Ankündigung [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

Neu

Galiba ben sistemlerinin değiştiğini düşünüyorum farklı bir bot daha kullanıyordum ondan 1kere benden kaynaklı balık botundan ban yedim almanya menşeili fakat o botta da daha sonra ip ban yedim çünkü hileyle girdiğim girmediğim farklı c d den 2 ayrı metin2 neler denedim ya direk ip ban . Ama metin2 bob bana 100 yılın zararını vurdu kesinlikle metin2 bob üzerinden girdiğimde ( bobu kötülemek için konuşmuyorum bana olan zararından bahsediyorum) direk ip mi gidiyor ne gidiyor bilmiyorum ama direk ya girdiğim girmediğim eskiden girdiğim tüm hesaplar harici yazılım.Eskiden de bob kullanıyordum ( 1 yıl kadar önce) oyuna geri dönüş yapayım bobsuz olmasın dedim 14 günlük sürüm aldım aldığım günden beri 73 hessap ban yemiş ( 52 tanesini kendim yeni açtım 5 tanesi diğer bottan diğerleri eski hesaplarım) inanılmaz bir zarar var. Burada ki çoğu arkadaş bu metin2 bob dan para kazanmıştır ama ben daha başlar başlamaz bu kadar kayıpla başlayınca inanın insan biraz demoralize oluyor amacımda m satmak stok yapmak değil sadece bir karakter oturtana kadar para toplamak sonra elle kasmak neyse sağlık olsun diyelim :)

Neu

mehmetbaraklar541 schrieb:

murat21640 schrieb:

an itibariyla ban yedi hesaplar.(yaklaşık 24 saat sürdü)
      sadece oto toplama ve skil basma açıktı geriye kalan bütün fonksiyonlar kapalı haldeydi oto toplama ayarları normal 0.2 idi modların bilgisine.
      bip sesi duydum yetişemedim :)) antiban kapalı konumdaydı

Murat kardeşim an itibariyle sana kesin bilgi veriyorum BOT YÜZÜNDEN BAN YEMEDİN. saat tam 23:32 de Oyunda GM'NİN BİRİ alttan anons geçti +70 Avcı Şuan aktif yazdı. Ve onlar İNV Modunda oldguundan dolayı seni görüp İP BANINI Attılar. Ha sana inandırıcı gelsin diye şunuda söylim. hesaplarım 22 saattir açık o yazıyı gördüğüm an hemen bilgisayarı resetledim oyuna normal metin2 den girdim hala çarları şuan tek tek kontrol ediyorum ban yemediler. sen %100 avcıya yakalandın :) 70 tane az degil

iyide bütün fonksiyonlar kapalı sadece oto toplama ve skil basma açık onun haricinde hiçbi açık fonksiyon yoktuki nasıl anlıyolar şaşıyorum valla :D
      normal bildiğin oto av :S

Neu

murat21640 schrieb:

mehmetbaraklar541 schrieb:

murat21640 schrieb:

an itibariyla ban yedi hesaplar.(yaklaşık 24 saat sürdü)
      sadece oto toplama ve skil basma açıktı geriye kalan bütün fonksiyonlar kapalı haldeydi oto toplama ayarları normal 0.2 idi modların bilgisine.
      bip sesi duydum yetişemedim :)) antiban kapalı konumdaydı

Murat kardeşim an itibariyle sana kesin bilgi veriyorum BOT YÜZÜNDEN BAN YEMEDİN. saat tam 23:32 de Oyunda GM'NİN BİRİ alttan anons geçti +70 Avcı Şuan aktif yazdı. Ve onlar İNV Modunda oldguundan dolayı seni görüp İP BANINI Attılar. Ha sana inandırıcı gelsin diye şunuda söylim. hesaplarım 22 saattir açık o yazıyı gördüğüm an hemen bilgisayarı resetledim oyuna normal metin2 den girdim hala çarları şuan tek tek kontrol ediyorum ban yemediler. sen %100 avcıya yakalandın :) 70 tane az degil

iyide bütün fonksiyonlar kapalı sadece oto toplama ve skil basma açık onun haricinde hiçbi açık fonksiyon yoktuki nasıl anlıyolar şaşıyorum valla :D
      normal bildiğin oto av :S

Çekme açık değilse sistem banı yemişsin sürekli ip mac değiştir

Edit:Harici yazılım avcı54

Nothing.Everthing.

