Ankündigung Dolandırıcı Siteler Serisi Bilgilendirme

Gördüğüm kadarıyla yaşadığınız problemler bitmek bilmiyor.Sizleri ekmek kapısı velinimet olarak görmesi gerekenler kazançların birer kapısı basamağı olarak görüyorlar farkediyorum ki bu hareketi daha önce yapmamız gerekirdi.
      Kısa zamanda içerisinde şahsımında içinde bulunacağı yang alış satış sitesi faaliyetine başlayacaktır. Adaletli olması sebebiyle kendi şahsımın sitesinin reklamını konu sabitleme gibi farklıklıklarla yapmayacağım lakin son süresini yaşayan oyunda birilerinin buradaki topluluğu kaale alması gerekiyor buradakiler olmasa kendilerininde birşey kazanamayacağını bilmeleri gerekiyor sözüm buradaki topluluktan para kazanan tüm site ve sahiplerinedir.
      @Fraud Man açıkçası kabasakala satış yaparken max. 80 90 liralık satmaya özen gösteriyorum. Gerekirse wonlarımı 2-3 parti olarak satıyorum. Bende isterim wonum güvenli satılsın, beklemiyim ama kabasakal piyasada en yüksek fiyatı veren site oluyor. Satacaksanız gidip 300 400 liralık wonu tek seferde hiç bir siteye satmayın derim ben.
      epinanka.com/
      yüksek fiyattan won alınır diyerek reklam başlatmış inceledik daha önceki dolandırıcı site sahiplerinden birilerine ait. Dikkatli olunuz kesinlikle yang won para vs hiçbirşey teslim etmeyiniz.Çevrenizdeki herkesi uyarınız.

1.Dolandırıcı olarak adlandırılan site elmasgame.com
      2.Dolandırıcı site ksoepin.com
      3.Dolandırıcı site oyunvar.net
      4.Dolandırıcı site oyundady.com
      5.Dolandırıcı site epinra.com
      6.Dolandırıcı site epinanka.com
      Siteleri kötülemek için ilgisiz alakasız yanıltıcı yazılar yapanlarda önce uyarılıcak aksini tekrar ederse uzaklaştırılıcaktır.Konunun amacı topluluğun dolandırıcılar tarafından dolandırılmamasına bir nebzede olsa uyarıda bulunmaktır.
      epinanka.com/ bazı üreticilerin uyarmamıza rağmen buraya götürüp satış yaptığını duyuyoruz lütfen uzak durunuz çevrenizdeki botcu arkadaşlarınızıda uyarınız.

1.Dolandırıcı olarak adlandırılan site
      elmasgame.com
      2.Dolandırıcı site ksoepin.com
      3.Dolandırıcı site oyunvar.net
      4.Dolandırıcı site oyundady.com
      5.Dolandırıcı site epinra.com
      6.Dolandırıcı site epinanka.com
      itemsultan güvenilir mi dostlar itemciye benziyor emin olamadım
      Zihnini boşalt. Su gibi formsuz, şekilsiz ol. Şimdi, suyu bir bardağa doldurursan, su bardak olur. Onu çay demliğine doldur, o zaman su çay demliği olur. Bak, su akar, yayılır, damlar ya da parçalanır. Su gibi ol dostum.

gecen ıtemsultanı denedım bende ..yang satısı yaptım denemek amaçlı koyar koymaz cekıldı ılan
      ​1.si yang satısı yaptım ve 2 ayrı farklı chardan yang satıcam kısıye pm attım ve aradan 3-4 dk geçmeden 2 hesaba bırden maıllerıne farklı ıpden gırıs yapılmaya calıstıgı mesajını aldım dıkkatlı olun derım..
      2.si hızlı bakıye transferlerı hıkaye 1 gun sonrasına attılar bakıyeyıde ^^
      site % 5 komisyon aldığını iddaa ediyor para çekerken 5 tl kesiyor düdüklüyor resmen yalancılar
      Zihnini boşalt. Su gibi formsuz, şekilsiz ol. Şimdi, suyu bir bardağa doldurursan, su bardak olur. Onu çay demliğine doldur, o zaman su çay demliği olur. Bak, su akar, yayılır, damlar ya da parçalanır. Su gibi ol dostum.

nasıl yani satıyımmı dün ilk defa yang satayım dedim 1 wonum vardı onu enucuzepine satmak istedim sıraya koydular dünden beri 1. sıradayım ne hesaptan yangı çektiler nede birşey dediler hesabın şifresini değiştirip başka 6 tlye satan güvvenilir bir site söyleseniz onamı geçeyim yoksa sorun çıkmazmı

miella schrieb:

enucuzepin şimdilik paramı verdi 6 tl 1 won 24e tamamlayıp m2bob alıcam bana güvenli gibi geldi tek sıkıntısı ıd pw istemesi onuda boş bir çar açıp ona koyup veriyorum

kanka konuyu oku baştan sona güvenilir epinsulta kso falan sat yangını bilinmedik sitelere satma dayıdan bi replik geldi aklıma onu yazdım bilindik sitelere sat wonunu aman diyim bide 20 30 won birden satma 4 5 won sat bişey olursa gider emeğin tamam

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.

