Cum sa faci bani ieftin si usor :)

Cum sa faci bani ieftin si usor :)

Salut. Sunt nou pe acest forum. Dar am decis sa va arat ce metoda folosesc sa fac in jur de 20-30kk zilnic :). Va trebuie 5 conturi. Lvl 1. Ii echipati cu Armura +6 Scut+6 Si coif tot +6. Ii lasati in map 1 sa faca lvl 10 . 10 - 20 Minute. Ii duceti la ursi sa faca lvl 18. 20 Minute aproximativ. Ii echipati cu un tigru +7 , +6 . Si ii lasati la amazone in map 2 sa farmeze niste banderole si sa faca lvl. La lvl 20 trebuie sa aveti cam 20 banderole . Le vindeti cu 350k bucata ( depinde de server ) . Iar apoi ii lasati la salbatici pana la lvl 35. '' Foarte important ! Strangeti multi cercei de abanos ! '' . Luati cerceii si plusatii la +7 . De exemplu eu am facut 25 perechi din 37 la +7 . Apoi ii vindeti cu 3,5kk . ( 25 perechi = 87 kk. ) . Pe deasupra o sa faceti in jur de 48 de pretioase . Le puteti vinde cu 400k - 500k bucata ( 48 Pretioase = 24kk ) Un total de 111kk . Aproximativ 2 zile. Daca aveti nelamuriri va rog lasati in sectiunea de commenturi :D :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
    Two nights ago I was shot ! A bullet sunk straight through the skull ! A friend pulled the trigger that silenced me ! No pain as I awoke, but dead ..