Metin Loglarını Otomatik Olarak Temizleme Videolu Anlatım Sabit

Metin Loglarını Otomatik Olarak Temizleme Videolu Anlatım Sabit

Merhaba arkadaşlar , metin2 errorlog ve userdata klasörlerinden şikayetçi arkadaşlarım vardı onlara özel video hazırladım buyrun iyi seyirler

Temizle toplu iş dosya komutlarımız
      Spoiler anzeigen

RD /S /Q "C:\Metin2\UserData"
      DEL /F /Q /A "C:\Metin2\errorLog.txt"

program linki
      Metin2 oynamak M2Bob'la güzel :thumbsup:
      Dostum Merhaba öncelikle,

Güzel düsünmüssün cidden ama ne yazikki bu bir ise yaramayacaktir, simdi söyleki Gameguard biraz saf olabilir ama salak degil :D yani silinebilir bir dosya icerisine kanit birakmaz herseyden önce silinemez dahi olya böyle bir hata yapmaz. Yani bende merak ediyorum nasil calistigini ve arastirdim hatta Uprotect i bile arastirdim simdi söyleki Topladigim bilgilere göre ve CoManinda agzindan kacirdigina göre böyle bir durumda yani gameguard in hileli birini görmesi durumunda 1 - Kirmizi listeye aliyor 2 - Yetkililere bildiriyor 3 - kirmizi liste nin bir süresi var süre dolunca yetkililer karar veriyor suclumu degilmi diye. Bazi durumlarda abarti hilelerde yani gameguard direk engelliyor ve yöneticiye kanit birakiyor, kanit da tabiki bir oyuncunun ulasamayacagi birseyi m2bob kullanarak yapan biri. Mesela database de bir tuhaflik vardir adam bi yerden diger yere okadar hizli kosuyordur ki isinlanma olarak görebilir bunu gameguard bi yerden sonrada kendi olaya el atar. Bak bu sadece bir örnek tabiki.

Simdi senin sildigin dosyalara gelicek olursak, Bu dosyalar ne Oyun yetkililerin nede GameGuard in umrunda. O dosyalarda senin aldigin hatalar yer almakta, bu m2bob olmasina gerek yok. Senin dosyalarin sadece kararsiz kalindiginda kurcalanabilir oda sadece gameguard acikken. Ama emin ol eger m2bob kullaniyorsan okadar ileriye gidemeden banlanirsin :)

Ama yinede denemekten birsey kaybetmezsiniz tekrar ugrasip video cektigin ve anlattigin icin tesekkürler :)

[Bence]Tek güvenli kullanma yollari;

1 - M2bob ayarlarini abartmamak,
      2 - Anti-Ban ayarlarina önem vermek ve yüksek düzey tutmak,
      3 - M2bob acikken metin2 ye manuel olarak girmemek,
      4 - Uzun süre bota birakmamak.

valla usta biri ben bunu silmem gerek diye sürekli söylüyordu , videoda da dedim , tam anlamıyla çözüm mü hayır değil ama faydalı olabilir isteyen deneyebilir bunu isteyen birkaç kişi de vardı ben araştırdım yaptım denedim sizlerle paylaşıyorum BAN olayında işe yarayıp yaramayacağı konusunda garanti veremiyorum, fakat ihtiyaçlarına cevap verecek silinmesini istediklerini silecek bir şey bu.
      Metin2 oynamak M2Bob'la güzel :thumbsup: