Ankündigung [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

Bence bobun algılandığı falan yok kim ne derse desin bunun en güzel kanıtıda benim şuan 3.gündeyim amacım para kazanmak değil oyunda seviye yükseltmek.
      Char 54lv biliyorum biraz yavaş ilerliyor oto av mantığı ile kastırıyorum kullanım şeklim şu şekilde ;

Hızlı koşma kapalı
      Wall kapalı
      Sadece Oto pot , Toplama ve 159 saldırı hızı ayarladım 160 üzerine cıkarınca başkasının gözünden vurmuyormuş gibi duruyor Birde pelerin çekmesi dibindekileri çeksin diye 5 şuan 3.gündeyim hiç ıssız sakin yer bile aramadım gayet SO'da falanda durdum anti banda tek seçenek GM Yakındaysa düsük profil.

Dorenst schrieb:

Yıllardır M2Bob kullanırım EPVP'den tanıdığım bottur kendisi sürekli kullanmam ara ara içim bayar bazen ihtiyaçtan falan ama bir girişimde 2 saat kullanmışlığım yoktur hani.
      Bugüne kadar hiç ban yememiştim M2Bob yüzünden bayadır da foruma girip neler oluyor diye bakmadım 5 şubet sabahı görev yöneticisinde "HashMyFiles" adı altında kendi kendine M2Bobu çalışırken gördüm Normal bir şekilde oyundayım M2Bob açmadım ama bu arkadaş açık herneyse kapatayım dedim Erişim engellendi dedi bıraktım. Ulan koca gün geçti 4 chara hiç bakmadım alayı ban yemiş hadi bunlar gitti zararımız var aptal gibi gidip ana charada girdim gündüz aynı ip aynı pc'den BOB AÇMADAN gece oda gitti. Abartısız söylüyorum zararım en az 2-3Bin TL sadece EP için item vs. desen cabası.
      Normalde ban itirazı yapmayacaktım fakat şöyle bişey farkettim bu banlanan hesapların biri bom boş hiç bir şekilde 1 kez bile giriş yapılmamış bir hesap isim - kullanıcı adı gibi şeylerde takıntılı olduğum için kullanıcı adını hatalı yazdım diye öylesine bırakmıştım ama oda bu e-postaya bağlıydı belki 1 yıllık hesap oda banlanmış anlayacağınız şu ki Mail Ban gibi birşey yedim sanırım.

i.hizliresim.com/VrE1vn.png
      Saat 10dan beri içim yanıyor..

Dorenst schrieb:

Bence bobun algılandığı falan yok kim ne derse desin bunun en güzel kanıtıda benim şuan 3.gündeyim amacım para kazanmak değil oyunda seviye yükseltmek.
      Char 54lv biliyorum biraz yavaş ilerliyor oto av mantığı ile kastırıyorum kullanım şeklim şu şekilde ;

Hızlı koşma kapalı
      Wall kapalı
      Sadece Oto pot , Toplama ve 159 saldırı hızı ayarladım 160 üzerine cıkarınca başkasının gözünden vurmuyormuş gibi duruyor Birde pelerin çekmesi dibindekileri çeksin diye 5 şuan 3.gündeyim hiç ıssız sakin yer bile aramadım gayet SO'da falanda durdum anti banda tek seçenek GM Yakındaysa düsük profil.

yazdıkların birbirinle çelişkili şeyler dostum :D , bıde bunu teste eden baya ınsan var yanı sadace sen ban yemedın dıye botun yakalanmayacagı anlamına gelmez bu çek vıdeo kısa kısa m2bob un açık oldugunu gorelım kasarken kaç saat açık oldugunu gorelım o zamn burdakı herkes yalan soyluyor bot yakalanmıyor bızım mılyarlarca zararımız falan yalanmıs dıyelım olurmu :D

laroxy schrieb:

Dorenst schrieb:

