Ankündigung Dolandırıcı Siteler Serisi Bilgilendirme

Benutzer-Avatarbild

Beitrag von „Fraud Man“ ()

Dieser Beitrag wurde von „KIZILPENCE“ gelöscht ().
      Game Of Itemci

Bu gün ilk kez bir epin sitesinde ban yedim. Bilirsiniz itemci.com da sürekli 200 won 500 won stok var diye ilan var. Won bugu çıktı diyenler oldu yok toptan itemini satıp oyunu bırakmıştır diyenler oldu. Sözde site kurallarında aynı ilandan birçok defa konulmuyo eskiden şikayet ettiğimde bu tip ilanları kaldırırdılar ama bu ilanı şikayet ettiğimde satış yapıyor kaldıramayız diyorlar. Peki hiç bu ilan sahibine mesaj attığınızda size geri dünüş yaptımı bana hiç geri dönüş yapmadı. Bu gün ilk kez bu şekilde mesaj attım tanıdığım bir epin sitesine won lazım diye özelden tek bir mesaj dışardan bir sitenin ismini yazdım ve hemen hesabım kapatıldı. Tek bir uyarı verilmedi desteğe bağlandığımda reklam yaptınız yazıp direk desteği kapatıyolar. O ilanların sahibi normal bir satıcı olsa beni gidip 10 sn de desteğe şikayet etmez. Bu kadar hızlı ancak destek sisteminin kendisi ilanı koyarsa olur. Ve farkettiyseniz bu ilanın tekbir yere faydası var itemci.com a alım satım piyasası sahte ilanlarla düşerse diğer siteler zarar eder kendi iç ticareti yükselir.

Pazarlarda halen simya var. Bug olsa kalırmıydı hemde bu güncellemeyle.

dragonmyth schrieb:

Game Of Itemci

Bu gün ilk kez bir epin sitesinde ban yedim. Bilirsiniz itemci.com da sürekli 200 won 500 won stok var diye ilan var. Won bugu çıktı diyenler oldu yok toptan itemini satıp oyunu bırakmıştır diyenler oldu. Sözde site kurallarında aynı ilandan birçok defa konulmuyo eskiden şikayet ettiğimde bu tip ilanları kaldırırdılar ama bu ilanı şikayet ettiğimde satış yapıyor kaldıramayız diyorlar. Peki hiç bu ilan sahibine mesaj attığınızda size geri dünüş yaptımı bana hiç geri dönüş yapmadı. Bu gün ilk kez bu şekilde mesaj attım tanıdığım bir epin sitesine won lazım diye özelden tek bir mesaj dışardan bir sitenin ismini yazdım ve hemen hesabım kapatıldı. Tek bir uyarı verilmedi desteğe bağlandığımda reklam yaptınız yazıp direk desteği kapatıyolar. O ilanların sahibi normal bir satıcı olsa beni gidip 10 sn de desteğe şikayet etmez. Bu kadar hızlı ancak destek sisteminin kendisi ilanı koyarsa olur. Ve farkettiyseniz bu ilanın tekbir yere faydası var itemci.com a alım satım piyasası sahte ilanlarla düşerse diğer siteler zarar eder kendi iç ticareti yükselir.

Pazarlarda halen simya var. Bug olsa kalırmıydı hemde bu güncellemeyle.

Bende anında şikayet edip hesap kapattırıyordum site ismi veren oldugu zaman ve hemen kapatıyorlardı. Daha sonra birşey fark ettim adam xx sitesinin sahibi ve itemci.com da yang satıyor bu sıte kurallarına gore aykırı,şöyle yaptılar 1 saat kapalı kaldıktan sonra oadamın hesabı adamın nickname degiştirdiler adam satısa devam etti xd.Sadece site ismini birdaha reklam yapmaddı. sende açtır paran varsa AÇMIYORLARSA TÜM METİN2 SAYFAMDA GEREKLİ YERLERDE ETİKET EDECEĞİM DE REZİL ET BU KADAR BASİT
      Böyle iki yüzlü herkese eşit davranmıyorsa bir site zaten direk bağımı koparıyorum. Koydukları kural çıkarlarına ters düştüğünde koydukları kurala uymuyorlar. İşlerine nasıl gelirse öyle eşitlik yok. FB sayfalarında da aktifim konu açıp paylaştım günde o kadar won ticareti dönüyo sayfada anket kurduk o ilanı koyandan won alan var mı die 1 allahın kulu çıkmadı. Ama anadoluda piyasanın bu duruma gelme sebebi o sahte ilanlar. Millet wonu satmak için o ilanın altına koyuyor mecbur. Piyasada dibe vuruyo.

