Yeni versiyon için öneri

Yeni versiyon için öneri

Merhaba.
      Benim önerim şu.
      Karakter 40 levele ulaştığında otomatik olarak bir lonca açmasını istiyorum.
      İsim daha önce biz tarafından verilmiş olabilir şayet bu olamıyorsa karakterin adınıda otomatik lonca adı yapabilir.

Gereksiz diye düşünenler olabilir.
      Ama ben çok faydalı olacağını düşünüyorum :)

Yardım ve Sorunlarınız İçin : [email protected]

UgurBey wrote:

Peki o isimde bir lonca var ise :D ozaman bugda kalacak eve geleceksin "ohooo kac saatdir bekliyor burada acaba" :D Ben iletirim ilerdeki güncellemelerde illaki göz önünde bulundurulur, hele su sorunlar bir cözülsünde.

zeki adam onu çözer bence ;)
      ilginiz için teşekkür ederim.
      bu arada sorunlar demişsiniz ne tarz sorunlar var

Yardım ve Sorunlarınız İçin : [email protected]
      @Bilbo55

Oyun üzerinde bircok acik var 1 levelde lonca acma yang bilmem ne bir ton acik. Sorun su ki, m2bob oyun dosyalarindaki aciklari kullanarak calisiyor, bu yasalar üzerinde bir suc teskil etmiyor. Yani sonucta oyun dosyalari bozuk, onlarin hatalari gidermeleri lazim bizlik birsey degil. Suc teskil edebilmesi icin Serverlarinda olan bir dosyayi veya ayari izinsiz yetki ile degistirmek yada hacklemek gerekiyor. Senin bu level örnegide bunla bagdasiyor tabi. Server üzerinde 40 level olarak ayarlarmis bir özelligi degistiremeyiz, buda en kisa süre önce yasadigimiz bir olay ile örnek vermek istiyorum :) biliyorsun toplama botu bir süre önce cogu özelligini kaybetti cok uzaklardan seri toplama falan, bunlarin gitmesinin sebebi, mt2 nin bu toplama olayini serverleri üzerinden fixlemesiydi, halada birsey yapamiyoruz sebebi ayni :)

RedCliff wrote:

Karakter 40 levele ulaştığında otomatik olarak bir lonca açmasını istiyorum.
      İsim daha önce biz tarafından verilmiş olabilir şayet bu olamıyorsa karakterin adınıda otomatik lonca adı yapabilir.

Bu öneri gelmiyecekdir. Gameforge Serverlerinde kac char lvl 40'a getiriyorsun? Cogu zaman 1 lonca'da bir kac hesab icin yetiyor.