Kesinlikle olması gerek bir kaç öneri

Kesinlikle olması gerek bir kaç öneri

Merhaba arkadaşlar benim bot için bi kaç önerim olucaktı.Çarımızı bota bıraktığımızda bazen siyah ekran oluyor açılmıyo yeniden başlatmamız gerekiyor.Daha sonra botu tekrar başlat diyip tekrar başlıyor benim önerim ise bir adet reset butonu olması mesela bu butona tıkladığımızda oyun kapansın açılsın daha sonra tekrar devam etsin.Bazen botu durduğumuzda ya da kapat aç yaptığımızda bi bakıyorum markette kalmış çar.Tekrar eski yerine götürüp orda botu başlatmak gerekiyor.Bunun için reset butonu bence çok güzel olur.

Birde diğer isteğim bazen envanter tam dolmuyor ya da bot bazı şeyleri satmıyor ya da benim istediğim şeyleri satmam gerekiyor yani bot markete git dediğimizde kendi markete gitse daha sonra tekrar devam etse çok güzel olur aslında.Çünkü bazen yatarken pot az kalıyor bot takılabiliyor arada ben kendim gidip aldığım oluyor.Bot mesela çok seri şekilde hiç portallardan geçmeden saniyeler içinde markete gidebiliyor.Böyle bir seçenek olsa çok güzel olur.

batuhan0088 wrote:

Merhaba arkadaşlar benim bot için bi kaç önerim olucaktı.Çarımızı bota bıraktığımızda bazen siyah ekran oluyor açılmıyo yeniden başlatmamız gerekiyor.Daha sonra botu tekrar başlat diyip tekrar başlıyor benim önerim ise bir adet reset butonu olması mesela bu butona tıkladığımızda oyun kapansın açılsın daha sonra tekrar devam etsin.Bazen botu durduğumuzda ya da kapat aç yaptığımızda bi bakıyorum markette kalmış çar.Tekrar eski yerine götürüp orda botu başlatmak gerekiyor.Bunun için reset butonu bence çok güzel olur.

Bu zaten var. Örnek veriyorum çarın CH1 De ve siyah ekran. Bot Ekranını açıp CH değiştiricisinden tekrar CH1 e bas. Oyun kapanmadan CH Değiştirir gibi tekrar aynı CH'ye girer ve siyahlık kalkar ortadan.

We Have Drogba. They Don't.

batuhan0088 wrote:

Bunu yukarda önerilen gibi ch tuslari ile yapabilirsin, yada m2bob ana panelindeki start stop tusunu kullanarak da yapabilirson, senin demek istedigini tam olarak anladim ben start-stopdan sonra bot durmasin devam etsin istiyorsun ama o mümkün degil cünkü bir kere oyun ile bagin kopuyor ve bot kendini tekrardan bagliyor bu sayede start stop falan bunlarda sifirlanmis oluyor. Umarim anlatabilmisimdir biraz karisik bir olay.

batuhan0088 wrote:

Birde diğer isteğim bazen envanter tam dolmuyor ya da bot bazı şeyleri satmıyor ya da benim istediğim şeyleri satmam gerekiyor yani bot markete git dediğimizde kendi markete gitse daha sonra tekrar devam etse çok güzel olur aslında.Çünkü bazen yatarken pot az kalıyor bot takılabiliyor arada ben kendim gidip aldığım oluyor.Bot mesela çok seri şekilde hiç portallardan geçmeden saniyeler içinde markete gidebiliyor.Böyle bir seçenek olsa çok güzel olur.

Dostum kurdugun cümlelerden pek birsey anlamadim ama bu özellik zaten botda var. Botdan pot bitince gidip almasini ayarlayabilirsin zaten. Ayrica bunu ister isinlanarak isterde yolu takip ederek yapmasini saglayabilirsin. Satin aldikdan sonrada gider kaldigi yerden devam eder zaten :) Diger bir söyledigin ise galiba yani benim anladigim botun topladiklarini satmasindan sitem ediyorsun, bunuda ayni sekilde bot üzerinden ayarlayabilirsin. Orada belirli + ve belirli lv. üzerinde satmamasini ayarlayabilirsin. He yok level ve + ile degil benim olayim diyorsan satmamsi gereken itemleri secersin diger tüm herseyi satar. :)