Neu

ezbere ban atıyor bunlar haberiniz olsun

ayrıca bu avcılar oyunu mu sahiplendi adamların işi gücü yok tek tek hesapların peşine düşmeleri biraz garibime gidiyor bu işten çıkar sağladıklarını düşünmeye başladım

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „NCT“ ()

Neu

Emekliliğimde dinlenirim diyordu ama evi lisenin tam karşısındaydı ve her akşam lisedeki yaramaz çocuklar, dış kapının yanındaki çöp kutularına taşlar atıyor, tekmelerle çöp kutusunu yerlere boşaltıyorlardı. Buna bir çare bulmak gerektiğine inan yaşlı adam bir gün çocukları çağırdı ve onlara:“Gençler inanın sizin bu neşeniz ve canlılığınız bana gençliğimi hatırlatıyor. Lütfen buralardan uzaklaşmayın.Bakın her gün gelip bu çöp kovalarını devirip, bağırıp çağırırsanız size ikişer dolar vereceğim.” Dedi.Gençler biraz şaşkınlıkla birlikte bu işi seve seve yapabileceklerini söylediler. Bir hafta bu şekilde inanılmaz gürültüler yaptılar ve her gün ikişer dolarlarını aldılar. İkinci hatanın başında yaşlı adam gençleri yanına çağırdı ve onlara:“Çocuklar artık size ikişer dolar veremeyeceğim, ancak birer dolar verebilirim. Hayat pahalılığı, enflasyon…anlıyorsunuz değil mi?”Çocuklar bu işten pek memnun olmadılar ama yine de birer doları kabul ettiler.Bir önceki hafta kadar gürültülü olmasa da yine görevlerini yaptılar ve ücretlerini aldılar.Üçüncü hafta yaşlı adam yine gençleri yanına çağırdı ve onlara:“Çocuklar maaşlarımızı doğru dürüst alamıyoruz. Size verdiğim para beni olumsuz etkilemeye başladı. Bundan sonra size ancak yarım dolar verebileceğim.” Dedi.Bunun üzerine kısa bir toplantı yapan gençler bu paraya bu işi yapamayacaklarını söylediler ve işi bıraktılar.O günden sonra emekli yaşlı amca çok sakin günler geçirdi.

Neu

bildiğim kadariyla izleyici modunda geldiklerinde bot algilamıyor ama bildigim kadarıyla banda atamıyolar izleyici modunda seni görüyorlar izleyici modundan cıktıklari an bot algilar ama ati alan üsküdari gecmiş oluyor ben anti banı kullanmıyorum çünki hiç bir fonksiyonu yok

Neu

Harper schrieb:

Emekliliğimde dinlenirim diyordu ama evi lisenin tam karşısındaydı ve her akşam lisedeki yaramaz çocuklar, dış kapının yanındaki çöp kutularına taşlar atıyor, tekmelerle çöp kutusunu yerlere boşaltıyorlardı. Buna bir çare bulmak gerektiğine inan yaşlı adam bir gün çocukları çağırdı ve onlara:“Gençler inanın sizin bu neşeniz ve canlılığınız bana gençliğimi hatırlatıyor. Lütfen buralardan uzaklaşmayın.Bakın her gün gelip bu çöp kovalarını devirip, bağırıp çağırırsanız size ikişer dolar vereceğim.” Dedi.Gençler biraz şaşkınlıkla birlikte bu işi seve seve yapabileceklerini söylediler. Bir hafta bu şekilde inanılmaz gürültüler yaptılar ve her gün ikişer dolarlarını aldılar. İkinci hatanın başında yaşlı adam gençleri yanına çağırdı ve onlara:“Çocuklar artık size ikişer dolar veremeyeceğim, ancak birer dolar verebilirim. Hayat pahalılığı, enflasyon…anlıyorsunuz değil mi?”Çocuklar bu işten pek memnun olmadılar ama yine de birer doları kabul ettiler.Bir önceki hafta kadar gürültülü olmasa da yine görevlerini yaptılar ve ücretlerini aldılar.Üçüncü hafta yaşlı adam yine gençleri yanına çağırdı ve onlara:“Çocuklar maaşlarımızı doğru dürüst alamıyoruz. Size verdiğim para beni olumsuz etkilemeye başladı. Bundan sonra size ancak yarım dolar verebileceğim.” Dedi.Bunun üzerine kısa bir toplantı yapan gençler bu paraya bu işi yapamayacaklarını söylediler ve işi bıraktılar.O günden sonra emekli yaşlı amca çok sakin günler geçirdi.

Hocam anlattığınız hikayeden yazılımın sahipleri metin2 ye para verip banlatıyoru anladım ben yanlışmıyım :D Yalnız bunlar hiç bırakmaz banlamayı çünkü sınırsız paraları var ve asla kesilmeyecek.

Nothing.Everthing.