Yeni Yılda Yeni Sunucu Açılacak mı ?

Yeni Yılda Yeni Sunucu Açılacak mı ?

Merhaba.

Öncelikle konu uygunsuzsa kapatabilirsiniz.

Böyle bir beklenti oluşuyor haliyle.

Sizce yeni yılda yeni sunucu gelmeli mi ? Yada yeni sunucu gelecek mi ? soru işaretleri kafamızda belirmeye başlıyor.

Evet beklentisi ve fikri olanları konuya davet ediyorum :whistling:
      Yardım ve sorunlarınız için [email protected]
      carmage sana katılıyorum sunucu birleştirme olayı sıkıntılı ve masraflı bir hadise.

sunucu birleşmesi yerine yeni bir sunucu açmak çok daha basit ve masrafsız.

sunucular birleşmeden açılmaz demişsiniz ama akdeniz ve bozgeyikde sunucular birleştikten sonra açılması planlanıyordu ama öyle olmadı hatta bozgeyik açılması bile süpriz ile karşılandı.

turkey sunucusuda süpriz diye yorumlarsak yanılmayız.

bence yeni bir süprize açık olmak hiçde sırıtmıyor bu sonuçları görünce ;)
      Bunların para hırsı yüzünden biz madur kaldık üzün süredir oynamıyordum oyunu geri başlama kararı aldım başlamaz olaydı ben sw başladım yeni acılcak diye Bozgeyik ardından Türkey. Akdeniz sv sinde ticaret ölmüş durumda item alamıyoruz çok pahlı ıtem satamıyoruz çok pahlı yane anlayacan y........... durumda :)

... schrieb:

carmage sana katılıyorum sunucu birleştirme olayı sıkıntılı ve masraflı bir hadise.

sunucu birleşmesi yerine yeni bir sunucu açmak çok daha basit ve masrafsız.

sunucular birleşmeden açılmaz demişsiniz ama akdeniz ve bozgeyikde sunucular birleştikten sonra açılması planlanıyordu ama öyle olmadı hatta bozgeyik açılması bile süpriz ile karşılandı.

turkey sunucusuda süpriz diye yorumlarsak yanılmayız.

bence yeni bir süprize açık olmak hiçde sırıtmıyor bu sonuçları görünce ;)

Akdeniz ile bozgeyik steam ile gelen sunuculardı. Steam > Karakter Dengelemeleri > Sunucu birleştirme

Kronoloji böyle idi ikisini tamamladilar. Sunucu birleştirmeyi yaparlamı bilmem ama forumda herkesi karakter dengelemelerinden sonra birleşim olacak diye yatıştırdılar.

Bende merakla izleyeceğim neler olacak..

We Have Drogba. They Don't.

Yanlışın var Akdeniz ve Bozgeyik steam ile alakası yok Akdeniz belki steam ile alakası olabilir ama Bozgeyin yok. Neden diyeceksin şehit bir polismi askermi ne vardi onun anısına açıldı bozgeyik arkasından'da Türkey açıldı hadi Akdenizi anladık zaten millet sv acılsın diye beklıyordu bende bekleyenlerdendim bozgeyik tamamen yok şehidimiz var felan filan gene para hırsı hele Türkey sunucusuna hiç bir şey demiyorum Edile Edile diye diye gene para tuzağı olarak açılmış bir sv oldu. Sözde Türkey çok farklı bir sv olacaktı pv tarzında ne oldu sonuç ortada Akdeniz'de oynyorum ve durumdan orada oynayanlar gibi hiç mutlu değilim
      carmage aslında sen yanlış biliyorsun. Akdeniz'in şöyle alakası var steam ile. Steam'in metin2 ye dahil olacağı söylendiği zamanlar yeni bir sunucu hem steam kanalında hemde normal Türkiye sunucusunda açılacağı söyleniyordu o esnada açıldı bu sunucu. Ama steamde global diye bir Türk sunucusu açılmadı yani yanlış beklenti içerisine girdi çoğu kullanıcı ve hayal kırıklığına uğradı. Global olarak açılan sunucu bildiğin ingilizlerin sunucusu yani.

Bozgeyik ile belirttiğin hususta doğru zaten oda yaklaşık 2 ve 3 hafta sonra açıldı akdenizden.

Turkey sunucusuna zaten söyleyecek bişey bulamıyorum. Hayatımda gördüğüm en kötü sunucu olabilir belki yang piyasası resmen 1 2 ay zarfında dipleri gördü. Ayrıca birde yoğun bir bug mücadeesi verdi şuanki güncel konumuna söylenecek bişey yok. Edilee bir çok kişi ile kavga etmiş ve birçok player oyunu bırakmış onun yüzünden.

Kısaca özetlemek gerekirse yeni yılda temiz bir sayfa açmak amacıyla yeni bir sunucu açılması dileklerimizle ;)
      Yeni server açamazlar birleştırme yapmadan önce birleştirme bekleyen kaç tane sv var biliyormusunuz gerçi birleştirme yapılmayacak diyorlardı ama Tükiye'de mecburlar yapmaya diğer ülkelerde oyunu o kadar oynayan yok Türkiye'de her sene hemen hemen 1 sv acılıyor Akdeniz içinde tam emin değilim demiştim zaten

carmage schrieb:

Yanlışın var Akdeniz ve Bozgeyik steam ile alakası yok Akdeniz belki steam ile alakası olabilir ama Bozgeyin yok. Neden diyeceksin şehit bir polismi askermi ne vardi onun anısına açıldı bozgeyik arkasından'da Türkey açıldı hadi Akdenizi anladık zaten millet sv acılsın diye beklıyordu bende bekleyenlerdendim bozgeyik tamamen yok şehidimiz var felan filan gene para hırsı hele Türkey sunucusuna hiç bir şey demiyorum Edile Edile diye diye gene para tuzağı olarak açılmış bir sv oldu. Sözde Türkey çok farklı bir sv olacaktı pv tarzında ne oldu sonuç ortada Akdeniz'de oynyorum ve durumdan orada oynayanlar gibi hiç mutlu değilim

Sakin ol şampiyon

_________

metin2 forum konusu bu orada yazın beyler