Ban yememek için ayrıntılı öneriler

Ban yememek için ayrıntılı öneriler

Merhabalar değerli forum üyeleri, saygı değer arkadaşlarım,
      Ban yememek için ciddi anlamda bir yazı yazmak istiyordum ne zamandır.Forumda bu konulardan muzdarip çok fazla arkadaşımız var ve bende rahatsız oldum açıkçası.Madem para veriyoruz bir şeye karşılığını almak hakkımızdır elbette.Bende ban yiyen birisi idim çokça fazla şekilde.Yalnız 3 haftadır ban yemiyorum ve sizlere ayarlarımın resimlerini atacağım.Üstüne bir ik
      i not ekleyeceğim.

Hiç bir şekilde hızlı yürümeyi sonuna kadar açmayın.Hatta resimdekinin altında bile kullanın.290lara düşürün.
      Keza vurma da aynı şekilde yarı da kullanın

Güçlü beden veya hava kılıcı farketmez.Hiç bir şekilde zarar göreceğiniz skilleri kullanmayın.Örneğin : Ruh vuruşu kullanmayın.Bunun ban ile alakası yoktur.
      Kasılmak istediğiniz gibi kasılamazsınız.Siz hava kılıcını veya ruh vuruşunu yakıp vurana kadar slotlar sizi yatırabilir(İtemsizlere tavsiyemdir.).Zaten hile kullanıyorsunuz o yüzden hava kılıcı falan yakmayın yararını göreceksiniz tek vuruş - ve tek el açık olsun

Güçlü bedeni kullandığım için sadece mana potuna ihtiyacım yok bu yüzden bu da bir + sayılabilir.

Geldik kuru fasulyenin faydalarına arkadaşlar.İşte insanların ciddi anlamda muzdarip olduğu nokta burası.
      Beyaz liste olayını biliyorsunuz zaten.
      Sağdaki pickup ve wallhack'in kapalı olmasının sebebi char pot almaya gittiği zaman orada yere atılmış itemleri toplamasın diye kapalı tutulmalıdır.Bu bile bir ban sebebi olabilir.Herşeyi gözden geçirmemiz lazım.
      Sol tarafta ikinci şık işaretli.Herhangi bir oyuncu gelirse Ch değiştir.Geneliniz ilk seçeneği kullanıyor ve soldaki pickup açık oluyor.Adam video çekiyor ve yere bir item atıyor sizde otomatikmen topluyorsunuz. = Ban sebebi.
      İkinci gruptaki şık Gm gelirse oyundan çık.
      3. gruptaki şık Gm pm atarsa oyundan cık.
      Sağ gruptaki şık gm yakınsa pc beep sesi cıkartır.

Alt gruptaki seçenekler 4 kere ölürse ch değiştir.
      Lonca bagısı yapacaksanız %30dan itibaren yapmalısınız.%5 iken falan bağışlamayın anlaşılabilir.

Velhasıl kelam güzel kardeşlerim.Gelelim bir iki başka konuya.
      Mesela shopbot kuruyorsunuz ayarladıktan sonra direk kullanıyorsunuz siz ve 1 dakikanızı almıyor.Bu şekilde olmaz güzel kardeşlerim.En az 5 dakika bekleyin yerinizde sabit bir şekilde başka türlü anlaşılabilir.
      Ve ışınlanma mevzusuna gelelim.Bu özelliği kullanmaktan çekinmeyiniz.Bir yere ışınlanmak daha sağlıklı olabiliyor yürümekten.
      Ve geldim son ve en önemli konuya.Hileli çarınıza Ejderha parası çekmeyin.Benim 4 adet 75+ çarım gitti bu sebep yüzünden
      3 haftadır çekmiyorum ve ban yemedim hala ve de hilede her türlü özelliği kullanıyorum.
      Farklı ip adreslerinden girişler yapınız ve de her gün biriktirdiğiniz itemleri ve paranızı temiz ip ile girdiğiniz bir hesaba aktarınız
      Umarım dediklerim yardımcı olmuştur sizlere anlamadığınız ve sormak istediklerinizi iyi - kötü yorumlarınızı bekliyorum.Sağlıcakla kalınız.
      hocam benim sizlere bir sorum var ben istediğimden yüksek level 6 tane çar kastım birini lonca için kullanıcam diğer 5 ini satıcam henüz ban yemedim 3-5 gündür son açılan sw deyim diyorumki sattığım kişiler kullanırken ban yerse alan kişilere ayıp olur bu zamana kadar ban yemedim bugün o çarları kullanmayı bıraktım boş durmasınlar diyorum, sizce satmalı mıyım yoksa satmak için 1 hafta beklemeli miyim ?ban yiyebilirler diye ?( :saint:

Eien schrieb:

Bu ayarlarda oyunda durabiliyormu çar benim çarlar min ayarlarda bile 10 dk duramıyor :)

Merhaba @Eien ,
      Bence senin bilgisayarın da bir sıkıntı var.Metin2'yi kaldır tekrardan yüklemeyi dene.Bilgisayarını deep freeze ile koru.Metin2'yi temiz bir klasöre çek her defasında ve m2bob'u oraya yönlendir oradan gir eğer bozulursa tekrardan orjinal dosyalardan bi klasör yapıp oyununa devam edebilirsin.Net framework 4.+ yükle.Adobe'u güncelle.windows güncellemelerin tam olsun.Bu ve bunun gibi en ufak şey bile sıkıntı yaratabiliyor maalesef.
      @kenji2134 internetin 8 mbs akk takılıncada 3e düşüyor (akk 3.günde takılıyorum :) ) internet idare ediyor yav onda sıkıntı yok normal girince açılıyor çarlar botu başlatınca 10 dk bazen 20 falan düşmeye bazen direk saniyesinden düşüyor oyundan :( mehmetalierki metin2 sağlam pc de deepfreeze yok metin2 temiz klasörde m2bob ordan açılyıor netframwork falan yüklü programlar güncel windeows güncel ama hala kapanıyor istersen alpemixten bir pm gel bak