Ankündigung [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

[TR-Collection Thread] Ban Raporlari

Herkese Meraba
    Bildiğiniz gerektiği gibi, Banlar işimizin bir parçası, bu nedenle M2Bob-Takımı kullanıcılarımızın daha iyi ban raporları için bu konuyu yapmaya karar verdi!
    Biz senin banlar hakkında daha detaylı bilgi almak raporları için bir model tanıtmak istiyoruz.
    Bu konu sadece resmi sunucuları için ve tartismak icin ;)

Date of the ban:
    M2Bob Version:
    Country:
    Server:
    Botmode:
    Activated functions(speedhack/atkspeed/range-, fastpickup/mobpull/moblock):
    Anti-ban settings:
    Ban reason & duration(e-mail!):
    Additional information(optional):

Yasakları (SSS):
    Spoiler anzeigen

S: Ben anti-ban koruması olmasına rağmen ben, ban alabilir miyim?
    C : Evet,% 100 ban koruması olmayacak eger Hilesiz giriş yaparsanız %100 koruma saglanır.

S: Nasıl ban riski en aza indirebilirsiniz?
    C: Anti ban ayarları vardır, (Ayrıca bu spoyler altında bulabilirsiniz!) Ayrıca anti-ban sekmesinde bazı anti-ban ipuçları bulabilirsiniz. Biz çok bunları okumanızı öneririm.

S: Ben ban olsun eğer bir ek tazminat alabilir miyim?
    C: Hayır, bu zaten mümkün olamaz.

S: Otomatik ban sistemi var mı ?
    C: otomatik yasakları bir süre önce vardı, ama M2Bob kullanırsanız herhangi almazsınız.

Son olarak, ban riskini azaltmak için, M2Bob kullanmak için bu tavsiyeler(Asla %100 Degildir.)
    1. Her Zaman Aktif olması önerilir : GM Yakında ise bottan cık! Yoksa gm gelince botu durdur derseniz ban yiyebilirsiniz.
    2. Eğer Karakteriniz yüksek seviyede veya degerli ise : Oyuncu Gelirse CH degistir.
    3. güvenli olması için, günde Bot çok uzun saatler kullanmamalıdır, karakter başına yaklaşık 4-5 saat tavsiye edilir, bunu yapılandırmak için Başlat / Durdur Manager'ı kullanabilirsiniz.
    4. Bir mail adresine 1 hesap alınması onerilir.
    5. Sıralı isim kullanmayın. örnegin botacc1 , botacc2, vb BAN sebebidir Tüm hesapların süresiz.

Daha fazla Anti-Ban ipucularini Bot'un kendisinde bulabilirsiniz.
    .

Mutlu ve Güvenli Botlar Dileriz. M2bob-Takımı!

Güncel aciklama:

Selam M2Bob kullanicilari,

bügün @Slait ile görüsdum ve yazdiklarim hem onun ve benim fikrim. Yani Slait'den daha aciklama beklemeyin.

Tabiki bu tüm banlar tuaf. Sadece TR Serverin'de oluyor ve baska GF sunucunlarini etkilemiyor. -> sistem ban olmadigina 100% eminiz.

Ben 2 gün boyunca botu normal fonskionlar ile kullandim, ve ancak forumda kullanici adi ile gönderdigim resim ile banlandim 2 gün sonra. Ama tabiki sizi de dinliyoruz ve 5 dakika sonra ban yiyen kisileri de düsünüyoruz.
    Öncellikle lütfen botu kullaninca önce Anti-Ban ayarlarinizi kontrol ediniz.

Anti-Ban ipuculari:
    Spoiler anzeigen

1. PC'nizden uzakta iseniz, Anti-Ban ayarlarinda "GM Yakindaysa Bottan Çik" seçenegini açin. Eger bunu istemiyorsaniz "GM Yakindayken Düsük Profilli Kullan" u açabilirsiniz.
    2. Bani engellemek için en iyi çözum "Oyuncu Yaklasinca Kanal Degistir" seçenegini açmak ve "Wallhack / Rangepickup" devre disi birakmak.
    3. Bir serverin ana Kanal'ini kullanmayin. (Yani dolu veya "Busy" Kanallari kulllanmayin)
    4. Güvenli olmasi için, günde Bot'u çok fazla saat kullanma, yaklasik 4-5 saat (BalikBot: 2 saat!) her karakter ile, tavsiye edilir. Bunu yapmak için Baslat / Durdur Manager'ini kullanabilirsiniz.
    5. Bu kuralin hiçbir istisnasi yoktur, her hesap için ayri bir e-posta adresi kullan.
    6. Hesap adlari numaratik olmasin. Örnegin: botacc1, botacc2, botacc3,... Çunku bir hesab banlanirsa, digerleride Ban'lana bilir
    7. Ayni anda Bot hesaplarin ve Ana hesabin kullanmayin. Ana hesaba girmek istiyorsan farkli IP'ile girmeniz tavsiye edilir ve ana karakter ile direkt olaracak ticaret yapmayin!
    8. Metin2'deki "Filsildamayi Blokla" fonksiyonunu kullanmayi tavsiye ediyoruz.

Tabiki bundan fazla dikkat edilecek seyler var. Bir noktasida VPN kullanimi.
    VPN kullanimi GF'dan yasaklandi ve otomatikmen ban atilir. Yani IP'nizi degistirmek istiyorsaniz evdeki router kapatip acin. Static router'niz varsa baska yöntemleri denemelisiniz.
    Hesab'larinizi yeni IP' den acin ve suanlik tek hesab kullanin (deneme amacli, alt tarafta daha anlatilacak).