Vries schrieb:

miella schrieb:

enucuzepin şimdilik paramı verdi 6 tl 1 won 24e tamamlayıp m2bob alıcam bana güvenli gibi geldi tek sıkıntısı ıd pw istemesi onuda boş bir çar açıp ona koyup veriyorum

kanka konuyu oku baştan sona güvenilir epinsulta kso falan sat yangını bilinmedik sitelere satma dayıdan bi replik geldi aklıma onu yazdım bilindik sitelere sat wonunu aman diyim bide 20 30 won birden satma 4 5 won sat bişey olursa gider emeğin tamam

epinevi.com de güvenilir bakiye birikimi yapmısdım bugun çekme işlemi yapdım cuma ver çarşamba günleri yatırılıyormus yarın yatar heralde.

sekeletonor schrieb:

Vries schrieb:

miella schrieb:

epinevi.com de güvenilir bakiye birikimi yapmısdım bugun çekme işlemi yapdım cuma ver çarşamba günleri yatırılıyormus yarın yatar heralde.

o oyunda reklamları yapılan kso hariç alayını .... ed alayı yalan dolan kolpa bak sana sayıyorum sadece bunlara sat epinsultan kso ben bunlara satarım kso da ara bozuyor ama gideri var garanti sen epinsultana sat sıkıntı çıkmaz inş

Vahşetin ortasında şafak vakti açan bir çicek gibi ışıldıyorum.Kir ve çamurdan yükseldim.Ben bataklıkta açan bir çiçeğim.Ben güzelliğin ta kendisiyim.
      Merhaba Arkadaşlar, Ben OpalGame.com ' dan Ayhan. Uzun süredir forumu takip ediyorum ama yazma gereksinimi duymamıştım. Dolandırıcı siteler hakkında bir şeylerden bahsetmek istiyorum. Bizleri belki tanıyanınız vardır belki de ilk defa duyuyorsunuz ismimizi. OpalGame olarak her zaman oyuncuya hizmet ettik en düşük maliyetlerle müşterilerimizin karşısına ürünleri sergiledik. Bunu fırsat bilip bizler üzerinden bile ödeme alarak müşterileri dolandırdılar. Ben şahsım tarafından işlem gerçekleştiren herkese para iadesi yada ürünlerini teslim ettim. Biz bu sektörde faaliyet gösterirken sürekli dolandırıcıları ifşaladık. Sektörü doyuran büyük yang tedarikçileri bu konudan geçiyor sürekli. Normalde şahsım olarak dışarıdan yang tedarik etmiyorum kendi ürettiklerimi satıyorum fakat sizler mağdur olmamanız için elimden geleni yapıcam. Şu an tekrar alt yapı hazırladım yang satışlarına başlıyorum sizlerde satmak isterseniz sürekli alırım. Piyasadaki en düşük fiyatı verdiğim için oyunculara, sizlerde hoş görün ki diğer sitelerden alım fiyatım düşük olacaktır bir miktar. Banka komisyonu vs çok düşük rakamlar kalıyor. Ayrıca başlangıç için alım gücümüz düşük olacaktır. Tekrar sektörü canlandırdıktan sonra fiyatlar artış gösterir alım gücümüz yükselir.
      Sektör ile ilgili sorularınızı özelden veya konu içerisi yanıtlayabilirim.
      İlgi alakanıza teşekkür ederim saygılarımı sunarım.
      Lütfen ama lütfen GPAY PAYTR ibaresini görmediğiniz ''PAYTR VE GPAY OLSA DAHİ ÖDEME EKRANINDA SAĞ ÜST TARAFTA SİTENİN KENDİ LOGOSU DIŞINDA LOGO MEVCUT İSE ÖDEME YAPMAYINIZ, YÖNLENDİRME LİNKLERİNE DE ÖDEME GERÇEKLEŞTİRMEYİNİZ. BİR SİTEYİ EN KOLAY ÖDEME SAĞLAYICILARINDAN DOLANDIRICI OLUP OLMADIĞINI ANLARSINIZ.'' , üye paneli bile olmayan ayrıca SADECE BANKA HESAPLARI MEVCUT olan sitelerden uzak durun.
      BİLDİĞİNİZ SİTELERDEN ALIM-SATIM İŞLEMİ GERÇEKLEŞTİRİN.