Ankündigung Dolandırıcı Siteler Serisi Bilgilendirme

g4gamer.com/ilan-ver/ arkadaşlar bu site güzelmiş. hem itemci gibi ilanda verebiliyorsun %0 komisyon. Fakat canlı destek biraz seyrek çalışıyor sanırım o kötü yanı. Yeni beta sürümden çıkmış popülarite arttıkca o da düzelir inş. yang satışı yaptım fakat ilan sistemini denemedim deneyen arkadas varsa yesillendirebilir mi...

site turkeyde spam reklamında gördüm

edit: beyler ilan özelliğinide denedim yemin ederim enfes olmuş İnş göründüğü gibi sistematikte iyidir gerçekten tebrik ederim.

Dieser Beitrag wurde bereits 1 mal editiert, zuletzt von „SheronTR“ ()

berkke1 schrieb:

Fraud Man schrieb:

Kafanıza göre sitelere yang satmamayı tercih edin bu piyasada kendini köklü göstermeye çalışan tonla site var ona bakarsan epinsultan denen firma oyunbakiyesi epinevi gamexpin eforgame ve itemsultan'ında sahibidir...

burakbaser14 schrieb:

EPİNEVİ GÜVENİLİR Mİ ARKADASLAR

Umarım yardımcı olmuşumdur :)

Kafanıza göre her siteyi tek kişinin olarak göstermenizin amacı nedir halaa anlamış değilim..,
      Epinevi Tek bir kişinindir diğer bahsedilen sitelerle hiç bir alakası yoktur.
      Binlerce satış yaptım ve yapmayada devam ediyorum, bence güvenilir bir sitedir.

GEZO
      http://i.hizliresim.com/nAMJy5.jpg

Yukarıdan bakma insanlara tek beyin sende yok..

Yaptığım şey bi eşya satıyorum alıcıya şu siteden alırsan işimi görürsün demek oldu tek kişiye söyledim reklam mı oldu bu itemci'nin sahibi biraz reklamın anlamını bilmiyo sanırım buraya koyuyorum belki görüp öğrenir.

reklam
      ad
      1.
      bir şeyi geniş yığınlara tanıtmak, beğendirmek ve böylece o şeyin daha çok istenmesini, alınmasını, satılmasını sağlamak için söz, yazı ve benzeri araçlarla yapılan her türlü tanıtma çabası.
      Güç daima kıskanılır.
      Bu kategoriye yüzlerce kelime içerik yazıp bilmeyen oyuncuları bilgilendirmek için ne kadar çaba sarfetsem de kategorinin tek amacı site sahiplerinin diğer sitelere göre kendi sitenin bir nevi reklamını yapmak oldu. El ağzından bir ricaya kendi sitesinin ufak bir reklamınıyla dolmuş kategoride dolandırıcı siteler serisi yapıyoruz ne trajedik değil mi? Uzun zamandır dolandırıcı siteler serisine yeni site eklenmiyor bu gidişle eklenicek gibide görünmüyor eğer yeni bir site sizlerden yüksek fiyata yang almaya çalışıyorsa o site dolandırıcıdır bu hipotez artık çürümeyecek geriye kalan tüm siteler güvenilirdir.

Ah reklam mı yapıcaktık ? epinevi epinsultan goepin epincity eforgame g4gamer yok bilmem ne de daha cabası işte kim kime satıyorsa satsın sektör zaten patlamış bu saaten sonra temel fadimeye varmasa leyla mecnuna kaçmasa kaç yazar hadi eyvallah
      Bana güvenirken iki kere düşünmen gerektiğini düşünüyorum :thumbdown:
      goo.gl/7cazoB 8o

Fraud Man schrieb:

Bu kategoriye yüzlerce kelime içerik yazıp bilmeyen oyuncuları bilgilendirmek için ne kadar çaba sarfetsem de kategorinin tek amacı site sahiplerinin diğer sitelere göre kendi sitenin bir nevi reklamını yapmak oldu. El ağzından bir ricaya kendi sitesinin ufak bir reklamınıyla dolmuş kategoride dolandırıcı siteler serisi yapıyoruz ne trajedik değil mi? Uzun zamandır dolandırıcı siteler serisine yeni site eklenmiyor bu gidişle eklenicek gibide görünmüyor eğer yeni bir site sizlerden yüksek fiyata yang almaya çalışıyorsa o site dolandırıcıdır bu hipotez artık çürümeyecek geriye kalan tüm siteler güvenilirdir.

Ah reklam mı yapıcaktık ? epinevi epinsultan goepin epincity eforgame g4gamer yok bilmem ne de daha cabası işte kim kime satıyorsa satsın sektör zaten patlamış bu saaten sonra temel fadimeye varmasa leyla mecnuna kaçmasa kaç yazar hadi eyvallah

Sanane ki? Söz sahibiyle çelişiyorsa orda sıkıntı vardır. Hem milleti yanlış (veyahut doğru orasını bilemem) yönlendiren kişileri, doğrudan veya dolaylı reklam yapan, menfaat veya kar amacı kokan postları yazıları ve söyleyenleri yaptıkları için sitem ediyorsun hem de bunu yaparak o konvoya dahil oluyorsun, sofraya bir tabakta sen oluyorsun diğerlerinin yanına ;)

Aklı olan zaten kaşır daldırmaz o zaten alenen açık ama ne demişler alla pulla boku sat dön arkana bak alan olur. Ha mazlum, ha kötü nolursa olsun vebal büyük günah. Zorlama güzel olsaydı Dinde olurdu.

