Ankündigung Dolandırıcı Siteler Serisi Bilgilendirme

Gördüğüm kadarıyla yaşadığınız problemler bitmek bilmiyor.Sizleri ekmek kapısı velinimet olarak görmesi gerekenler kazançların birer kapısı basamağı olarak görüyorlar farkediyorum ki bu hareketi daha önce yapmamız gerekirdi.
      Kısa zamanda içerisinde şahsımında içinde bulunacağı yang alış satış sitesi faaliyetine başlayacaktır. Adaletli olması sebebiyle kendi şahsımın sitesinin reklamını konu sabitleme gibi farklıklıklarla yapmayacağım lakin son süresini yaşayan oyunda birilerinin buradaki topluluğu kaale alması gerekiyor buradakiler olmasa kendilerininde birşey kazanamayacağını bilmeleri gerekiyor sözüm buradaki topluluktan para kazanan tüm site ve sahiplerinedir.
      @Fraud Man açıkçası kabasakala satış yaparken max. 80 90 liralık satmaya özen gösteriyorum. Gerekirse wonlarımı 2-3 parti olarak satıyorum. Bende isterim wonum güvenli satılsın, beklemiyim ama kabasakal piyasada en yüksek fiyatı veren site oluyor. Satacaksanız gidip 300 400 liralık wonu tek seferde hiç bir siteye satmayın derim ben.
      epinanka.com/
      yüksek fiyattan won alınır diyerek reklam başlatmış inceledik daha önceki dolandırıcı site sahiplerinden birilerine ait. Dikkatli olunuz kesinlikle yang won para vs hiçbirşey teslim etmeyiniz.Çevrenizdeki herkesi uyarınız.

1.Dolandırıcı olarak adlandırılan site elmasgame.com
      2.Dolandırıcı site ksoepin.com
      3.Dolandırıcı site oyunvar.net
      4.Dolandırıcı site oyundady.com
      5.Dolandırıcı site epinra.com
      6.Dolandırıcı site epinanka.com
      Siteleri kötülemek için ilgisiz alakasız yanıltıcı yazılar yapanlarda önce uyarılıcak aksini tekrar ederse uzaklaştırılıcaktır.Konunun amacı topluluğun dolandırıcılar tarafından dolandırılmamasına bir nebzede olsa uyarıda bulunmaktır.
      epinanka.com/ bazı üreticilerin uyarmamıza rağmen buraya götürüp satış yaptığını duyuyoruz lütfen uzak durunuz çevrenizdeki botcu arkadaşlarınızıda uyarınız.

1.Dolandırıcı olarak adlandırılan site
      elmasgame.com
      2.Dolandırıcı site ksoepin.com
      3.Dolandırıcı site oyunvar.net
      4.Dolandırıcı site oyundady.com
      5.Dolandırıcı site epinra.com
      6.Dolandırıcı site epinanka.com

Neu

itemsultan güvenilir mi dostlar itemciye benziyor emin olamadım
      Zihnini boşalt. Su gibi formsuz, şekilsiz ol. Şimdi, suyu bir bardağa doldurursan, su bardak olur. Onu çay demliğine doldur, o zaman su çay demliği olur. Bak, su akar, yayılır, damlar ya da parçalanır. Su gibi ol dostum.

Neu

gecen ıtemsultanı denedım bende ..yang satısı yaptım denemek amaçlı koyar koymaz cekıldı ılan
      ​1.si yang satısı yaptım ve 2 ayrı farklı chardan yang satıcam kısıye pm attım ve aradan 3-4 dk geçmeden 2 hesaba bırden maıllerıne farklı ıpden gırıs yapılmaya calıstıgı mesajını aldım dıkkatlı olun derım..
      2.si hızlı bakıye transferlerı hıkaye 1 gun sonrasına attılar bakıyeyıde ^^

Neu

site % 5 komisyon aldığını iddaa ediyor para çekerken 5 tl kesiyor düdüklüyor resmen yalancılar
      Zihnini boşalt. Su gibi formsuz, şekilsiz ol. Şimdi, suyu bir bardağa doldurursan, su bardak olur. Onu çay demliğine doldur, o zaman su çay demliği olur. Bak, su akar, yayılır, damlar ya da parçalanır. Su gibi ol dostum.