balık botu hakkında

+2 Olta kullan
      Fishdelay: 2750-2950
      Botdelay: 4000-4400

Tavsiyem balık botu kullanmaman yönünde hem bazı sorunları var hemde pek kazançlı değil. Ama ben kullandığım sıralarda en iyi değer buydu +3 +4 +5 oltalarda kullandım ama ya yanlıs değerler girdim ya da o + işleri boş ama şu şekilde %30 luk bir yakalama oranı yakalarsın. Bir tavsiye daha 2.köyde tutarsan nadir balıkların ızgarasından(Zargana,Levrek,Sazan,Hamsi,Ot Sazanı) Ek gelir elde edebilirsin.
      Hepsi bir şaka!
      Değer verilen ve uğruna mücadele edilen her şey...
      Hepsi devasa, kaçıkça bir şaka!
      Öyleyse neden komik tarafını görmüyorsun?
      Neden gülmüyorsun?

fanki53 schrieb:

+2 Olta kullan
      Fishdelay: 2750-2950
      Botdelay: 4000-4400

Tavsiyem balık botu kullanmaman yönünde hem bazı sorunları var hemde pek kazançlı değil. Ama ben kullandığım sıralarda en iyi değer buydu +3 +4 +5 oltalarda kullandım ama ya yanlıs değerler girdim ya da o + işleri boş ama şu şekilde %30 luk bir yakalama oranı yakalarsın. Bir tavsiye daha 2.köyde tutarsan nadir balıkların ızgarasından(Zargana,Levrek,Sazan,Hamsi,Ot Sazanı) Ek gelir elde edebilirsin.

+2 den sonra zaten olta saçmalıyor. Çok az tutuyor. +1 veya +2 ideal. En çok balığı +2 olta ile tutuyorum. Değerleri de aynen dediğin gibi. Umarım arkadaşa yardımı olur.

cemalbalcik2 schrieb:

Yukarıda arkadaşın da söylediği gibi, bot stabil değil maalesef. 1-1.5 saat sonra balık tutmamaya başlıyor garip bir şekilde, balık işi en son kar getiren iş ama illa yapacağım dersen kılavuzlar bölümünde değerler mevcut.

Balık tutmamaya başlıyor demişsin ama benim öyle bir sıkıntım yok. Örnek veriyorum 300 olta atıyorsa 170-180 tane rahat çekiyor. Senin ayarlarda sıkıntı var sanırım arkadaşım.

btsx schrieb:

cemalbalcik2 schrieb:

Yukarıda arkadaşın da söylediği gibi, bot stabil değil maalesef. 1-1.5 saat sonra balık tutmamaya başlıyor garip bir şekilde, balık işi en son kar getiren iş ama illa yapacağım dersen kılavuzlar bölümünde değerler mevcut.

Balık tutmamaya başlıyor demişsin ama benim öyle bir sıkıntım yok. Örnek veriyorum 300 olta atıyorsa 170-180 tane rahat çekiyor. Senin ayarlarda sıkıntı var sanırım arkadaşım.

Bana müsait bir zamanda SS gönderebilir misiniz? Yanlış anlamayın, inanmamak açısından söylemiyorum bunu, ayarlarınızı ve istatistikleri merak ettiğimden. 200 oltada maksimum çektiği 40 balık, zaten ondan sonra boş boş at-çek yapıyor. +2 olta ayarlarıyla.

btsx schrieb:

cemalbalcik2 schrieb:

%50 %60 gibi bir oran mı yakalıyorsun bayağı iyiymiş bunca sene maks %30 %35 gördüm bir ara cektiğin balığın ss ini atsana merak ettim
      Hepsi bir şaka!
      Neden gülmüyorsun?

btsx schrieb:

100/60 buyrun kanıtı arkadaşlar.

Tebrik Ederim bayağı iyi bir değermiş bu şekilde balığa bırakmaya değer ben en fazla 100 de 30 35 değere ulaşabildim.
      Hepsi bir şaka!
      Neden gülmüyorsun?
      Gizli olduğu için değil de ben bu ayarları bulmak için günlerce denemeler yaptım, ban bile yemişliğim var 4-5 kez bu yüzden insanların hazıra konmalarından yana değilim. Aslında bir kaç deneme yanılma yoluyla sizler de bu ayarlara ulaşabilirsiniz. Zor bir şey değil. Bu yüzden ayarları ve haritayı kapalı tuttum. Beni bu yüzden yanlış anlamayın lütfen. Yaptığım bencillik değil sadece insanların kendilerinin de birşeyler başarabileceğine inanmalarını istediğimdendir. Umarım anlatabilmişimdir :)

btsx schrieb:

Gizli olduğu için değil de ben bu ayarları bulmak için günlerce denemeler yaptım, ban bile yemişliğim var 4-5 kez bu yüzden insanların hazıra konmalarından yana değilim. Aslında bir kaç deneme yanılma yoluyla sizler de bu ayarlara ulaşabilirsiniz. Zor bir şey değil. Bu yüzden ayarları ve haritayı kapalı tuttum. Beni bu yüzden yanlış anlamayın lütfen. Yaptığım bencillik değil sadece insanların kendilerinin de birşeyler başarabileceğine inanmalarını istediğimdendir. Umarım anlatabilmişimdir :)

Hocam günlük kazancınız ne kadar acaba bu yakalama oranıyla

Nothing.Everthing.

King Baldwin IV schrieb:

btsx schrieb:

İnan yeni başladım hiç satış yapmadım şu anda. Stokluyorum. İhtiyaç anında satmayı düşünüyorum.

btsx schrieb:

King Baldwin IV schrieb:

btsx schrieb:

İnan yeni başladım hiç satış yapmadım şu anda. Stokluyorum. İhtiyaç anında satmayı düşünüyorum.

Fish delay balığı çekme süresi orayı anladım da Bot delay dediği kısım nedir acaba, ne işe yarıyor?