BAN DUPA BAN DUPA BAN!

BAN DUPA BAN DUPA BAN!

SAlutare , poate cineva sa imi explice ce se intampla pe dragon de am tot luat ban dupa ban ..gen cred ca am primit ban pe 15 conturi lasate la farmat ! Gen exit bot whend gm is near! ETC : asa arata la toate conturile banate : Character was kicked from the bot, reason: Changing into CH5, Farmbot route finished
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:46:43] --> Character was kicked from the bot, reason: Changing into CH6, Farmbot route finished
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:47:06] --> Character was kicked from the bot, reason: Changing into CH1, Farmbot route finished
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:47:43] --> Character attacked a boss
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:48:07] --> Character was kicked from the bot, reason: Changing into CH2, Farmbot route finished
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:48:27] --> Character attacked a boss
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:48:58] --> Character was kicked from the bot, reason: Changing into CH3, Farmbot route finished
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:49:25] --> Character attacked a boss
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:50:06] --> Character was kicked from the bot, reason: Changing into CH4, Farmbot route finished
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:50:17] --> Character attacked a boss
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:50:22] --> Character died
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:51:10] --> Character was kicked from the bot, reason: Changing into CH5, Farmbot route finished
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:51:33] --> Character was kicked from the bot, reason: Changing into CH6, Farmbot route finished
      [liftitiefl: 24.01.2018, 21:52:11] --> vopocezuva has been banned!
      Pai cum sa iau ban de la jucator ??Adica el raporteaza si pana vine gm sau pana ii trimite un printscreen dureaza ...este posibil ca gm sa intre pe conturi de jucatori si sa baneze pe urama de pe cont de GM ?sau nu stiu mai ziceti si voi ca inebunesc am primit ban pe conturi de sunt satul de 4 zile nici nu am mai folosit m2bob ...
      Nu iei ban de la jucător..
      Un jucător te raportează, după care un GM îți verifică contul.. spre exemplu poate să îți dea un kick să vadă dacă imediat te conectezi înapoi.. sau vine lângă tine și ieși imediat din client la fel poți să primești ban..
      Atâta timp cât nu ești văzut de nimeni, nu poți să primești ban.
      Si eu primesc banuri in ultima perioada chiar daca folosesc ip-uri diferite... am observat insa ca inainte cu 30 minute sa primesc ban pe toate conturile conectate cu bob, apare un caracter, de obicei are mereu acelasi nume (acelasi nume aparea in loguri, in zile diferite), fie au caractere speciale de playeri de pe care filmeaza, fie sunt playeri ce nu au ce face
      Banurile sunt date la secunda, daca am 4 caractere conectate, primesc toate 4 ban la diferenta de 10-15 secunde deci este suficient sa baneze 1 singur caracter sa ti le ia pe toate

Nu folosesc nicio alta functie inafara de mob puller si am selectat sa joace normal cand apare un player. Deci verificarea se face prin sistem sau nu este exclus ca sistemul sa le trimita informatii cand ceva pare suspicios

Dieser Beitrag wurde bereits 2 mal editiert, zuletzt von „onono“ ()

Da, si nimeni nu ne spune nimic ? Gen acum am jucat cu toate functile active si cand este jucator in apropiere si cand este gm sa iasa din joc ... si am tot primit ban pe toate conturile ...este posibil sa fi implementat metinul ceva de dectecteaza automat ? gen daca ai acelas traseu sau daca stai mai mult timp connectat ???As dori sa fie oarecum Slait informat despre problema aceasta pentru ca eu unul in momentul de fata nu mai pot utiliza m2bob fara sa primesc ban dupa ban ! am incercat toate chestiile posibile si imposibile !
      Exclus. Nu exista auto ban, pentru ca au lua foarte mult ban, datorita la auto implementat in joc. Ce iti recomand. Sa faci 3 mail-uri. fa un cont pe fiecare. Si baga-le la farmat. Pe unul pune schimba ch cand player / gm aproape, pe unul iesi din bot cand GM aproape, Si pe unul bifeaza tot. si vezi pe care iei ban. si cele care raman sa-ti ramana setari "de suflet". faza naspa e ca Dragon de pe ro e destul de populat sv. Si se fac extrem de multe tichete. Mai ales dat. numarului mare de youtube-eri.
      Si cum iti explici ca mereu cand se primeste ban, primesc ban toate coturile conectate cu bob? chiar si cele ce stau in map1 fara sa faca nimic
      6 conturi banate iar in loc apare : 1- 14:25:37 banned , 2- 14:25:40 banned, 3- 14:25:42 banned, 4- 12:25:47 banned

Nu poti manual sa banezi un cont la diferenta de 2 secunde, pana incarci dovada, pana treci motivul etc trec mult mai mult de 2 secunde