BAN SORUNUNA ARTIK ÇÖZÜM GETİRİN !!!!!

BAN SORUNUNA ARTIK ÇÖZÜM GETİRİN !!!!!

BAKIN artık cok sıktı bu konu 50 tane gmail hesaplarım var kontrol edilemez hale geliyor bob baglı yan carlar surekli ban yemekten bob verdiğim paranın haddi hesabı yok 1 gün sürdü yan carlar suan elimde 2 çar kaldı ve bunlarda yer eminim güzel bot her imkan var ama cidden 1 gün sürücekse hesaplar para kasmalar nasıl olcak !! her yolu denedim ama ilk acılan carları kurtaramaz oldum 17 günlük elimde bob kaldı hesapları 60 cekerim bırakırım cünkü bi faydası yok bu hackin güncelleme geliyor eywallah ama neyi güncelliyonuz bana bunu acıklayın bob kısıkta tutuyorum bişey olmasın gece acıyorum kimsenin olmadıgı satte ama nedendirki getirdiğiniz güncellemede bişey oldugu yok eskiden 6 7 8 ay hack kullandım bişey olmadı şimdi bi hack engelleyicimi gecilmez atlatılmaz oldu !!!! cidden pvp serverin halide berbat ilgileniyoruz bob kullanınca ban yersiniz zırvalıklarını bırakalım 50 daha hesap acayım eee nere kadar 1 gün sürdü 30 lw gördüler ban gezici gmler miş vs vs nere kadar bob böyle sürcek 2 car kaldı ana car lar onlarda yer elde var 0 olayı haftalardır ana carlar bişey olmadı o yazdıklarımı uygulayınca ama m kasamadıktan sonra ana carlara faydası ne güncelleme gelsin ama ne yaptıgınızı bilmiyoruz sürekli haftada güncelleme ban sorununa cözüm yok :D bobda sorun var acık ve net bazı bot hackler dayanamadı neden ? hadi bob ömrü kısa sürcek böyle giderse sheld geçin isterseniz 100tl yapın eyw derim !!! boşa gidiyo herkesin süresi burda başka bişey değil !! : Lanetleme:
    BANNG... BANNG..... : D

tunacinarx97 schrieb:

BAKIN artık cok sıktı bu konu 50 tane gmail hesaplarım var kontrol edilemez hale geliyor bob baglı yan carlar surekli ban yemekten bob verdiğim paranın haddi hesabı yok 1 gün sürdü yan carlar suan elimde 2 çar kaldı ve bunlarda yer eminim güzel bot her imkan var ama cidden 1 gün sürücekse hesaplar para kasmalar nasıl olcak !! her yolu denedim ama ilk acılan carları kurtaramaz oldum 17 günlük elimde bob kaldı hesapları 60 cekerim bırakırım cünkü bi faydası yok bu hackin güncelleme geliyor eywallah ama neyi güncelliyonuz bana bunu acıklayın bob kısıkta tutuyorum bişey olmasın gece acıyorum kimsenin olmadıgı satte ama nedendirki getirdiğiniz güncellemede bişey oldugu yok eskiden 6 7 8 ay hack kullandım bişey olmadı şimdi bi hack engelleyicimi gecilmez atlatılmaz oldu !!!! cidden pvp serverin halide berbat ilgileniyoruz bob kullanınca ban yersiniz zırvalıklarını bırakalım 50 daha hesap acayım eee nere kadar 1 gün sürdü 30 lw gördüler ban gezici gmler miş vs vs nere kadar bob böyle sürcek 2 car kaldı ana car lar onlarda yer elde var 0 olayı haftalardır ana carlar bişey olmadı o yazdıklarımı uygulayınca ama m kasamadıktan sonra ana carlara faydası ne güncelleme gelsin ama ne yaptıgınızı bilmiyoruz sürekli haftada güncelleme ban sorununa cözüm yok :D bobda sorun var acık ve net bazı bot hackler dayanamadı neden ? hadi bob ömrü kısa sürcek böyle giderse sheld geçin isterseniz 100tl yapın eyw derim !!! boşa gidiyo herkesin süresi burda başka bişey değil !! : Lanetleme:

Bu linkteki konuyu açan arkadaşımız çok şey deneyip " KESİN ÇÖZÜM " olarak paylaşımda bulunmuş bir bak istersen. Fikir alış verişi yapabilirsiniz faydasını görürsünüz bence ne olsa kesin çözmüş olayı. kolay gelsin. LINK: Tıkla kazan buyur burdan yak.

GEZO
    http://i.hizliresim.com/nAMJy5.jpg

Yukarıdan bakma insanlara tek beyin sende yok..

