Sanırım botu bırakmanın zamanı geldı :)

Sanırım botu bırakmanın zamanı geldı :)

beyler başladıkda dedıgım gıbı bu bot bır harıka artık bırakmaya karar verdım nedenı ıse oyunda artık ılerı duzey bır sevıyeye ulastıgımı dusunuyorum
    ban yedım ama hiç kaybım olmadı hiç bır zaman pazar carım ban yemedı :) sadece bot hesaplar yedı oda en fazla 1 gun gerıye attı :)
    taktıgın ıse 2 pc 2 farklı ınternettır tek net her zaman sıkıntıdır nasıl yapıyorsun bunuda dersenız normal modemlı netı masa ustu pc nızle botu kurup tam gaz devam ıtemler tıcden sakın vermek yok yere atarak dıger laptonuzla yada dıger pc ıle topluyoruz 2ncı net ıcınde en guzelı telefon netıdır her gırdınızde ıp adresınız degısır :)

botu bırakma sebebım ıse lvl 100 geçti para desen 700 800 w kesh 500w lukde ıtem var artık rısk baya buyuk + sandıklarım bol bol 1000 den fazla gumus 300 den fazla altın hala 400 tane gumus yutnorım var bunlarıda satarsam ucarım 4 ıd dolusu balık sandıklarıda var temız iş tavsıyem bu sevıyelere ulasmamım tek nedenı m2bodur 3 ayda bu sevıyeye benı getıren m2bob aılesıne tesekur ederım ılk defa metın2den bu kadar zevk aldım bu kadar ust sevıye bır karekterım oldu tekrar ve tekrar tesekur ederım botcu arkadaşlarıma tam gaz devam etmelerını tavsıye ederım ama arkadaslar nerden duracamızıda bılmek lazım neyse arakdaslar elveda :)