Announcement [TR-Collection Thread] Ban Raporlari

KargaKral wrote:

King Baldwin IV wrote:

KargaKral wrote:

istediği kadar beklesin ben ne yapar eder bir şekilde hile kullanırım. onlar bıkmadan ben bıkmam ben hepsine gıcığım oyun kapansın öyle bırakıcam bu hile işini. suçsuz charlarımın hepsinin intikamını aldım almaya da devam edicem:D

Suçsuz mu ahahahaha hocam burda illegal bir iş yapıyoruz ne suçsuzundan bahsediyorsun gözünü sevim :D

benim hile yi kullanmadan önceki charlarımdan bahsetmiştim dostum. illegal olduğunu biliyoruz tabikide ilk defa kullanmıyoruz herhalde. adamlar tertemiz charlarımı banladılar. neymiş efendim gm ye sövmüşüm bahaneye bak elinde kanıt varmı diyorum yok diyor neye dayanarak banladın diyorum banladık diyor bunlara müstehak daha beter olsunlar herkes hile kullansın ekmek yiyemesinler

Unutma hocam unutma neden bunlara düşman olduğumuzu yaptıkları adaletsizlikleri unutma yanlarına kalmayacak yaptıkları elbet vazgeçmeyeceğiz pes etmeyeceğiz bizler bu oyunu yönetenlerden öcünü alan almaya devam edecek olan kişileriz :)

Nothing.Everthing.

thanoth wrote:

resmen alay ediyor derindangalak bence birşeyler yapmalı iş çığrından çıktı.

yok be dostum o aklı sıra oyuncuları huzur ortamında hilesiz bir ortamda oynuyacaklarını vaad ediyor aklı sıra. amaç müşteri çekmek:Doyuna para yatıran sayısını arttırmak. bunlar sanıyor ki hile biter hile bitmez m2bob biter başka biri çıkar bu kadar basit. ekmeğine baksın oda o gitsin youtube de yayın yapanları banlasın ancak ezik yazık millete yaptıkları milletin hakkını yedikleri
    Size şunu söylüyorum alayı yalan dolan bakın size söylüyorum alayı yalan dolan istersen 1000 tane avcı bulsun sadece botçular 10000 tane hesap açar yine yetişemezler tekrar tekrar söylüyorum sistemden yakalayıp ban atıyorlar arkadaşlar yalan dolan o avcı işleri sistem yakalıyor demedi demeyin blöf o 70 ne ki 70 ne ki yani ne işe yarar 10 bin tane botçunun yanında

Nothing.Everthing.
    Bence derindarbe kasıtlı olarak hedef şaşırtıyor. dikkat edin nasıl banlandığımızı bulamıyoruz. bazen sözleşme ihlali diye banlanıyoruz bazen botaccounts diye. bazen 15 saatte banlanıyoruz bazen daha karakter bile oluşturmadan. bazen ipden çakıyorlar bazen mailden. bazen avcilar yakalıyor bazen sistemsel gidiyoruz. gm yanımıza geliyor ama bot uyarı vermiyor. karmakarışık şeyler var. kesinlikle hedef şaşırtıyorlar. kafamızı karıştırıyorlar. değil 70, 570 avci olsa heryere ve tüm sunuculara yetişemez. stratejileri bu. akıllıca.
    :D:D:D Onu yapıyoruz zaten bana imkan verim gidip gm ye dalim abi meydan da zıplatim onu:D şaka bi yana da canım sıkılıyor düzelsinde az uğraşıcak birşeyler yapalım karakter adım yüzleri geçti bine gelicek habire ban yiyorum. keşke adamlar elleriyle banlasa sıkılırlardı şimdi oto ban yiyince pek tadı çıkmıyor.

serbela wrote:

Bence derindarbe kasıtlı olarak hedef şaşırtıyor. dikkat edin nasıl banlandığımızı bulamıyoruz. bazen sözleşme ihlali diye banlanıyoruz bazen botaccounts diye. bazen 15 saatte banlanıyoruz bazen daha karakter bile oluşturmadan. bazen ipden çakıyorlar bazen mailden. bazen avcilar yakalıyor bazen sistemsel gidiyoruz. gm yanımıza geliyor ama bot uyarı vermiyor. karmakarışık şeyler var. kesinlikle hedef şaşırtıyorlar. kafamızı karıştırıyorlar. değil 70, 570 avci olsa heryere ve tüm sunuculara yetişemez. stratejileri bu. akıllıca.

Ben bundan sonra ağır taaruza geçicem hadi bakalım her gece yeni onlarca bot bırakıcam sıkıldım bu heriflerden.

... wrote:

eğer sistem kapatıyorsa hesapları bot kurmak enayilik ve boşa vakit kaybetmek olur
    ama size şunu söylim avcı mavcı ile ilgili değil bu durum direk panel üzerinden banlanıyoruz

Panel olduğu apaçık ortada zaten burayı takip ettikleride belli insanlar son günlerde panelden olduğunu anladıklarından hemen sonrası böyle birşey yapmaları zaten bunu belli ediyor hedef şaşırtmak istiyorlar bu çok açık.

... wrote:

eğer sistem kapatıyorsa hesapları bot kurmak enayilik ve boşa vakit kaybetmek olur
    ama size şunu söylim avcı mavcı ile ilgili değil bu durum direk panel üzerinden banlanıyoruz

aynen bunu düşünüyorum. bize bu işi avcıların yaptığı izlenimi veriliyor. bizde nasıl olsa yakalanmayız diye tekrar hesap açıyoruz. kurbanlık koyun gibi. son güm tüm hesaplar patlatılıyor. kim kimle dalga geçiyor bilemiyorum artık. bence onlar bizimle kafa buluyor. tuzağa düşüyoruz. resmen oynuyorlar. tamam avcilar işin içinde ama hepsinin avcilar ile olması mümkün degil. belki postum silinecek yine söyleyeceğim. bobu bir şekilde tespit ediyorlar. yoksa 17 sunucuda yüzlerce bölge var. mümkün değil hepsinin avcilar tarafından kontrolü.