Öncelikle Selam Arkadaslar,

Sorun tam nerede bilmiyorum ama Yaklasik 3 gündür ayni hesapla botda oynuyorum ve hicbir sorunda yasamadim. Ne atma sorunu nede ban sorunu.
    Tamam 3 gün az diyebilirsiniz ama ben sizle iddiaya girerim bu hesap 1-2 ay daha ban yemez, Hatta buraya not alin 2 ay sonra bu hesabi ifsa edicem kayit tarihini ve karakter ismini yazicam görürsünüz :)
    Hatayi birazda kendinde aramali insan, ben size m2bob un bir numarali sorunun söyliyim. Girin herhangi bir serverin 1. köy mavi bayragina (Fark etmez karadeniz mesela) 1-10 levellik slotlarin oraya gidin bakalim kac tane bot var :)
    Yani siz kendinizi biraz yönetimin yerine koyun, Bir hile kendini göstere göstere calisiyor ise bu hilenin sonu getirilmelidir. Sizde öyle düsünmezmisiniz ? Bu gün m2bob göz ününde olmasa bu sorunlar yasanirmiydi ? Söyliyim tabikide hayir.
    Bakin size bir örnek, Alman ve Ingiliz sunucularinda ban oranlari cok düsük. Bu olayin nedeni m2bob onlara daha iyi önem vermesimi saniyorsunuz ? Tabiki hayir M2bob tüm GF- sunuculari icin esit calisir yani tek update her sunucuya gelir hepsi ayni zaten. Tek fark ip lerden onlarida slait kolayca ekliyor. Onlarin ban yememe cözümü bot kullanimini pek göz ününde bulundurmamak, adamlar botu okadar düzgün kullaniyorlar ki gm fark etse bile istisna deyip arastirmiyor bile. Cünkü oyunda bot görme orani cok düsük, Bizde öyle degil Eline m2bob gecen bencil bir sekilde giriyor 1. köy köpeklerin orda kasiyor, Tek düsündügü sey; "Ben kasiyimde gerisi benim icin önemli degil. M2bob fixlenene kadar burada dururum" deyip devam ediyor, sonra ban yeyince vay efendim m2bob isini düzgün yap.
    Yok öyle sey, herkez kendi isini yapacak m2bob bugün varsa tabiki sizlerin yaptigi ödemeler sayesinde var ama millettarligi bu sekilde yok etmeye gerek yok. Bugün hangi hile bizim kadar kullanicilari ile ilgileniyor? Varmi Kullanicisina, Kullanici olmasa bile forumdaki herkeze Oyun, M2bob veya Teknik destek saglayan baska bir hile? Demem o ki biz sizlerin yaptigi ödemelerin karsiligini verebilmek icin elimizden geleni yapiyoruz. Sizde biraz anlayis gösterin Bu olay Bilgisayar üzerinde yazilim ortaminde geciyor, Burada kimse kimseden cok fazla bir oranda iyi degil, En son güncellemeyi getiren Kazaniyor. Siz dua edin biz GameGuard güncelleme getirse bile calismasini sagladik. Biraz hata kendinde aranmali bence :) Unutmayin biz modlarinda hesaplari var bizlerde banlaniyoruz, Bizim sitem edicek kimsemizde yok.

Iyi günler.

dediğinizi anlıyorum aramızda bazı kullanıcılar ss alıp koşup ticket atmasını iyi biliyolar karadeniz de 2.köyde bunlara cok şahit oldum uğraşmıyorum ama canımı sıkanı cidden ben affetmiyecem cok sacmalık var bob güzel dedim cok iyi imkan eyw ama gece 3 de oturup bob kurdum hatta daha önceki paylaşımlarda 2 carım haftalarca denediğim yöntemle kaldı uğraş cok verdim paylaşım yaptım ama sorun şu 50 lw hesaplarıma para aktarılmazsa bi amaç kalmaz ama bi şekilde bu program bakın yakalanıyor sistemde dedğiniz gibi bob herkes tarafından biliniyo peki bunu gizli tutup her gelene verilmese belki bi nepze cözüm sunulcak tır diye düşünüyorum kusura bakmayın ama ipini kopartan bobda aramızda eminim metin2 yönetimlerinden var artık şu şekilde site yerine biraz gizli saklıya yönelmek gerekmiyomu sürekli kullanıcılara sunulsa iyi şartlar !
    O söyledigine dair güzel bir sistem düsünüyorum planlari hala bitmedi bitince slait e kadsoya sunucam ama büyük bir degisiklik olacagini sanmiyorum. M2bob gelirlerinin büyük bir kismi alman ve Romanya agirlikli Türkiye belki Romanyanin biraz gerisinde kaliyor diyebiliriz, böyle bir degisim olursa oradan büyük bir kullanici kaybi olabilir sonucta gizli tutmanin tek yolu fiyat yükseltmek ve bedava sürümü kaldirmak :)

ugur bey umarım kabul edilir cünkü siz ekip nekadar cok güncelleseniz bile karşı tarafta önlem alıyor bu durumda kullanıcılar madur oluyor savaşmaktan başka bişey olmuyor umarım ki düşüncelerimizde aynı gizli olması şart fiyat konusunda iyi hizmet güvenlik temin edilince emin olun kullanıcıda bunu ödüyecektir kayıplar yaşanır ama + larımızda olucaktır