Ankündigung Dolandırıcı Siteler Serisi Bilgilendirme

Lütfen konuyu sohbet kısmına çevirmeyini ne üretip ne sattığınızı bu konu altından konuşmayınız.Bizler a dan z ye hangi site kimin kim nasıl iş yapar kim ne kadar satar biliyoruz.Konuda belirttiğimiz gibi bizlerin sizleri şuraya sat buraya sat gibi yönlendirmeleri uygun olmaz.Bu sebeple tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun oluruz.Güvenilir olarak adlandırılan sitelerde de sorunlar çıktığını duyuyoruz epin kodlarının geçersiz olduğunu m2bob keylerinde sorunlar çıktığını yang teslimlerinden sonra 2 3 gün paraların geç yollandığını yazın bu tarz şikayetlerinizi konu altından
      haliyle satıcılar çok olduğu için yang fiyatları epey düştü. bu duruma bir el atmak gerekiyor diye düşünüyorum. benim önerim yangları mümkün olduğunca kullanıcılara satmak. itemci veya. çeşitli serverlerin facebook grupları var oradan ulaşılabilir. siteler ne kadar az alım yaparlarsa ellerindeki yang az olduğundan dolayı fiyatı arttırmak zorunda kalacaklardır. bu konuda sizin de görüşlerinizi okumak isterim
      Sıkıntı zaten itemci gibi sitelerde fiyat düşürmekten meydana geliyor siteler 1 tl den rahat rahat satarken itemcide 50 kurusa kadar görünüyor herkes bir kurala uysa zaten alacaklar hem oyunda erken satılsın diye fiyat indir. Hem yangı erken satmak için fiyat indir. 1 hafta sonra 20tl olursa won şaşırmam bizim türklerde ticaret kafası yok.
      @eowyn haklısın örgütlenmeye örgütlenelimde itemciden ilan açıyorum 1won 70 tl diye yüzüne bakan yok inatla satmama kararı aldım aradan yaklasık 8-9 gün geçti geldigim nokta en baştakı nokta ve şöyle bi durum daha var çoğu arkadaşımızın evinde 2. internet veya farklı baglanabılcegi vpn falan imkanı yok adam kastıgını günlük satıp 40 lirada olsa 50 lirada olsa bişey almak istiyor çünkü ertesi gün açtıgında bütün hesaplar zaten gidiyor bekleme durumu olmuyor bende bu konudan çok müzdaribim.
      oyuncumarket.com 'a ne oldu bilen var mı ?
      siteyi bulamıyorum da
      Zihnini boşalt. Su gibi formsuz, şekilsiz ol. Şimdi, suyu bir bardağa doldurursan, su bardak olur. Onu çay demliğine doldur, o zaman su çay demliği olur. Bak, su akar, yayılır, damlar ya da parçalanır. Su gibi ol dostum.

Sadece dolandırıcı siteleri yazmanız tavsiye edilir,ondan ziyade xx sitesinde satış yapın derseniz ve sizde orada satıyorsanız kendinize rakip seçmiş olursunuz kısacası. "Şahsi fikrimdir bu botta taktik vermeye benzer ve verdiğiniz taktikler size hep rakip olarak çıkmıştır,paylasmak güzeldir ama uyanık olmak ondan daha güzeldir" bazı şeylere dikkat edin arkadaşlar..
      kabasakalonline dan bugünden itibaren alışverişi kesmiş bulunmaktayım. muadili siteler daha güvenilir ve hızlı çalışıyor.

şikayetvar.com'daki şikayetleri en baştan okusaydım kesinlikle bu firmayla çalışmazdım. canlı desteğe çoluk çocuk koyuyorlar hiçbir şeyden anladıkları yok yalnızca zaman kaybı.

yang satışı için id şifre veriyorsunuz hesapta fazladan 500-600k para olursa onu affetmeyip alıyorlar sıfırlıyorlar hesabı.

satış için 24 saat beklediğimi biliyorum ki bu hem riskli hem de güvenilir değil. sorduğumuzda ise " sıra var efendim " gibisinden zırvalıklarla karşılaşıyorum. ve aynı şekilde hesaptaki küsüratı da temizliyorlar sorduğumuzda ise yoktu diyorlar.

hesabınızdan bakiye çekmek istiyorsunuz sabah oluşturduğunuz talebi başka siteler 5 dk içerisinde hallederken saatlerce bekletip eft saatini geçiriyorlar. sordugumuzda ise "muhasebe ilgileniyor bilgimiz yok" gibisinden yanıt alıyorsunuz .

siteye dolandırıcı demiyorum ama bu yaptıkları hiç hoş değil ve insanda güven duygusu bırakmıyor.

kısacası güvenilir değil kanaatimce.
      kabasakal üzerinde bulunan bakiyenizi çekin.

Bunlara yang satmanızı tavsiye etmiyorum.

Destan için ucuzdan yüklü miktarda yang satışı geçtim
      Sürekli işlemi takip edip ne zaman alacakları sordum.

