Ankündigung Dolandırıcı Siteler Serisi Bilgilendirme

SheronTR schrieb:

noroga00 schrieb:

Gamesatis sitesi hakkından yorumlarınız nelerdir 2007 den beri aktif görünüyor Whois kaydı bi incelemeye alırmısınız

Gamesatış kesinlikle tavsiye ederim burada 1 kuruşunuz heba olmaz. Hesabınızda 300 lira olsun gelin 6 ay sonra o parayı harcarsınız. Epin sultan siteye girer girmez ne koparsam kardır havası veriyor zaten sahibiyle küfürleştik arkadaşa yang alacaktık 20 won 16sını verdi gerisi kalmadı yarın dedi. Parayı yatırırken stok sorduk tabiki eşşek değiliz ama sıkıntı olmayacaklarını söylemişlerdi. Bende ana bacı sözdüm zaten pek haz etmiyordum kendilerinden bi kaç arkadaşımdanda böyle vuku bulan basitçe ve kalitesiz mevzular duymustum. Sokağa atacak paranız wonunuz varsa buraya satın. Epin evi ve ismini hatırlayamadığım 3 site de epin sultan sahiplerine ait. Sömürücü bi şirket(2-3 tane kurnaz tilki diyelim) ayık olun

ve arkadaslar G4gamer.com bir tanıdığım açıyor şuan aktif değil. Eskilerden Mustafa arkadasım işini iyi yapıyor ve gerçekten kaliteli bir sistem üzerine kurulu. İtemci.com gibi pazar sistemide olacak. Komisyon alıcak yani açılışa özel tabi komisyonlar düşük tutulur ve tabi itemci.com'dan çok daha kullanıslı ve detaylı geldi bana. @KIZILPENCE Biliyorum site reklamı yapmak yasak adminim ama şunu belirteyim bu adamın sitesinde en ufak bir payım yok benim hiç bir çıkarım yok sadece arkadaşım ve önceki sitelerini beğendiğim için ve fikirleri çok güzel olduğu için yazmak istedim. Biraz destek olmak istedim açıkçası, site sahibi buraya bunu yazdığımdan bile bi haberdir, modum uygun görmezseniz postun bu kısmını editleyebilir siniz :) Tşk ederim ark.lar

Not:siteye para atmayın arkadaslar aktif değil yapım aşamasında sadece bi bakın görün destek çıkın adama, üçkağıtcı dümencilerin arasından sıyrılacak bir yapıt olmus bence
      Edit:Zaten siteye para atılmıyormuş şimdi baktım alpha'da henüz.

Epinevi dediğiniz siteler ile alakasız. Binlerce kez satış yaptım yapmayada devam ediyorum hiç bir krş ta sıkıntım olmadı ne benden yana nede onlardan yana hiç bir sıkıntımız olmadı.

GEZO
      http://i.hizliresim.com/nAMJy5.jpg

Yukarıdan bakma insanlara tek beyin sende yok..

Platformun kurallarına uyalım ve birbirimize karşı saygılı olalım lütfen.Ayrıca burada yorum yapanların site sahibimi kullanıcı mı olduğunu anlamak bizler için zor olmasa gerek lütfen rica ediyorum kendi sitelerinizi ön plana çıkartıp rakip siteleri kötülemeyin, yıllardır forumda bu tarz konulara izin vermedik mağduriyet durumları oluşması sebebiyle konu açıp sabitledik ki buradaki insanlar mağdur olmasın.Kendi çıkarlarımızı düşünüp büyük paralar karşılığı reklam alıp x sitesine satın x sitesinden botu alın da diyebilirdik ama yapmadık ki burası adaletli olsun sizde kendinize yakışır şekilde davranın.
      Aslı astarı olmayan yorumlar hala silinmemiş ne komedi.
      Şu dolandırıcıdır bu dolandırıcıdır. Burada dolandırıcı siteleri öne çıkarttık ama sanırım yarası olan gelmiş yorum atmış rakiplerini sektörde alaşağı edemeyip arkasından filmler çevirerek alaşağı etmeye çalışmış. Sektörün eskilerine dolandırıcı diyerekten yenilerini ön plana sokmaya çalışıyorlar.
      Bana güvenirken iki kere düşünmen gerektiğini düşünüyorum :thumbdown:
      goo.gl/7cazoB 8o

KIZILPENCE schrieb:

Epinra.com yüksek fiyattan won alınır diyerek reklam başlatmış inceledik daha önceki dolandırıcı site sahiplerinden birilerine ait. Dikkatli olunuz kesinlikle yang won para vs hiçbirşey teslim etmeyiniz.Çevrenizdeki herkesi uyarınız.

1.Dolandırıcı olarak adlandırılan site elmasgame.com
      2.Dolandırıcı site ksoepin.com
      3.Dolandırıcı site oyunvar.net
      4.Dolandırıcı site oyundady.com
      5.Dolandırıcı site epinra.com

Siteleri kötülemek için ilgisiz alakasız yanıltıcı yazılar yapanlarda önce uyarılıcak aksini tekrar ederse uzaklaştırılıcaktır.Konunun amacı topluluğun dolandırıcılar tarafından dolandırılmamasına bir nebzede olsa uyarıda bulunmaktır.