Ben ilanlara reklam yapmadım birine özel olarak mesaj attım. Alma amaçlı. Siteden değil dediğim gibi satsa daha karlı çıkıyor. Burdaki herkes won satıyor daha karlı bir yer söylendiğinde sana söyliyene cevap bile yazmadan hemen desteğe şikayet edermisin? Akşam üstü destekden yazana kadar 5 dk geçer 1 dk içinde ban yemessin. Won bugu bulundu sanıyodum. Oyunda bile önlem alındı itemcinin pisliği yüzünden.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „dragonmyth“ ()

dragonmyth schrieb:

Böyle iki yüzlü herkese eşit davranmıyorsa bir site zaten direk bağımı koparıyorum. Koydukları kural çıkarlarına ters düştüğünde koydukları kurala uymuyorlar. İşlerine nasıl gelirse öyle eşitlik yok. FB sayfalarında da aktifim konu açıp paylaştım günde o kadar won ticareti dönüyo sayfada anket kurduk o ilanı koyandan won alan var mı die 1 allahın kulu çıkmadı. Ama anadoluda piyasanın bu duruma gelme sebebi o sahte ilanlar. Millet wonu satmak için o ilanın altına koyuyor mecbur. Piyasada dibe vuruyo.

Ben ilanlara reklam yapmadım birine özel olarak mesaj attım. Alma amaçlı. Siteden değil dediğim gibi satsa daha karlı çıkıyor. Burdaki herkes won satıyor daha karlı bir yer söylendiğinde sana söyliyene cevap bile yazmadan hemen desteğe şikayet edermisin? Akşam üstü destekden yazana kadar 5 dk geçer 1 dk içinde ban yemessin. Won bugu bulundu sanıyodum. Oyunda bile önlem alındı itemcinin pisliği yüzünden.

dostum dediklerınde haklısındır degilsindir bilemicem adamların viral reklam politikasıdır belkide ama bu yasak birşey degil sonuçta ,ama adını verdigin itemci sitesi sadace metin2 tr de won satmıyor yüzlerce oyunca binlerce ürün satıyorlar siteye günde binlerce kişi giriyor küçük yang satan sitelerle karıştırmayın lütfen bu karancayla dinazoru karşılaştırmak gibi bişey , otomatik satışta kurallara çok aykırı bir durum olmadıgı sürece ve biri gelipte senin gibi başka bir sitenin adını kullanmadıgı sürece kimseye mudale etmıyorlar o dedın ılanın altına o ılandan daha yuksek fıyattan ılan koydum bana 10 dk da bır mesaj gelıyor genelde ve elınde sonunta satısımı yapıyorum millet gibi fiyat kırmıyorum sende fıyat kırma elınde sonunda satılacaksındır az sabret , bir daki ilanımda ss de alıp buraya atabılırım durmadan mesaj geldıgıne dair , ama banada ole reklam mesajı gelırse hıc beklemeden anında canlı destege sıkayet edıyorum ve ole 1-2 nıckı banlattım oldu
      @laroxy Kendinde söylüyorsun o ilandan daha yüksek bir fiyata koyduğun halde mesaj geliyor ve satılıyor. Millet kerizmide senden alıyor çok daha ucuz ilan varken hemde sürekli online. Üst üste 10 won satılır diye ilan koysan şikayet eden olduğunda kaldırmazlarmı ilanını kaldırırlar ama bu ilanı şikayet etsende kaldırmıyolar ve daha önce böyle ilan koyanı ben şikayet ettiğimde kaldırıyolardı. Won almak için mesaj atsanda tık yok ilanda. Akşam üstü desteğin en yoğun olduğu zaman ilan sahibinide normal bir satıcı farzedelim şikayet etti diyelim min 1 dk sürer ban yemen ama 1 dk sürmeden ban yedim ve destekte 20 kişi vardı benim desteğe ban sebebi sormam 15 dk sürdü normal biri 1 dk içinde banlatamaz o an. Kendi amaçları için koydukları ilan diyorum ben anlatmak istediğim bu ben ilk itemciden won işine girdim yüzlerce satış yaptım ama ilk kez bu yüzlerini görmüş oldum. Desteğe bağlandığımda sadece reklam diyip desteği kapattılar bir daha açmadılar. Kendi koydukları kurala uymayıp işine geldiği şekilde davrandıkları için yazıyorum ve ben fecebook sayfalarıyla oyun içindeki insanlarla site sahipleriylede iletişimde olan biriyim sonradan farkettim bu ilanın amacını çünkü başka farklı bir mantıklı açıklamasını bulamadım bunları bana başkası demedi bunları kendim yaşayıp gördüm.

Kısacası orda satış yaparken dikkat edin hakkı koyumayı canları nasıl isterse öyle yapıyolar işlerine gelmiyorsa banlıyolar. Tabi reklam ban sebebi ama arka planda dönen şey beni rahatsız etti ve o ilanlar normal birinin ilanı olsa bile eşit davranılmadı. Sorun reklam olsa girip başkasının telefon numarasıyla satış yapmak zor birşey diğil. Ama güven kaybettikten sonra olmuyor.