You are not logged in.

Dear visitor, welcome to M2Bob. If this is your first visit here, please read the Help. It explains in detail how this page works. To use all features of this page, you should consider registering. Please use the registration form, to register here or read more information about the registration process. If you are already registered, please login here.

Fordcu

Beginner

• "Fordcu" started this thread

Date of registration: Nov 22nd 2012

• Send private message

1

Sunday, November 25th 2012, 12:05am

metin2client.bin- Uygulama hatası

0x02076d62 adresindeki yönerge, 0x0000063c bellek adresine başvurdu. Bellek, read olamadı.

Devamlı bu hatayı alıyorum ve qenelde balık botunda yapıo daha önce başına qelipte sorunu çözebilen arkadaşlar yardım ederse sevinirim. Öncelikle şöyleki level bot shopbot açıyorum sıkıntı yok ama balık botu açıyorum bu hatayı veriyor sadece balık botu açtım qene aynı hata verdi.Pc den kaynaklı olduğunu sanmıyorum ama tabi bilenlerin yorumunu bekliyorum pc özellikleri 4 gb ram 2gb ekran kartı amd işlemci ve en fazla 3 client açıyorum ama 1 haftadır yoruldum artık bu hatayı verior ve balık botları duruo sabah bi bakıorumki bomboş kocaman bi hiç lütfen yardımmm. ;(

cPTn

Beginner

Date of registration: Oct 21st 2012

• Send private message

2

Sunday, November 25th 2012, 12:18am

Win 7,Windows xp,vista,win8 hangisini kullanıyorsun?

Fordcu

Beginner

• "Fordcu" started this thread

Date of registration: Nov 22nd 2012

• Send private message

3

Sunday, November 25th 2012, 5:08am

Vista

Halabaya

Deutsch,English,Türkce Support

Date of registration: Jul 3rd 2012

• Send private message