BU başlıkta bilinen tüm güvenlik önlemlerini topluyoruz

   BU başlıkta bilinen tüm güvenlik önlemlerini topluyoruz

   Hadi beyler bu başlıkıta bilinen tüm güvenlik önlemlerini topluyoruz
   1)M2bob açıkken asla normal metin2yi açma.
   2)Her hesaba farklı mail heasabı aç ama asla geçici mail kullanma gmail olsun.
   3)Aktarıcı pazar çarı tekniği:Bob kullandığın hesaptaki itemleri bir hesaba aktar sonra farklı bir pcden orjinal pazar çarına mobil internet ile giriş yap ve aktarıcıdan orjinal pazar çarına aktar.Aktarıcı pazar çarını sil.Ve asla orjinal pazar çarına bob kullandığın ipden girme ben şahsen hep mobilden giriyorum çok mb yemiyor zaten.
   4)Asla kalabalık yerde hile açma:Örneğin gidip siyah orklardan gelicek para için herkesin aprti parti bulunduğu yerde bot açma kdpye yönel daha az insan var.
   5)Balık botu tavsiye etmem.
   Anti-Ban Ipuçlari:
   1. PC'nizden uzakta iseniz, Anti-Ban ayarlarinda "GM Yakindaysa Bottan Çik" seçenegini açin. Eger bunu istemiyorsaniz "GM Yakindayken Düsük Profilli Kullan" u açabilirsiniz.
   2. Bani engellemek için en iyi çözum "Oyuncu Yaklasinca Kanal Degistir" seçenegini açmak ve "Wallhack / Rangepickup" devre disi birakmak.
   3. Bir serverin ana Kanal'ini kullanmayin. (Yani dolu veya "Busy" Kanallari kulllanmayin)
   4. Güvenli olmasi için, günde Bot'u çok fazla saat kullanma, yaklasik 4-5 saat (BalikBot: 2 saat!) her karakter ile, tavsiye edilir. Bunu yapmak için Baslat / Durdur Manager'ini kullanabilirsiniz.
   5. Bu kuralin hiçbir istisnasi yoktur, her hesap için ayri bir e-posta adresi kullan.
   6. Hesap adlari numaratik olmasin. Örnegin: botacc1, botacc2, botacc3,... Çunku bir hesab banlanirsa, digerleride Ban'lana bilir.
   7. Ayni anda Bot hesaplarin ve Ana hesabin

   Wallhack için önerim var,,

   Antiban kısmında düşük profille kullan kısmı işaretli ise şayet ,

   Antiban sekmesinde ya da güvenlik sekmesinde bir duvar işareti daha olacak (Genel sekmedeki değil)

   Onu da aktif hale getirirseniz oyun yanınıza geldiği anda wallhacki de kapatır sallıyorum metin kesiyorsanız metinin önünde kalır içine girmez , slotların da içine girmez level bot için , daha tedbirli olur diye düşünüyorum...

   Bir de işinize yarar mı bilmem

   Metin Loglarını Otomatik Olarak Temizleme Videolu Anlatım Sabit

   bu konumda logları temizleme olayına girdik , faydası var mı bilinmez metin2 klsörleri içindeki errorlog ve userdata birikintilerinin otomatik temizlenmesini anlattım , he çok sanmıyorum ama bi bot çarım var 6 ayı geçti ban filan yok , yeni sunuculara çok dikkat edilmeli , sürekli aktarma yapılmalı 2 saatin bile garantisi yoktur , yeni sunucularda sürekli kontroller yapılıyor dikkatli olmalısınız.
   Metin2 oynamak M2Bob'la güzel :thumbsup: