?
      Bobun gün ve fiyat olayı , artan banların ve ölü piyasayı işin içine katarsak ülkemizdeki elektrik ve internet fiyatlarınıda artık kar zarar marjı sıfıra indi beni 2 pc ile kurtarmıyor artıkın çünkü tam gün giremiyorum çalıstıgım için , 7/24 pc nın basından kalkmayıp hiç zarar etmeyen ban yesede sorun etmeyen arkadaşlar için sorun degil gibi duruyor bu olay , ama yarım gün 6-7 saat girenler için çok pahalı oldu m2bob un fiyatları .

laroxy schrieb:

Bobun gün ve fiyat olayı , artan banların ve ölü piyasayı işin içine katarsak ülkemizdeki elektrik ve internet fiyatlarınıda artık kar zarar marjı sıfıra indi beni 2 pc ile kurtarmıyor artıkın çünkü tam gün giremiyorum çalıstıgım için , 7/24 pc nın basından kalkmayıp hiç zarar etmeyen ban yesede sorun etmeyen arkadaşlar için sorun degil gibi duruyor bu olay , ama yarım gün 6-7 saat girenler için çok pahalı oldu m2bob un fiyatları .

Dostum zaten bu hani bir iş olarak bakıyorsan yanlış yapıyorsundur zaten burdan çıkan para dengesizdir bir ay 3000 tl kazanırsın 1 ay 1000tl bazen hiç şuan kazandığım ve verdiğim paraya bakınca fazlasıyla değiyor buna ve ben öğrenciyim internete sizden cok daha fazla para veriyorum ve sınırsız değil :D 10gb 2 haftada patates oluyor aylık 100tl gibi bir fiyat çıkıyor internete sadece bununla beraber okulum,kız arkadaşım,spor hayatım vs vs bir çok etkenle bende oturamıyorum pc başında. Ama bu halde bile haftalık 500 tl bazen fazlası geliyor şuan için bunu diyemeyeceğim fakat durum böyle yapabileceğimiz bir şey yok ne yazık ki. Elbette bende isterim daha ucuz olsun bende meraklı değilim fazla para vermeye :D
      Hepsi bir şaka!
      Neden gülmüyorsun?
      Bu kat ve kat fazlasını kazandırıyor muhabbetide yeni çıktı oldu olucak euro üzerinden değilde komisyon ödesin herkez kazancından :) Baktığın zaman 1 erik çekirdeğide ağaç olup yıllarca tonlarca erik veriyor o zaman 1 erik çekirdeği 10 bin TL olsun bakalım kim alıcak, o ağacın yetişmesi için su veriyorsun emek veriyorsun vs.