Size kalırsa milletin feedback geri bildirimleri olan ve olması gereken tüm postlar gidip Avatar'ı kredi kartı nicki Yabancı(Bilinmezlik, sebepsiz güven verir istemsizce) agresif, adaletsiz ithamların kalsın.
      Hayırlı işler.

SheronTR schrieb:

Fraud Man schrieb:

Sanane ki? Söz sahibiyle çelişiyorsa orda sıkıntı vardır. Hem milleti yanlış (veyahut doğru orasını bilemem) yönlendiren kişileri, doğrudan veya dolaylı reklam yapan, menfaat veya kar amacı kokan postları yazıları ve söyleyenleri yaptıkları için sitem ediyorsun hem de bunu yaparak o konvoya dahil oluyorsun, sofraya bir tabakta sen oluyorsun diğerlerinin yanına ;)

Aklı olan zaten kaşır daldırmaz o zaten alenen açık ama ne demişler alla pulla boku sat dön arkana bak alan olur. Ha mazlum, ha kötü nolursa olsun vebal büyük günah. Zorlama güzel olsaydı Dinde olurdu.

Size kalırsa milletin feedback geri bildirimleri olan ve olması gereken tüm postlar gidip Avatar'ı kredi kartı nicki Yabancı(Bilinmezlik, sebepsiz güven verir istemsizce) agresif, adaletsiz ithamların kalsın.
      Hayırlı işler.

Prepective schrieb:

Yaptığım şey bi eşya satıyorum alıcıya şu siteden alırsan işimi görürsün demek oldu tek kişiye söyledim reklam mı oldu bu itemci'nin sahibi biraz reklamın anlamını bilmiyo sanırım buraya koyuyorum belki görüp öğrenir.

reklam
      ad
      1.
      bir şeyi geniş yığınlara tanıtmak, beğendirmek ve böylece o şeyin daha çok istenmesini, alınmasını, satılmasını sağlamak için söz, yazı ve benzeri araçlarla yapılan her türlü tanıtma çabası.

Senin paranı vermiyor mu ? bağlan canlıya deki metin2 guruplarında, xx forumlarrında ismini paylasacagım kotuye bıldırecegım su yazdıgımı yaz kesınlıkle (ucuzkod site admini sizin sitenizden yang satısı yapıyordu şikayet ettiler hesabını kapattınız ve yaklasık 2 saat sonra nickini değiştirip satış yapmasına devam ettirdiniz) siz nasıl sitesiniz yaz bakalım ne dicekler kımse kımsenın hakkını yemesın 100 tl için madem ıstemıyor 100 tl ni verecek. Bastırman lazım yoksa alamazsın benim olaya benzemiş bu farklıydı lakin aldım öttüre öttüre :)

sitede ben 5 bin tl parayı 1 ay tuttum belki daha fazlada olmus olabilir bir sorun yaşamadım yaşasamda sonuna kadar hakkımı ararım bu yonden pek sıkıntım olmadı.

Prepective schrieb:

ilkay26 schrieb:

@Rurouni55 sanırım en çok veren site her zaman kabasakalonline oldu. Ancak sistemleri bizi zora sokuyor. Won olan hesabın id şifresini veriyorsun, won satıldığı zaman bakiyeyi hesabına geçiyorlar. Won satilmadan ban yersen geçmiş olsun :)

Bana saçma geliyo bu sistem.

Bu sistemi yapmalarının sebebi çok basit değil mi
      Adamlar yang'ı aldıktan sonra satıcıya göre hesabı banlatıp hesabın banlandığını söyleyip paralarını göndermiyorlar bi kaç yakınımın başına geldi bu durum. Kasıtlı olarak dolandırıcılık yaptıklarını belirtmiyorlar ama el altından yürüttükleri yang'ın haddi hesabı yok
      Adam sadece tek başına enucuzepin kabasakal oyunyardim aktifgame ve bi kaç tane siteyi yönetiyor ve hepsinde bu sistemi yapıyor.
      Şikayetlerini ve bi kaç yorumlarını okudum taktikleri böyledir ben olsam kabasakala falan satmam gider epinsultana epincitye satarım en azından paranızın garantisi var.

Şikayetvar linkleri yang'ı alıp paralarını atmadıklarına dair şikayetler de var tavsiyem satmamanızdır

sikayetvar.com/kabasakalonlinecom

sikayetvar.com/aktifgame

sikayetvar.com/oyunyardimcom
      Bana güvenirken iki kere düşünmen gerektiğini düşünüyorum :thumbdown:
      goo.gl/7cazoB 8o