Alchimie:)

Buna seara .

Ma gandeam ca poate se poate face un ajutor pentru alchimia de pe Metin2Tbx este o mare pierdere de timp sa stai sa faci alchimia ...adica pentru un rubin excelent poate dura pana la 5 ore sa stai sa tot dai click si alte chesti ...

Ma gandeam ca poate se poate face un ajutor pentru alchimie gen sa desfaca cuferele singur si sa faca singur alchimia tu doar sa ii lasi yang pe cont si cufere dragon si el sa execute operatia automat ..ma gandeam la ceva gen cum e switchbot ..dar sa fie pentru alchimie :)

Deci daca se implementeaza asta in m2bob am sa il cumpar la nesfarsit :) :thumbsup:
      Explica te rog tot sistemul de pe TBX de alchimie, pentru ca sunt pe langa subiect. M-ai pierdut de la cuferele dragon. Ce sunt cu ele? Ce deschizi?
      Mai detaliat te rog.
      p.s. E a 3a oara pe ziua de azi cand postezi in sectiunea gresita. Daca o mai faci a 4a oara, primesti warn.

Scuza-ma daca am postat gresit ...nu sunt foarte familiarizat cu forumul si cum cand unde sa postez ...scriu pentru prima data pe forum ...

Iar despre alchimia de pe Tbx nu stiu exact cum sa iti explic ..ce mi-as dori ar fi sa se faca un bot care sa faca singur alchimia
      Daca poti si esti tu dragut poti sa intri pe tbx sa vezi despere ce e vorba :) si inca odata scuze-ma daca am gresit sectiunea :) am sa fiu mult mai atent la urmatoarea postare !