Server'de bildiginiz gibi cok avci dolasiyor, ve size de hak veriyorum, tüm banlar bir insan ekip'inden biraz tuaf, ama cogu ban ondan kaynakli oldugunu düsünüyoruz.
    Ama belki avci'lar da sistem'den yardim aliyor ;) Bizim düsüncemiz BELKI bilgisayar "göz altina" aliniyor. Yani ban yediseniz bilgisayariniz dedigim gibi göz altina aliniyor ve GM'ler bir zaman sonra, hangi yeni hesablar o bilgisayar ile acildigini görüp banlar. Muhtemelen yaniniza gelip, bot acik oldugunu görerler veya direkmen ban atar. Bu sadece bir düsüncedir. Baska düsünce icin her zaman acigiz.

Bazi kullanicilar Sysrr dosyasindan süpheleniyor. Ve üstekki düsünce bundan kaynakli olabilir.
    Ondan dolayi Cuma' gününe kadar extern olan bir program paylasacagiz. Onunla her bir kac saniye Sysrr dosyasi ve iceri dosyalar silinecekdir. Sysrr dosyasi ban'i engelliyormu engellemiyormu denemek size kalmis.

Ve burada sizin yardiminiz lazim, cogu sey DIKKATLICE denenmeli. Kendiniz her Client'acmada programsiz Sysrr dosyasini silip ban sayisi azaltildimi deniyebilirsiniz.
    Üstellik bot'u hic bir fonksion acik olmadan baslayip yavas yavas fonksionlari acip ne zaman ban geldigini denemelisiniz.

Dieser Beitrag wurde bereits 3 mal editiert, zuletzt von „Halabaya“ ()

KARAKTERLERİM BANLANIYOR NE YAPMALIYIM

özellikle bana mesaj atmış arkadaşlar
    abi karakterlerimiz banlanıyor oyunda ne yapalım diye

öncelikle güzel kardeşim karakterin yüksek levelse ve karakterini kasıyorsan taktigi biliyorsun zaten

oyuncu yakındaysa kanal degiş
    gm yakındaysa bottan cık bu ikisi acık olursa karakteri hileyle 120 yapabilirsin

duvardan geçtim dağdan bayırdan geçtim loglara düşermi
    hayır kardeşim öyle bir şey söz konusu degil metin2 basit bir oyun öyle çok şaşalı bir sistemi yok. dağ bayır devam edin sadece dikkat edin başka üyeler görmesin o an videoda falan olurlar şansınıza adam hatıra videosu alırken sizi görmesin bayırdan indiginizi b*k yoluna gitmeyin

karakter kasıyorum ama banlanmamasından emin olmak istiyorum veya kasarken pc dondu ne yapacagım ya da oyuncu yakındayken ch at kapalı unutmusum ne yapacagım
    öncelikle degerli kardeşim metin2 bob da karakterini kastıgın sürece her gün düzenli youtubeyi takip ediyorsun
    oraya metin2 hile yazıp aratıyorsun veya işte metin2 anadolu veya hangi sw de oynuyorsan m2 anadolu hile falan yazıp saat aralıgını seçip bugün yapıp düzenli kontrolünü yapıyorsun eğer goruntun alınmışssa oraya düşer düştügü gibi 1-2 güne cevaplanır sen o sürecte itemlerini kurtarıyorsun karakter belli ban yiyecek itemlerini direk son silmeden önce burası önemli asıl karakterine ticaretten vermiyorsun yer atıyorsun alacağın karakter yükleme yapıyor o sırada 1-2 kişiye de pot falan ver yere 3-5 dandik pot mot bişelerle doldur yeri sonra da o hesaptan cık gir m2orga karakter silme kodunu al e postanı degiş karakteri sil metin2 sistemden kaldır tekrar yükle
    tertemiz oyununa devam et

bu yazdıgım lvl kasacak arkadaşlar icindi asla bu şekilde bir problem olmayacaktır
    selamlar herkes ögrenmiş olur kardeşim özelden yazmadım burdan faydamız dokunsun .. :thumbsup:
    ticaret grup parti fısıldama sürekli kapalı tutuyorsun
    Yangcii_34
    8| 8| 8|

Hesaplarım sürekli ban yiyor Bİ BAKIN LÜTFEN!

Hesaplarım sürekli ban yiyor Bİ BAKIN LÜTFEN!

Merhaba yöneticiler ve hileci arkadaşlarım.

Farmbot kullanıyorum ve sürekli hesaplarım ban yiyor. Gm kontrol ayarlarında bi yanlıslık yapıyorum anlamıyorum ama sürekli seri sekilde açtıgımdan 1 saat sonra ben yiyor. Hani desenizki ss alınıp atıldı 1 saat içerisinde bu imkansiz bence.

Bi yardımcı olursanız mutlu olurum arkadaşlar.
    ben catacomb sürgün
    kimsenin gelmedigi yerlerde takılıyorum
    temiz işçilik çıkıyor
    onlar çakalsa bizde tilkiyiz sorun yok .. Forum sitesine bakıyorum benim karakterlerin adı dönüyor
    gerçi adını bulamadılar henüz bir oyuncu var sürgünde beni görür görmez ch atıyor falan demişler eheh :)
    Devam arkadaşlar Devam.. Durmak yok.
    Yangcii_34
    8| 8| 8|