Güncel halidir.bazıları hala reklam botlarına devam ediyor yüksek fiyattann yanglarınızı alırız diyip sizleri mağdur etmesinler tuzaklarına düşmeyin.
      Aktifgame dolandırıcılığı
      Aktifgame yi de listeye ekleyin olayı anlatıyorum. Ben çok uzun süredir pek çok siteye yang satışı yaptım bunlara da baya satışım olmuştur. Neyse cuma gecesi yılbaşından kalma 190-200 won arası bir yangım vardı. Paraya ihtiyacım olduğu için artık satayım dedim. Yangı bunlara 852 liraya sattım site bakiyeme eklediler. Bakiye çekme talebi oluşturdum sabah saat 6-7 gibi para çekme talebimin reddedildiğini gördüm. Ardından canlı desteğe yazdım bana acil lazımmı pazartesi göndersek olurmu dediler. Ben de olur dedim talebi oluşturayımmı dedim pazartesi oluşturursun anlık olarak göndeririz dediler. Pazartesi yani bu gün çekme talebi oluşturdum akşam reddedildiğini gördüm. Canlıd etseğe bağlanıp sorduğumda yang aldığımız çar ban yedi ondan vermiyoruz dediler. Ardından canlı destek ten de banladılar. Bu siteye yang satışı yapmamanızı tavsiye ederim.

ashimas schrieb:

Aktifgame yi de listeye ekleyin olayı anlatıyorum. Ben çok uzun süredir pek çok siteye yang satışı yaptım bunlara da baya satışım olmuştur. Neyse cuma gecesi yılbaşından kalma 190-200 won arası bir yangım vardı. Paraya ihtiyacım olduğu için artık satayım dedim. Yangı bunlara 852 liraya sattım site bakiyeme eklediler. Bakiye çekme talebi oluşturdum sabah saat 6-7 gibi para çekme talebimin reddedildiğini gördüm. Ardından canlı desteğe yazdım bana acil lazımmı pazartesi göndersek olurmu dediler. Ben de olur dedim talebi oluşturayımmı dedim pazartesi oluşturursun anlık olarak göndeririz dediler. Pazartesi yani bu gün çekme talebi oluşturdum akşam reddedildiğini gördüm. Canlıd etseğe bağlanıp sorduğumda yang aldığımız çar ban yedi ondan vermiyoruz dediler. Ardından canlı destek ten de banladılar. Bu siteye yang satışı yapmamanızı tavsiye ederim.

Bilgilendirme için teşekkürler ama kanıt niteliğinde bir şeyler ss falann ekleseniz daha güzel olurdu eskiden bende o siteyle çalışırdım böyle yaptılarsa onlarda bozdu demek. Aslında o kadar büyük miktar hiç bir siteye bir anda verilmemeli ne kadar güvenilir olsa dahi.

İNFANTRY schrieb:

Bilgilendirme için teşekkürler ama kanıt niteliğinde bir şeyler ss falann ekleseniz daha güzel olurdu eskiden bende o siteyle çalışırdım böyle yaptılarsa onlarda bozdu demek. Aslında o kadar büyük miktar hiç bir siteye bir anda verilmemeli ne kadar güvenilir olsa dahi.

Eskiden benimde oraya baya satışım olmuştu bu sebeple o kadar büyük bir miktarı direkt verdim yoksa vermezdim. Sanırım siteyi de başkalarına devretmişler tasarımı falan da değişmiş eskiden facebook.com/yns144 bu çocuk yönetiyordu orayı söyledikelrine göre yazın devralmışlar siteyi. Neyse artık olan oldu demek ki hiç kimseye %100 güvenmeyeceksin. Açıkçası yangı aldıktan sonra çarlarının da ban yediğini düşünmüyorum 850 lira az bir miktar değil direkt botla yapsam hadi neyse en azından cebimden çıkmamış diyeceğim ama nesne marketten sandık alıp satarak yapmıştım bu yangı. KKalkıp durup dururken hemde hiç beklemediğim sitelerden birinin iş koyması kötü oldu.

ashimas schrieb:

İNFANTRY schrieb:

Eskiden benimde oraya baya satışım olmuştu bu sebeple o kadar büyük bir miktarı direkt verdim yoksa vermezdim. Sanırım siteyi de başkalarına devretmişler tasarımı falan da değişmiş eskiden facebook.com/yns144 bu çocuk yönetiyordu orayı söyledikelrine göre yazın devralmışlar siteyi. Neyse artık olan oldu demek ki hiç kimseye %100 güvenmeyeceksin. Açıkçası yangı aldıktan sonra çarlarının da ban yediğini düşünmüyorum 850 lira az bir miktar değil direkt botla yapsam hadi neyse en azından cebimden çıkmamış diyeceğim ama nesne marketten sandık alıp satarak yapmıştım bu yangı. KKalkıp durup dururken hemde hiç beklemediğim sitelerden birinin iş koyması kötü oldu.

Geçmiş olsun çok büyük miktarda yang vermişsin keşke az az dağıtsaydın güvenilir sitelere.Güven yok şimdiki sitelerin çoğu sahtekar adilerden oluşuyor.
      Güç daima kıskanılır.

ashimas schrieb:

geçmiş olsun dostum yang sitelerinede direk satmak yerine ,parça parça oyuncuya satılan sitelerden sat komısyon alıyolar ama çok daha güvenlikli oluyor reklam olmasın diye yazmıyorum ama 2-3 adet var artık bu tip siteler
      Oyunbakiyesi sitesine 21 wonluk bir satış gerçekleştirdim ve bakiyemi transfer ettim yarım saat sonra baktığımda ise transferimin iptal edildiğini görüyorum. desteğe bağlanayım dedim offline olmuş. gündüz tekrardan bağlanmayı deniyecem. umarım bir yamuk yapmazlar deneyimlerimi sizinle paylaşmak istedim. ilgili fotoğraf [/url][/img]