Yıllardır M2Bob kullanırım EPVP'den tanıdığım bottur kendisi sürekli kullanmam ara ara içim bayar bazen ihtiyaçtan falan ama bir girişimde 2 saat kullanmışlığım yoktur hani.
      Bugüne kadar hiç ban yememiştim M2Bob yüzünden bayadır da foruma girip neler oluyor diye bakmadım 5 şubet sabahı görev yöneticisinde "HashMyFiles" adı altında kendi kendine M2Bobu çalışırken gördüm Normal bir şekilde oyundayım M2Bob açmadım ama bu arkadaş açık herneyse kapatayım dedim Erişim engellendi dedi bıraktım. Ulan koca gün geçti 4 chara hiç bakmadım alayı ban yemiş hadi bunlar gitti zararımız var aptal gibi gidip ana charada girdim gündüz aynı ip aynı pc'den BOB AÇMADAN gece oda gitti. Abartısız söylüyorum zararım en az 2-3Bin TL sadece EP için item vs. desen cabası.
      Normalde ban itirazı yapmayacaktım fakat şöyle bişey farkettim bu banlanan hesapların biri bom boş hiç bir şekilde 1 kez bile giriş yapılmamış bir hesap isim - kullanıcı adı gibi şeylerde takıntılı olduğum için kullanıcı adını hatalı yazdım diye öylesine bırakmıştım ama oda bu e-postaya bağlıydı belki 1 yıllık hesap oda banlanmış anlayacağınız şu ki Mail Ban gibi birşey yedim sanırım.

i.hizliresim.com/VrE1vn.png
      Saat 10dan beri içim yanıyor..

Dorenst schrieb:

Hızlı koşma kapalı
      Wall kapalı

yazdıkların birbirinle çelişkili şeyler dostum :D , bıde bunu teste eden baya ınsan var yanı sadace sen ban yemedın dıye botun yakalanmayacagı anlamına gelmez bu çek vıdeo kısa kısa m2bob un açık oldugunu gorelım kasarken kaç saat açık oldugunu gorelım o zamn burdakı herkes yalan soyluyor bot yakalanmıyor bızım mılyarlarca zararımız falan yalanmıs dıyelım olurmu :D

Yazdığımız çelişkisi nedir şuan 46lık yan char 1 saat 57dkdır anlattıgım şekilde kasıyor sabah buraya m2bobun süreli fotoğrafını koyarım video cekip zorla ban mı dileneyim ? Ayrıca benim söylediğim yalandan ne karım olabilir ban raporlarının 70 80 aralarında benimde yazım var asıl charımın ban yemesiyle sslerimde var 5 subatta bot charlarım ban yemişti m2bobu acmadıgım halde gorev yoneticisinde hashmyfiles diye acık duruyormus farketmemıstım asıl charıma gırınce 1 gün sonra oda gitti ssli sekilde bu konuya eklemiştim onuda..

edit : pardon bak onuda eklemişsin :D

Turkia schrieb:

tamam kardesım kas bob algılamıyor sende kasıyosun 2.koyde dolu yer yok tm ok.

Bilder neyin tribini yapıyosunuz anlamıyorum ben bence diyerekten yazımı yazdım burda işi meslek haline getirip parasını burdan cıkaran da var zevkini alan da çoluk çoçuğa eğlence olsun diye değil de bişeyler deneyen "insanlara" yararı olur diye yazıyoruz aslında haklısın banane sizden ne yaparsanız yapın :thumbup:
      -Program bilgisi nerdeyse sıfır olan bu kadar arkadaş bi sürü şey fark etti. Çözüme yaklaştı ama kilitlenip kalıyor. Program yapımcısı zahmet edip bakmadı bile. Kimse aksini söylemesin. Baksaydı çözerdi.

-Bob yakalanmıyor diyenler önce bi defolup gitsin. konuda boş yere yer kaplamasın.

-Yakalanmayan çok fonksiyonlu başka hileler var. onlar yakalanmıyorsa bob da atlatabilir. kaç zaman oldu hiç bir gelişme ya da değişiklik yok. kendimde bir çözüm buldum ancak 8. günde onlarda banlandı. gördüğüm kadarıyla da en uzun dayanan bendim. muhtemelen bobdan değil avcıya yakalandı ama her ayar açıkken gm yide es geçtiğini önceki sayfalarda bir arkadaş kanıtladı. Kimsede aptal değil sürekli ban yediği bir programı para verip almaz. Dünyanın ganimeti ve hesabı yalan oldu. Bir sürü kişinin hesapları banlandı. Zaten giden gitti. Kaç zamandırda tekrar başlamak için çırpınıyor insanlar.

