BU KADARIDA YETER ARTIK

Bir dahaki sefere nokta ve virgül kullanda, okurken gözlerimiz yorulmasın.
      M2bob, zamanına ve emeğine ne kadar değerli olduğu, sana kalmış birşey.
      Beklentilerini ulaşamadığın için M2boba çamur atamazsın, bu tamamen senin başarısızlığındır.
      Diğer yandan ellinde hile olduğu halde, çok zaman harcamanın bana biraz paradoks geldi.
      Botun Settingdata, Start/ Stop Manager vs. gibi özelliklerini akıllı kullanırsan, çok az zaman kaybı yaşayıp, büyük kazançlar elde edebilirsin.

Bu bahsettiğin bilgisayar sınırlanması Accountsharing engellemek için şarttı.
      Ama client sınırlanması ardından bunun ne kadar anlamı kaldığı tartışılır, orda haklısın.

Ben şuanki M2bobun halinden çok memnunum ve umarım daha uzun zaman bu yüksek performanstan faydalanabiliriz.

zukiki schrieb:

Beklentilerini ulaşamadığın için M2boba çamur atamazsın, bu tamamen senin başarısızlığındır.
      Diğer yandan ellinde hile olduğu halde, çok zaman harcamanın bana biraz paradoks geldi.
      Botun Settingdata, Start/ Stop Manager vs. gibi özelliklerini akıllı kullanırsan, çok az zaman kaybı yaşayıp, büyük kazançlar elde edebilirsin.

Ama client sınırlanması ardından bunun ne kadar anlamı kaldığı tartışılır, orda haklısın.

Ben şuanki M2bobun halinden çok memnunum ve umarım daha uzun zaman bu yüksek performanstan faydalanabiliriz.[/quçok ote]

çok az zamanla büyük kazançlar öylemi güldürdün beni bana ispatla gel hikaye anlatma . start stop manager yine güldürdün stabil çalışıyorda biz akıllı kullanamıyoruz öylemi :D rota çiziyorsun yol varken dağdan sudan geçiyor metine gitmek için kısayol kapalı. walhackı kapatıyorsun ban yemememk için slota duvardan geçmeye çalışıyor örnek sürgün. bobu gece bırakıp sabah sağ göremiyorsun örnek şehir atması yerine gitmemesi yada komple kapatıp tekrar açması oyuncu geldiğinde bazen ch atmıyor ban kaçınılmaz pvpleri saymıyorum bile daha yaknında metin varken diğer ucdaki metne gitmesi 200 lira para veriyorum adam akıllı çalışıyormuki biz adam akıllı kazanalım en çok kızdığım nokta pc sınırlaması nedir ben 6 pcye 1er hesap açmak istiyorum örnek +75 lvl çarlarımı niye hepsi ban yesin 1 tanesi yesin 11 saat süre sınırı koydu paramızla rezil oluyoruz biz parasını veriyorsak hakkını vercek

zukiki schrieb:

Ben şuanki M2bobun halinden çok memnunum ve umarım daha uzun zaman bu yüksek performanstan faydalanabiliriz.

​Boşver hocam cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmakdan daha zordur.

taylor66 schrieb:

zukiki schrieb:

​Boşver hocam cahile laf anlatmak deveye hendek atlatmakdan daha zordur.

geçmiş postlarına bakıyorum sonra niye millet yardımcı olmuyor paylaştığın bir konuda sana çok yardımcı olmak isterdim ama belliki sen daha cahilsin ben şikayetimi dile getirdim cahilikle alakası ne ? 6 pcye 1er hesap açıcam onada sınır koymuşlar sen git etp ile uğraş 4 yıldır bu işin içindeyim gelmiş burda bana cahil deme aynaya bak derim:D
      Adam gayet haklı 2. köyde farm yapan insanlar burda ötmesin hak veriyorum sana bende aynı durum içindeyim ama yapabileceğimiz bişey yok malesef. Moderatörler 2 ay hile kullanamadıgımız için size ek süre vereceğiz ve 6 client işini ileteceğiz demişlerdi bir sonuc cıkmadı heralde. Ek süre verdiler ama 2 aya karşılık 1 hafta :))
      Bencede ve özellikle Türk pvp serverlerinde 5 pre ye ulaşılmasına rağmen yapılmaması yapılsa bile ancak 1-2 hafta sonra yapılması sorun.

Geçen sürede ne bi iade hakkı nede bir şey talep edebiliyoruz.
      Özellikle türk sunucularında bunu yaşıyoruz girip salı günleri yapılan güncellemelere bakınca bunu anlarsınız

mahmut9875 schrieb:

Bencede ve özellikle Türk pvp serverlerinde 5 pre ye ulaşılmasına rağmen yapılmaması yapılsa bile ancak 1-2 hafta sonra yapılması sorun.

Geçen sürede ne bi iade hakkı nede bir şey talep edebiliyoruz.
      Özellikle türk sunucularında bunu yaşıyoruz girip salı günleri yapılan güncellemelere bakınca bunu anlarsınız

bencede haklisin.

wikebond schrieb:

Benim hilede anti banlar seçenekleri devrede olmasına rağmen max 1 gün dayanıyor. Sizde durumlar nasıl?

1inci ve 2inci köy vadiye koyarsan ban yemen kaçınılmaz burda birkaç şahıs video alıp banlıyor istediğin anti banı yap oto ch pek tavsiye etmem eğerki hep pc başındaysan oyuncu geldiğinde botu kapat yap oto ch yaparsan adam diğer chlere geçip senin %100 bot olduğunu kanıtlayabilir

azad21 schrieb:

wikebond schrieb:

Benim hilede anti banlar seçenekleri devrede olmasına rağmen max 1 gün dayanıyor. Sizde durumlar nasıl?

1inci ve 2inci köy vadiye koyarsan ban yemen kaçınılmaz burda birkaç şahıs video alıp banlıyor istediğin anti banı yap oto ch pek tavsiye etmem eğerki hep pc başındaysan oyuncu geldiğinde botu kapat yap oto ch yaparsan adam diğer chlere geçip senin %100 bot olduğunu kanıtlayabilir

Genelde çöle koyuyorum 8 çarı 4 etp çarı 4 toplama. Oyuncu geldiğinde düşük profile geç diyorum. Ama genede ban yiyor hesaplar. Acaba yang sattığım sitelerden dolayı mı? En son oyunbakiyesi'ne sattım, 2 saat sonra filan ban yedi hesaplar.