Ban pe 12 conturi :))

Ban pe 12 conturi :))

Salut azi am luat ban pe toate conturile metin2.ro :)) pierdere de (2.6kkk cash)
      Ce faceam eu : faceam 6 conturi de lvl 30 cate 2 pe o adresa de email (deci aveam 3 adrese)
      Le bagam la minerit toate dimineata cand ma trezeam scoteam cam 4 inventare de minereu
      dupa veneam cu conturi mici facute pe o alta adresa de mail si le luam prin negot
      le vindeam si dupa transferam yangul pe contul mare care era pe alt mail
      azi cand m am trezit pe la 10 am vazut ca am absolut toate conturile blocate
      Datimi si mie o idee cum sa fac sa nu mai iau ban pe contul mare
      Nu folosi niciodata negot. Si nu mineri in templu, e prea aglomerat.
      Ce fac eu: pun botii la minerit pe muntele sohan, iar cand au inventaru plin, vin cu alte caractere sa le iau. Eu aici folosesc butonul "drop inventory" pe bot ca sa arunce totul pe jos si le iau cu caracterele respective.

Apoi, odata ce am minereurile pe caracterele alea, le duc intr-o zona in care sa nu ma poata vedea nimeni si fac shop cu ele, toate minereurile la 1 yang. Dupa, vin cu un cont de shop si cumpar minereurile.

In cele din urma pe contul principal fac un shop de exemplu cu o licoare rosie si pun pret atata cat vreau sa-mi transfer bani. Si cumpar licoarea de pe contul de shop.