-Tavsiyem bobdan vazgeçin ve bırakın. Olmuyor. Öyle veya böyle ban yiyorsunuz. Vakit kaybetmeninde anlamı yok. 3 üyeliğimde bitti an itibariyle. Artık almamda zaten. Selametle.

Aytozu schrieb:

-Program bilgisi nerdeyse sıfır olan bu kadar arkadaş bi sürü şey fark etti. Çözüme yaklaştı ama kilitlenip kalıyor. Program yapımcısı zahmet edip bakmadı bile. Kimse aksini söylemesin. Baksaydı çözerdi.

-Bob yakalanmıyor diyenler önce bi defolup gitsin. konuda boş yere yer kaplamasın.

-Yakalanmayan çok fonksiyonlu başka hileler var. onlar yakalanmıyorsa bob da atlatabilir. kaç zaman oldu hiç bir gelişme ya da değişiklik yok. kendimde bir çözüm buldum ancak 8. günde onlarda banlandı. gördüğüm kadarıyla da en uzun dayanan bendim. muhtemelen bobdan değil avcıya yakalandı ama her ayar açıkken gm yide es geçtiğini önceki sayfalarda bir arkadaş kanıtladı. Kimsede aptal değil sürekli ban yediği bir programı para verip almaz. Dünyanın ganimeti ve hesabı yalan oldu. Bir sürü kişinin hesapları banlandı. Zaten giden gitti. Kaç zamandırda tekrar başlamak için çırpınıyor insanlar.

-Tavsiyem bobdan vazgeçin ve bırakın. Olmuyor. Öyle veya böyle ban yiyorsunuz. Vakit kaybetmeninde anlamı yok. 3 üyeliğimde bitti an itibariyle. Artık almamda zaten. Selametle.

Merhaba M2Bob-Kullanicilari,yazdigim aciklamalar Slait'ile görüsdükten sonra yazilan noktalardir. Yani Slait'den ayri aciklama beklemeyin.Öncellikle denemeler'e devam etdigimizi belirtmek isterim ve teker teker ban kaynaklarini arastiriyoruz. Sizin denemeler/yardimlariniz ile bu sorunu daha hizli cözebiliriz.Bir kac kisi SYSERR dosyasindaki dosyalari silme ile sorun giderdigini söyledi, bu bu basit program ile cözebilirsiniz.Syserr-Deletion-Tool: Indirmek icin buraya tiklaProgramm kendini acikliyor sadece calisdirin. Denemelerde bunu acik birakin lütfen.Bir kac kisi sadece bot acik oldugunda ban yediklerini söylüyor, yani hic bir fonksion acik olmadan.Bunu denemek icin lütfen IP adressini degistirin, ve yeni IP ile hesab acin. Ardinadn bot ile carsi icinde birakin.Sonuclar ile beraberce problemi cözebiliriz.Tabiki biz farkli farkli denemelerde yapiyoruz Tabiki sizin bot zamaninizi da düsünüyoruz, ama sorun ne zaman fixlenecegi dahil, net bir tarih veremem.Birsey yapmadan direkmen ban yiyen kisilere tavsiyemiz, ya bu zaman icinde P-Serverde oynamak yada bot'u suan satin almamak.Bot yine normal sekilde calisdiginda, Bot süresi hakkinda yine konusüruz.Saygilarla Halabaya ve Slait. kardesım gereklı acıklamayı yaptılar daha ne olsun.. kontrollerı yapıyorlar
      Verdikleri program 5 para etmez. yazmayı engellersen zaten syser log tutmuyor programa gerek bile yok. bu kadar para kazandıkları bir işte basit bi açıklama seni tatmin ettiyse sus bekle o zaman. Program bilgisi hiç olmayan bi kaç arkadaş sorunun kaynağını buldu bile. kendi aramızda paylaştık denedik vs. Burdan paylaştık yöneticilere yazdık, skypeden yazdık vs. Yöneticinin bunu şimdiye kadar çözmesi gerekirdi. Sen beklemeye devam et. bob kadar fonksiyonu olan 3 ayrı program ben biliyorum. Onlar atlatıyorsa ve bob yakalanıyorsa bu hizmeti satanların kusurudur.