İlk sipariş geçtiğimde, öğlen dediler
      Öğlen sorduğumda akşam dediler
      Akşam sorduğumda sabah dediler

Ertesi günün sabahında sorduğumda öğlen dediler
      Öğlen 1 saate alıyoruz dediler.
      2 Saat sonra almadınız yazdım aktarıyoruz dediler.

İşlem durumunu sormak yerine hesaba girip kontrol ettim 190m kalmıştı.

Aradan uzun bir zaman geçti kontrol amaçlı hesaba girdiğimde ban yemişti.
      Hemen destek bölümüne bağlanıp olan biteni anlamaya çalıştım.

SSLER AŞAĞIDA

Spoiler anzeigen

Burada salak gibi içinde en son gördüğüm miktarı söyledim
      Büyük ihtimalle daha az kalmıştı
      Çünkü son kontrolümden sonra uzun süre kontrol etmedim.

:)

Tüm bu konuşmadan sonra satılan yang miktarını bile eksik geçtiler. ( Çöp olan miktar satılan miktardan kat kat fazlaydı )
      Haftada kaç kişiyi böyle dolandırıyorlar bilemem.
      Şimdi bu SSler üzerine belki konuşmayı hatırlarlar :)

Bu yaşananların üzerine siteden hemen bulunan tüm bakiyeyi çekmek için işlem yaptım.
      Desteğe bağlanıp 5 TL yerine 10 TL kesinti yapın dedim (Hemen Kurtulayım)
      Normalde çok uzun sürede geçen bakiye 2 dakikada geçti.

Bunları gördüğü halde oraya yang satanın aklından şüphe ederim :)

Bu şekilde çalışan bir siteye yang satacaksanız, ben daha iyisini açayım siz bana satın.
      Hem Kullanıcı bilgilerini veriyorsun hem 48 saate yakın bekliyorsun ( sadece satış için )
      Adam oyalamaktan başka bir şey yapmıyorlar.
      Bakiye çekmek için günlerce bekleyenler var :)

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „Zynix“ ()

@Zynix sizin için zor bir süreç olmuş. Eskiden yangi verirdin paran geçerdi. Şimdi içindeki yangın bitmesini beklemek saçma sistem. Eğer ben sana 100m veriyorsam o 100m i dağitirken güvenliğini sen sağlamak zorundasin. 100 mi 5m 20m şeklinde 20 kişiye satilirsa ban yememesi mucize. Umarım siteler bu sistemden vazgeçerler.

We Have Drogba. They Don't.

Zynix schrieb:

kabasakal üzerinde bulunan bakiyenizi çekin.

Bunlara yang satmanızı tavsiye etmiyorum.

Destan için ucuzdan yüklü miktarda yang satışı geçtim
      Sürekli işlemi takip edip ne zaman alacakları sordum.

İlk sipariş geçtiğimde, öğlen dediler
      Öğlen sorduğumda akşam dediler
      Akşam sorduğumda sabah dediler

Ertesi günün sabahında sorduğumda öğlen dediler
      Öğlen 1 saate alıyoruz dediler.
      2 Saat sonra almadınız yazdım aktarıyoruz dediler.

İşlem durumunu sormak yerine hesaba girip kontrol ettim 190m kalmıştı.

Aradan uzun bir zaman geçti kontrol amaçlı hesaba girdiğimde ban yemişti.
      Hemen destek bölümüne bağlanıp olan biteni anlamaya çalıştım.

SSLER AŞAĞIDA

Spoiler anzeigen

Burada salak gibi içinde en son gördüğüm miktarı söyledim
      Büyük ihtimalle daha az kalmıştı
      Çünkü son kontrolümden sonra uzun süre kontrol etmedim.

:)

Tüm bu konuşmadan sonra satılan yang miktarını bile eksik geçtiler. ( Çöp olan miktar satılan miktardan kat kat fazlaydı )
      Haftada kaç kişiyi böyle dolandırıyorlar bilemem.
      Şimdi bu SSler üzerine belki konuşmayı hatırlarlar :)

Bu yaşananların üzerine siteden hemen bulunan tüm bakiyeyi çekmek için işlem yaptım.
      Desteğe bağlanıp 5 TL yerine 10 TL kesinti yapın dedim (Hemen Kurtulayım)
      Normalde çok uzun sürede geçen bakiye 2 dakikada geçti.

Bunları gördüğü halde oraya yang satanın aklından şüphe ederim :)

Bu şekilde çalışan bir siteye yang satacaksanız, ben daha iyisini açayım siz bana satın.
      Hem Kullanıcı bilgilerini veriyorsun hem 48 saate yakın bekliyorsun ( sadece satış için )
      Adam oyalamaktan başka bir şey yapmıyorlar.
      Bakiye çekmek için günlerce bekleyenler var :)

aktifgame de bu kişilere aittir arkadaşlar dikkat edin derim 2side aynı site sürekli aynı durumlar yaşanıyor ben 2 aydrır satmayı bıraktım buralara ki dahada bulaşmam ki aktif game 1 gundur hiç bir şekilde açılmıyor bende