Ankündigung [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

son 2 gundur gövde göserisi yapıyorlar ..amaçları metin2 forumdaki 3 - 5 yalakanın zınarmasından kaynaklanıyor her yer bot artık sunlara bi care bulun hesabı falan ..bı kac gun sonra eskı halıne donucektır kesınlıkle bu tarz olaylar her oyunda oluyor ..bır nevı forumdakılerı susturmak amaclı ^^ goz boyama dıyelım ıste..
    oto ban atıyorlar resmen biri geldimi ch atla acık gm oyundaysa oyundan çık acık ban yedik iyi mi 3 char 5 saati görmeden ban yiyor. kapattılarmı açıyorum ama kabak tadı vermeye başladı. nerden kaynaklı çözemedim. bir açık var eminim. en az kişili sw lerda bile ban yedim. olduğum yere birinin gelmesi şans eseri yolu düşerse gelir. ha bire ban yiyorum.
    24 saat mesai yapıyoruz. Farm Botlara gücümüz yettigi kadar fırsat vermiyoruz. Bot sahipleri ve yang satıcılarının son haftalarda çok fazla aglanmaları bundan. Farm yapacak botları olmayınca yang stokları da azalacak ve otomesaj cekmelerine gerek kalmayacak. Oto mesaj ceken botları kapadıgımız zaman bir kac dakikaya yenisi geliyor. Bu nedenle onları kapatmayıp susturmaya calsıyoruz. Bence önemli olan farmbotlarla savasmak. Ekibe kesin talimat verdim. Fırsat vermeyecekler. Resmen gece gündüz savasıyorlar. Ve bir kac aya kadar botların tamamı icin harika sürprizler hazırlıyoruz. Belkide bir cogunuzun henüz farketmediniz. Botlar ve hile kullananlar ortalıktaçok daha az görünüyorlar. Çünkü cogu zaman 3-5 saate bazense daha karakteri açmaya fırsatı olmadan onları yakalıyoruz.Bot ve hileciler icin bir kac cümlem var. Bu şimdilik baslangıç ve zannettiğiniz gibi gecici bir dalga degil. Peşinen söyleyeyim hile programlarına para yatırmayın. Şimdi bu cümlemi ilgili forumlarınızda paylasın.

DDN den alıntı

DarkOvic schrieb:

24 saat mesai yapıyoruz. Farm Botlara gücümüz yettigi kadar fırsat vermiyoruz. Bot sahipleri ve yang satıcılarının son haftalarda çok fazla aglanmaları bundan. Farm yapacak botları olmayınca yang stokları da azalacak ve otomesaj cekmelerine gerek kalmayacak. Oto mesaj ceken botları kapadıgımız zaman bir kac dakikaya yenisi geliyor. Bu nedenle onları kapatmayıp susturmaya calsıyoruz. Bence önemli olan farmbotlarla savasmak. Ekibe kesin talimat verdim. Fırsat vermeyecekler. Resmen gece gündüz savasıyorlar. Ve bir kac aya kadar botların tamamı icin harika sürprizler hazırlıyoruz. Belkide bir cogunuzun henüz farketmediniz. Botlar ve hile kullananlar ortalıktaçok daha az görünüyorlar. Çünkü cogu zaman 3-5 saate bazense daha karakteri açmaya fırsatı olmadan onları yakalıyoruz.Bot ve hileciler icin bir kac cümlem var. Bu şimdilik baslangıç ve zannettiğiniz gibi gecici bir dalga degil. Peşinen söyleyeyim hile programlarına para yatırmayın. Şimdi bu cümlemi ilgili forumlarınızda paylasın.

DDN den alıntı

Hahaha 40 yılın başı bi botları banlamışlar ona mı seviniyorlar? Adamlar von buguyla oyuna resmen tecavüz etti hadi onu da gülerek eğlenerek anlatsınlar.

DarkOvic schrieb:

DDN den alıntı

Sürprizden ben sunucu birleşimini anladım sunucu birleştirip kayıtlara kapatacaklar sunucuları
    =>> SMM İŞLEMLERİ & OYUN HİZMETLERİ <<=
    @mertacar zaten sunucuyu birleştirdiklerinde 5-6 sunucu olacak kayıtları kapatmaları saçma olur bence.

altta yazdiğini gördünüz forumlarda sürekli dolaşıyorlar. Burada ne şekilde ban yediğinizi ve işleyişinizle ilgili bilgi vermeyin. Şahsen en popüler olan serverde ban çok var sakin serverde henüz etkilenmedim ben

We Have Drogba. They Don't.

DidierDrogba schrieb:

@mertacar zaten sunucuyu birleştirdiklerinde 5-6 sunucu olacak kayıtları kapatmaları saçma olur bence

ben turkey ve bir sunucunun açık olacağını düşünüyorum diğer sunucuda akdeniz bozgeyik birleşimi olabilir Fransa sunucuları birleşti mesela orada birleşen sunucuların kayıtları açık mı bilgin var mı ?

DarkOvic schrieb:

Sizleri her konuda uyarıyoruz forumda uygun olmamasına rağmen yang siteleri uygun olmayanların listelerine kadar uygun ve ya değil diye ibarelerde bulunuyoruz o sebeple bizlere güvenin.Almanyanın yazdığı yazıları çevirmen noter gibi forumlara yazana ve yazanlara itibar etmeyin.

DDN den alıntı

2011 den beri aynı teraneler arkadaşlar burası açık açık söylüyorum ağlama duvarı değil forumdan birisi ve ya başkası gelip burada uygunsuz sözler söyleyip bot programını karalamasın.Hala hangi yüzle konuşabiliyorlarsa onlar yang bugu gibi bir faciadan sonra hiç detaylarına girmiyorum o konununda :D bitmiş tükenmiş oyunlarını toparlayacaklarmış gülün geçin botlarınızı kurmaya devam edin ve foruma ayrı ayrı bu ban nedir gibisinden konular açmayınız.Bizleri skype dan ekleyin sorun ne yapabiliriz gibi şeyler bizler almanız gereken ufak ek önlemleri zaten söyleriz.
    Size güzel bir settingdata tavsiye ederim.
    Sadece starta basıp, karakteriniz herşeyi kendi yapar.
    Benim ayarlarıma göre 1. Köyde lvl 5 kasıp, skillerini alıyor ve 2. Köye geçiyor vb.
    Ve böyle lvl 60 kadar herşeyi kendi yapıyor.
    Siz en fazla bir kaç saniye uğraşırken, onlar bütün gün uğraşmaktadır.
    Bilgisayarın gücü sınırsızdır, ama insan gücü ise sınırlı :)
    Forumda yazilan o yazı tamamen oyuncuların havasını almak için. Adamlar spambotlardan şikayet ediyor ddn farmcıları banladık diyor ne kadar aciz olduğunu görüyorsunuz.

Kızılpençenin dediği gibi senelerce aynı şeyler. En kral pvplerin sistemleri bile tek güncellemeyle aşılıyor.

Zukiki çok doğru söylemiş.

We Have Drogba. They Don't.

zukiki schrieb:

Benim ayarlarıma göre 1. Köyde lvl 5 kasıp, skillerini alıyor ve 2. Köye geçiyor vb.
    Bilgisayarın gücü sınırsızdır, ama insan gücü ise sınırlı :)

hocam bana da atar mısınız rica etsem

zukiki schrieb:

Bilgisayarın gücü sınırsızdır, ama insan gücü ise sınırlı

banada gönderebilirmisin hocam