Şahsen korece bir program buldum ve çevirisini yaptım. sorunsuza kullanıyorum. sen beklemeye devam et.
      Zaten bildirdim. Burda senden farklı olarak adam gibi derdini anlatanlara ve uğraşanlarla da fikir alış verişi yaptık paylaştık vs. Hala hiç bi halta yaramıyor çözüm yerine ona buna boş laf ediyosunuz. Özellikle senle günahımı paylaşmam zaten. Bi kendine gelde bi işe yara. Olduğun yerde sayıyorsun.
      Kusura bakmada herkes şuan o çözümünün işe yaşamadığı için ağladığını biliyor bana laf atıyorsun beni nerden biliyorsun ki? Ve ben kime boş laf atıp sataştım hadi söyle? Olduğun yerde sayma durumu yanlış çünkü yazılım bilgim yok ancak test edip olanları anlatarak yardım edebilirim ve bununda farkındayım, burada halabaya teste yardım isteyince herkes of pof ederken ben aday oldum gelipte boş yapma, burada sadece çözüm beklemiyorum yapabileceğimi yapıyorum gerisi beni bağlamaz isterse bot düzelmesin umrumda olmaz ben bu işten para alan biri değilim eğlence için botu kullanmama rağmen sırf bir test için yardım istenince herkes laf yaparken ben istekliydim, şimdi sana gelelim sen bencil herifin tekisin bunu baştan belirteyim bu forumda çözüm arayan btyx'i savunurum seni savunmam çünkü adamın niyetinin farkındaydim onlar tam çözüm olursa vericem diyordu sen kendiniz bulun diyordun bu yüzden senin millete işe yara demeye hakkında yok, şimdi almayacakmısın botu? Hadi git çalışanı bul hatta bulmuşun kore olan hadi git onu kullan sırf çıkıntılık yapıp millete sataşacağına git onu kullan.

thanoth schrieb:

Kusura bakmada herkes şuan o çözümünün işe yaşamadığı için ağladığını biliyor bana laf atıyorsun beni nerden biliyorsun ki? Ve ben kime boş laf atıp sataştım hadi söyle? Olduğun yerde sayma durumu yanlış çünkü yazılım bilgim yok ancak test edip olanları anlatarak yardım edebilirim ve bununda farkındayım, burada halabaya teste yardım isteyince herkes of pof ederken ben aday oldum gelipte boş yapma, burada sadece çözüm beklemiyorum yapabileceğimi yapıyorum gerisi beni bağlamaz isterse bot düzelmesin umrumda olmaz ben bu işten para alan biri değilim eğlence için botu kullanmama rağmen sırf bir test için yardım istenince herkes laf yaparken ben istekliydim, şimdi sana gelelim sen bencil herifin tekisin bunu baştan belirteyim bu forumda çözüm arayan btyx'i savunurum seni savunmam çünkü adamın niyetinin farkındaydim onlar tam çözüm olursa vericem diyordu sen kendiniz bulun diyordun bu yüzden senin millete işe yara demeye hakkında yok, şimdi almayacakmısın botu? Hadi git çalışanı bul hatta bulmuşun kore olan hadi git onu kullan sırf çıkıntılık yapıp millete sataşacağına git onu kullan.

Arkadaş çözümü neden biz buluyoruz ya sen birşey satın alınca bozuk çıkanı kendinmi tamir ediyorsun Slait in umurunda bile değil şu an siz burda hala savunuyorsunuz hayret bişey ya aklım almıyor mantığınızı
      Ben birşey savunmuyorum, burada benim derdim bu herifle, gelipte iyilik meleğiymiş gibi dolanmasın zamanında ne dediğini gördüm şimdi birden melek mi kesildi? Zaten çok iyi niyetliydi gidin kendiniz bulun derken, o kıytırık çözümü çalışsa zaten gelip burada isyan etmezdi orası kesin zaten.