Merhaba Benim Yüzümden İnternet Cafedekiler Hepsi BAN Yedi :)

Merhaba Benim Yüzümden İnternet Cafedekiler Hepsi BAN Yedi :)

arkadaşlar internet cafe arkadşaımın köşede bir bilgisayar seçip botu orda kullanıyordum tabi haberleri yok depp frezee kaldırmıştım her gün 15 saat kullanıyordum botu ama çarlarım ban yemişti diye bi baktım internet cafe çalkalanıyor 8 yıllık oyuncu bir adam bile ban yemişti öğrenseler benim yüzümden yedikleri öldürürler bence beni internet cafenin çoğu metin2 tr ve pvp oynuyor tr oynayanların en az 25+ çarı banlanmış konuşmalarını dinlerken ticket felan atmışlar açabilirlermi acaba ?

muhammed84 schrieb:

geçmiş olsun kardeşim senin yerinde olsam o semti terk ederim :D o çarların imkanı yok açılmaz düşünsene bende bi ıp le 10-15 çarım banlanıyor bende yazarım internet cafede girdim diye baanlandı adam dinlermi sence :)

IP statik ise dinlerler. dynamic IP ise dinlemezler.

GEZO
      http://i.hizliresim.com/nAMJy5.jpg

Yukarıdan bakma insanlara tek beyin sende yok..

pisederem schrieb:

arkadaşlar internet cafe arkadşaımın köşede bir bilgisayar seçip botu orda kullanıyordum tabi haberleri yok depp frezee kaldırmıştım her gün 15 saat kullanıyordum botu ama çarlarım ban yemişti diye bi baktım internet cafe çalkalanıyor 8 yıllık oyuncu bir adam bile ban yemişti öğrenseler benim yüzümden yedikleri öldürürler bence beni internet cafenin çoğu metin2 tr ve pvp oynuyor tr oynayanların en az 25+ çarı banlanmış konuşmalarını dinlerken ticket felan atmışlar açabilirlermi acaba ?

ticket at, tickat'ta yalansız dolansız hangi hesapların var ise onları yaz yönetime, seninkiler banlı kalır diğerlerini açarlar benim bildiğim sabit IP olduğu için cafede yönetim zaten görüyor nerde ne hesapları açtığını vs vs, seninkileri kapalı bırakır diğer banlananlarla alakan olmadığını anlarlar açarlar. he uyanıklık yaparım açtırmaya uğraşırım diye boşa uğraşmada hepsiyle kullanılmışsa yemezler..

GEZO
      http://i.hizliresim.com/nAMJy5.jpg

Yukarıdan bakma insanlara tek beyin sende yok..

adamlara açıkladım korkarak ama birşey yapmadılar benden ticket açmamı istiyorlar ama bende banlanan hesapların e-mail adreslerini kafama göre açmıştım açamıyorumda bana ait olan hesapların ıd ve şifrelerini verdim kanıt olarak eklesinler İNŞALLAH açarlar yazık çünkü ticaretimde olmuştu o arkadaşlarla :) yazık oldu ama ÖZÜR DİLEDİM bana dedikleri giren girmiş bize inş açarlar dedi.

GEZO schrieb:

muhammed84 schrieb:

geçmiş olsun kardeşim senin yerinde olsam o semti terk ederim :D o çarların imkanı yok açılmaz düşünsene bende bi ıp le 10-15 çarım banlanıyor bende yazarım internet cafede girdim diye baanlandı adam dinlermi sence :)

IP statik ise dinlerler. dynamic IP ise dinlemezler.

Tüm bot hesaplarımı banlanan birine söyledim oda tickette gönderdi bunları kanıt niteliğinde bakalım açacaklarmı ama tahmin etmiyorum :)