Metin2 Ban Sonrası Neler Yapılması Gerekir?

Metin2 Ban Sonrası Neler Yapılması Gerekir?

Merhabalar arkadaşlar Metin2'de ban sonrası neler yapılması gerekir.Bugün 30 hesabım falan ban yedi.Ve 0'a inmiş durumdayım.Ben her ban sonrası format atardım ip değiştirir tekrar giriş yapardim.Hatta hdd ve mac adresi serial numberlarını değiştirirdim.Bayağı bi ban yememiştim 1.5 yildir götürdüm bu şekilde ban yemeden.Ama format atmaktan gına geldi sizce ne yapmalıyım takibe alınmışsam? ki kesin alınmışımdır.Yardımlarınızı bekliyorum. Edit : Metin2 Hdd veya Mac number takibi ile hile tespit ederse ban atar mı biraz tartışalım herkes faydalansın arkadaşlar.
      Ban sebebini bilmeden yorum yapamıyorum o yüzden kusura bakma. Sürekli ıp değişiminden de olabilir, hileden de olabilir, metin2 hesap hırsızlığının önüne geçmek için alınmış bir önlem de olabilir, karakterlerin arası ticaret yaptıysan bundan da olabilir. Bir nevi dikkat çekmişsin yani. Tam emin değilim.

btsx schrieb:

Ban sebebini bilmeden yorum yapamıyorum o yüzden kusura bakma. Sürekli ıp değişiminden de olabilir, hileden de olabilir, metin2 hesap hırsızlığının önüne geçmek için alınmış bir önlem de olabilir, karakterlerin arası ticaret yaptıysan bundan da olabilir. Bir nevi dikkat çekmişsin yani. Tam emin değilim.
      hocam peki mac adresi , hdd değişimi gibi programlar sizce işe yariyor mu? Veya registry'de bir dosya tutuyor falan olabilir mi metin2 bizi takip etmek için ? Devamlı gelen bu banların sebebi nedir? Vpn kullanmak gerekir mi? Ya da vpn'den de ban yiyebiliyor muyuz? Kullanmak ban sebebi mi? Bir taktik verebilirseniz çok sevinirim cidden canımı sıkmaya başladı bu ban olayları.Format attıktan 3-4 ay sonrasına kadar sorunsuz kullanabiliyorum sonrasında ban yiyorum format atacam tekrar ban yerse açtığım hesaplar.
      1.si mac adresi ve hdd değişimi programları bence işe yaramıyor. metin2 de log tutuluyor yani her karakter ne yapıyor ediyor görebiliyorlar. Vpn zaten bana göre çok sakat birşey. Taktik konusuna gelince de metin2 yönetimi son zamanlarda hilecilere geçit vermiyor, malum von bugundan sonra işi sıkı tutuyorlar. Hile koruması her türlü hileyi algılıyor ama hemen işlem yapılmıyor. Belirli bir süre takip edip tüm karakterlerine ban atıyorlar. Bir kez kaybetmek yerine hep kaybediyorsun. Bu ticaret hep böyle dönüyor. Onlar banlıyor sen tekrar açıyorsun. Para yatırılıyor vs yani değirmen döndükçe dönüyor. Çözüm konusunda umarım diğer arkadaşlar yardımcı olur çünkü son zamanlarda gerçekten ban olayı çok arttı. Elinden geldiğince saldırı hızı+hareket hızı+waithack gibi göze batan kısımları aktif etme.

btsx schrieb:

1.si mac adresi ve hdd değişimi programları bence işe yaramıyor. metin2 de log tutuluyor yani her karakter ne yapıyor ediyor görebiliyorlar. Vpn zaten bana göre çok sakat birşey. Taktik konusuna gelince de metin2 yönetimi son zamanlarda hilecilere geçit vermiyor, malum von bugundan sonra işi sıkı tutuyorlar. Hile koruması her türlü hileyi algılıyor ama hemen işlem yapılmıyor. Belirli bir süre takip edip tüm karakterlerine ban atıyorlar. Bir kez kaybetmek yerine hep kaybediyorsun. Bu ticaret hep böyle dönüyor. Onlar banlıyor sen tekrar açıyorsun. Para yatırılıyor vs yani değirmen döndükçe dönüyor. Çözüm konusunda umarım diğer arkadaşlar yardımcı olur çünkü son zamanlarda gerçekten ban olayı çok arttı. Elinden geldiğince saldırı hızı+hareket hızı+waithack gibi göze batan kısımları aktif etme.
      Hocam sizin bu dediğinize bakacak olursak her çar ban yiyecek yani kim var ki hile kullanıpta speed hack vs vs kullanmayan.Ama yemeyen arkadaşlar var bence en mantıklısı format atmak.Bilmiyorum ama formattan sonra en az bi 3-4 ay ban yemiyorum sebebi ne olabilir bilmiyorum ama işe yariyor gibi.